قالیشویی

قالیشویی

قالیشویی

قالیشویی ملکه یکی از معتبرترین قالیشویی‌ها در شهر تهران محسوب می‌شود. ملکه، یک عدد از باسابقه‌ترین قالیشویی‌های فعال در استان تهران بوده و کاربر رسمی اتحادیه قالیشویی تهران هم است. چنانچه به فرش و قالی خویش کلیدی می دهید و می خواهید شستشوی آن را به یک قالیشویی دارای بسپارید، قالیشویی ملکه کلیدی کادری کارآزموده و به کارگیری از بهترین مواد شستشو، بهترین قالیشویی حیطه تهران نو میباشد که می‌تواند در تمام فصل‌های سال به مشتریانش خدمات ارائه کند.

اعلاشویی با شستشوی معمولی چه تفاوتی دارد؟

تمامی ما تا حدودی اهمیت شستشوی عادی فرش آشنایی داریم. مقداری پودر منحصر بر روی فرش ریخته شده و دستگاه‌های فرش‌شویی عمل خود را انجام می‌دهند. البته شستشوی اعلا تا حدودی متعدد است. یکی از از مهم‌ترین تفاوت‌های اعلاشویی فرش اهمیت روش‌های دیگر همین است که پیش از شروع پروسه شستشو، الیاف فرش به وسیله کارشناس مربوطه به خوبی بررسی میشود تا شوینده سازگار مهم محصول الیاف گزینش شود. در این طرز دیگر خبری از پودر وجود ندارد و شوینده‌ها مایع میباشند تا بیشترین تماس را اساسی تار و پود فرش داشته باشند. این شوینده‌ها اغلب حساس نرم‌ کننده و درخشان کننده فرش میباشند تا در زمان راه و روش رفتن بر روی فرش احساساتی لذت بخش را تجربه کنید.

 مزایای اعلاشویی قالی

اکثری از مردمان ترجیح می‌دهند که فرش های خویش را در خانه شستشو دهند. هر چند این عمل می‌تواند برای مراقبت تندرست و تداوم فرش مفید باشد، ولی اکثر وقت ها وقت ها به شیوه‌ای نادرست انجام می‌گیرد. در نتیجه، دارای وجود این که فرش تا حدودی تمیز می‌شود، ولی عدم رعایت بعضی از اصول نخستین شستشوی فرش سبب ساز می‌شود که بافت فرش آسیب ببیند. همین موارد در زمانه اعلاشویی فرش به اعتنا ملاحظه شده و همواره همت بر همین است که از بهترین مواد شوینده و روش‌های شستشو برای برطرف کردن آلودگی‌ها به کار گیری شود. مزیت اعلاشویی فرش نسبت به شستشویی معمولی تعداد شستشو و مواد به کار گیری شده است و در اعلاشویی بخش اعظم شامپو فرش به کارگیری می شود و برای لکه برداری و براق کردن فرش از محلول های نظیر سرکه، جوش شیرین و… بهره می برند و بخش اعظم شتشویی اعلا برای فرشهای دستباف و نفیس استعمال می شود چون تار و پود حساسی دارا هستند ولی قیمت اعلاشویی قالیشویی بخش اعظم است. بعضی از مهم‌ترین مزایای اعلاشویی فرش عبارت‌اند از: ارتقاء قدمت فرش و تداوم بیشتر بافت آن در رخ استفاده مداوم زیبایی هرچه اکثر فرش و به وجود آوردن ظاهری قشنگ در خانه پاک نمودن کلیه لکه‌ها و آلودگی‌های بر جا باقیمانده در بافت زیرین فرش تولید محیطی تندرست و بهداشتی در باطن خانه جلوگیری از پرورش هرگونه قارچ و باکتری از بین بردن هرگونه بوی بد فرش از دربین بردن کلیه کرک و خز حیوانات خانگی حذف کلیه لکه‌ها مانند چربی و قهوه پررنگ ساختن نقاط سفید و پر‌نور فرش

 مراحل اعلاشویی فرش به چه صورتی می باشد؟

همانطور که تا قبل از این به آن اشاره کردیم، روند اعلاشویی فرش روند بیشتری را در مقایسه دارای شستشوی معمولی در بر می گیرد و به این ادله به زمان بیشتری نیاز دارد. قبل از آغاز هرگونه شستشو اهمیت آب، گرد و غبار سطحی فرش اهمیت استفاده از دستگاه‌ غبارگیر گرفته شده تا در زمان شستشوی دارای مشکلی از بابت گسترش آن به وجود نیاید. همینطور لبه و مرحله زیرین فرش به خوبی بازبینی می گردد تا هرگونه زخم پیشین به فرش شناسایی و تعمیر شوند. در نتیجه، فرش به جهت شستشو حیاتی دستگاه‌های بزر‌گ‌تر فراهم می‌شود. در ابتدا فرش به طریق معمولی، ولی حساس استعمال از شوینده‌های مخصوص و سازگار دارای متاع و رنگ الیاف شسته می‌شود. کل مواد گزینه به کارگیری در اعلاشویی فرش از میان بهترین محصولات بازار گزینش می گردند و نیازی به نگرانی در همین خصوص ندارید. فرش تا حدودی خشک شده و بعد از آن لکه برداری روی آن انجام می‌گیرد. متخصصین قالیشویی ملکه تمامی لکه‌ها را اساسی به کارگیری از مواد طبیعی (مانند سرکه سپید و جوش شیرین) و همچنین دستگاه‌ بخارشو از دربین می‌برند، چرا که بخش اعظمی از این لکه‌ها حتی پس از تعدادی بار شستشو هم سر جای خویش باقی می‌مانند. یک عدد از مهم‌ترین فرایند اعلاشویی فرش به براق نمودن و ویژگی‌های ظاهری فرش می‌پردازد. در همین مرحله، تار و پود فرش به رخ کامل اصلی به کارگیری از مواد منحصربه‌فرد الکتریسیته دیتا می‌شود. اتوکشی فرش هم کلیدی استفاده از تجهیزات اتوپرس ویژه انجام می شود تا فرشی سالم و یکدست در اختیار داشته باشید. شایان ذکر میباشد که همگی فرش‌ها در بسته‌بندی منحصر تحویل مشتریان داده خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.