فیلیپس Respironics ماسک و دستگاه های دیگر از جمله ماشین CPAP

[ad_1]

Philips Respironics ماسک دنبال پیگیری برای حصول اطمینان از یک خواب خوب برای فرد مبتلا به آپنه خواب است. آپنه خواب است که اغلب بسیار دشوار است برای تشخیص است. معمولا درک شده توسط اتاق یا تخت همکاران از فرد مبتلا به آپنه خواب نیز می تواند دشوار است به درمان موفق به درمان داده شده است که اکثر بیماران مبتلا به پیدا کردن درمان CPAP سرزده است. فشار مثبت مداوم یا CPAP است اداره از طریق ماسک که در حال نصب بر روی بینی یا دهان بسته به تشخیص. فیلیپس یک شرکت مرتبط با کیفیت لوازم الکترونیک نیز فراهم می کند خواب و تنفسی مراقبت از راه حل های خود را از طریق Respironics طیف وسیعی از ماشین آلات CPAP و ماسک. این شرکت با تاکید بر ارائه کیفیت خواب به مصرف کنندگان خود را از طریق طیف وسیعی از محصولات که شامل ماشین قابل حمل نیز هست.

برخی از محبوب Philips Respironics طیف وسیعی از محصولات شامل طیف متنوعی از ماسک و CPAP ماشین آلات و همچنین قطعات این دستگاه است. این قطعات شامل لوله, سپر, ماسک قطعات و غیره.

Philips Respironics CPAP دستگاه و ماسک

این شرکت فراهم می کند طیف وسیعی از دستگاه CPAP که استرس بر راحتی کاربر. این به طور خودکار ترجمه به درجه بالاتری از درمان انطباق.

> طراحی شده برای ارائه CPAP هم با اطمینان از راحتی کاربر.

> راه حل برای مقابله با و یا کنترل و رسیدگی به شرایط مانند آسم و آلرژی و همچنین.

> تعداد زیادی از BiPAP گزینه های سیستم از جمله غیر تهاجمی دستگاه.

ماسک محدوده و گزینه های

Philips Respironics نیز فراهم می کند ماسک است که در گزینه های مختلف مانند استاندارد, ماسک تمام صورت, ماسک بینی, بالش, و غیره.

Philips Respironics CPAP محدوده نیز شامل دستگاه های دیگر با این ماسک مانند:

> ماسک روسری

> کوسن و بالشتک gel

> لوله و رطوبت ساز

دستگاه های دیگر شامل رطوبت-کنترل گزینه های کاهش صدا ، فیلیپس Respironics سیستم یکی از CPAP دستگاهی است که فراهم می کند مزایای متعددی را به کاربر:

> هر 30 ساعت CPAP-بررسی حالت چک های درمان فشار است. اگر آن است که مطلوب آن است که به طور خودکار تنظیم می شود

> گرم لوله تامین رطوبت

> سفارشی سیستم شروع به افزایش خودرو-CPAP درمانی

> گزینه های دیگر که جای نیازهای بیماران نیاز به خودکار bi-سطح درمانی

با وجود افزایش آگاهی سردرگمی در مورد آپنه خواب درمان فراوان. حتی برای کاربران در زمان طولانی CPAP به شمار چالش هایی که ممکن است به نظر می رسد دشوار است برای از میان برداشتن. اما موضوع مشترک است که اجرا می شود از طریق بسیاری از کاربران است:

> نیاز به راحتی اتصالات ماسک

> یک دستگاه است که وسیله انتقال هوا در فشار مناسب

> دانش و درک در مورد ماسک های مختلف و کدام یک مناسب است. این می تواند شامل آگاهی در مورد این که آیا شما تنفس از طریق دهان یا بینی ،

> برخورد با, و قادر به کنترل خشکی بینی بافت

> برخورد با, و قادر به کنترل مشکلات جسمی از نشت هوا از ماسک های پوست و سایش

> آشنایی با آلرژی حیوان خانگی آلرژی, آسم و غیره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.