فولاد چراغهای جلو

[ad_1]

انتخاب کیفیت فولاد چراغهای جلو

هر پزشک, دندانپزشک و دامپزشک نیاز بالا انجام جراحی چراغهای جلو که آیا آن's برای یک معاینه معمول و یا صرفه جویی در زندگی بهره برداری است. این ممکن است تنها بخش کوچکی از تجهیزات خود را بازمی گردد زمانی که در کنار سایر ماشین آلات برای فولاد. چراغهای جلو با این وجود یک قطعه بسیار مهم از تجهیزات در واقع باید تابع دقیق.

اعتماد فولاد سر چراغ

تصور کنید که چگونه آن خطرناک خواهد بود اگر فولاد سر چراغ شما تکیه می کنند شروع به سوسو زدن در وسط یک عمل جراحی و یا متوقف در دسترس نباشد. در نور کم خواهد شد و شما را تا پایان در تلاش برای انجام عمل جراحی قلب باز در ریه ؟ چگونه به خوبی شما قادر خواهید بود برای دیدن که ريشه? شما خواهد بود به تلاش برای عقیم کردن یک سگ نر در نور کم? LOL خوب اینها مبالغه اما نکته این است که نور کم می تواند باعث بد چیزهایی اتفاق می افتد در اتاق عمل.

خرید خوبی ساخته شده هدست.

استفاده

فولاد سر چراغ به شما کمک کند همه چیز را ببینید واضح تر که در آن نور از دیگر وسایل در اتاق نمی تواند رسیدن به. آن's مهم است که آنها را متناسب با صورت چسبیده و کاملا بر روی سر خود را. چراغ باید انتخاب شود با بالشتک بنابراین شما برنده't احساس هر گونه فشار اگر شما خواهد شد با استفاده از آنها را برای مدت زمان طولانی. برخی از عمل جراحی چراغ تنها با سیلیکون و پلاستیک و یا فلز سر باند. در حالی که این ممکن است آنها را آسان تر برای ذخیره و یا حمل و نقل این نوع از اتصالات معمولا باعث برخی از ناراحتی حتی بعد از چند دقیقه استفاده کنید.

چراغ جلو دنبال جراح's زل زل نگاه کردن در حالی که بالای سر عمل جراحی روشنایی باید به طور مداوم دوباره تنظیم شود.

بر سر: بهتر است عمل جراحی نتایج: بهتر است برای جراحان' چشم.

معمولی روشنایی بالای سر و یا می ایستد: بهتر است برای um گرفتن در راه خود را و سایه های ریخته گری.

آنچه می آید با فولاد چراغهای جلو

فولاد سر چراغ باید حاوی اضافی جایگزینی لامپ دو باتری و یک شارژر و یک کیف قابل حمل. آن's مهم به باتری اضافی دستی در همه زمان ها برای جلوگیری از هر گونه وقفه. بسیاری نیز با یک کنترل کننده که شما با آن می تواند به آسانی تنظیم شدت روشنایی لامپ. کارهای مختلف نیاز به درجات مختلف روشنایی و داشتن مقدار مناسب از نور برای این کار خاص انجام شود ضروری است. داشتن گزینه های روشنایی و همچنین اجازه می دهد تا شما را به صرفه جویی در عمر باتری در برخی از زمان. بی سیم مجموعه نیز آغاز کرده است ساخت اولین خود را به بازار ارائه انعطاف پذیری بیشتر به جراح اجازه می دهد به باطری متصل می شود در یک کمربند به دور کمر و یا به طور مستقیم بر روی هدست نتیجه از بین بردن طناب مانع است.

عمل جراحی هدست هستند

  • محجوب,
  • وزن سبک
  • بسیار قابل حمل و تلفن همراه
  • هیچ چیز برای سفر در
  • هیچ چیز به ضربت در,
  • متمرکز
  • مستقیم
  • روشن
  • آسان در بودجه است.

آنچه که باعث می شود بهترین چراغ جلو?

از تمام ویژگی های طبیعی از عمل جراحی چراغ جلو بهترین هستند شارژی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.