فولاد معکوس روش بستن لوله های رحمی

[ad_1]

زنانی که خود را به لولههای فالوپ مهر و موم شده (ليگاتور) توسط کلیپ حلقه یا fulguration برای جلوگیری از بارداری, و در حال حاضر پشیمانی تصمیم خود را و می خواهید برای باردار شدن دوباره خود را می توانید لوله های فالوپ بازگشایی از طریق یک مداخله جراحی به نام توبکتومي برگشت.

قبل از تعمق عمیق به فولاد معکوس از یک لوله legation بیایید نگاهی به جراحي توبکتومي. دقیقا چیست ؟

آیا بستن لوله های رحمی?
پزشکی شناخته شده به عنوان tubectomy, لوله های رحمی و یا بستن لوله ها) است یک قالب دائمی کنترل تولد (بارداری) که در آن یک زن را در لوله های فالوپ که اتصال تخمدان به رحم قطع و یا مسدود کردن برای جلوگیری از حامله شدن.

هر لوله فالوپ 4-5 اینچ طول و 0.2-0.6 اینچ در قطر. همچنین به لوله فالوپ یا لوله رحمی این لوله که از طریق آن تخم (تخمک) منتشر شده از تخمدان سفر به رحم. این لوله که به حمل و نقل اسپرم مرد به تخمک برای لقاح.

در tubectomy یک متخصص زنان کاهش و یا مهر و موم لوله های رحم با کلیپ بست یا حلقه از طریق یک برش کوچک در حدود 1 سانتی متر ساخته شده است در حلقه. پس از عمل جراحی, حرکت تخمک به رحم مختل شده است و این جلسه از سلول های اسپرم و تخم مرغ مسدود شده است که به پایان می رسد توانایی زن برای باردار شدن است.

بر اساس برخی برآوردها بیش از 650,000 لوله عقیم سازی انجام شده در ایالات متحده در هر سال است. اگر چه بسیاری از زنان به طور داوطلبانه انتخاب کنید به لوله های رحمی اما برخی از زنان جوان شروع به پشیمانی تصمیم خود را بعد از آن در زندگی و مایل به دنبال عمل جراحی برای معکوس tubectomy.

جراحی لوله برگشت
Reanastomosis اصطلاح پزشکی برای بستن لوله برگشت یک روش جراحی است که برای بازگشایی مجدد یا قبلا متصل یا از هم جدا فالوپ به طوری که می توانید دوباره باردار.

در این عمل جراحی, متخصص بیماریهای زنان با دقت reattaches قطعات جدا شده از لوله های فالوپ, اجازه می دهد تا رایگان برای عبور اسپرم مرد به سفر کردن لوله ها برای پیوستن به یک تخم مرغ برای لقاح. برای عمل جراحی با پزشک خود را یک برش کوچک در نزدیکی موز برای به دست آوردن دسترسی به لوله های فالوپ و افشای لومن (باز کردن لوله). با استفاده از یک میکروسکوپ دکتر مجدد دو لومن لوله با میکروسکوپی بخیه. پس از عمل بیمار زن بازیابی باروری و توانایی او برای باردار شدن به طور طبیعی.

عمل جراحی است که معمولا انجام لاپاروسکوپی و طول می کشد یک تا سه ساعت برای تکمیل.

که می تواند به نفع از بستن لوله برگشت?
توبکتومي بیمارانی که هنوز هم بخش بزرگی از سالم لوله های خود را می توانید لوله های فالوپ مرتبه بهم چسبیده با موفقیت. کسانی که تا به حال تنها بخش کوچک از لوله های خود را برداشته و در لوله های رحمی می تواند به دنبال واژگونی این روش است. همچنین واژگونی عمل جراحی است که احتمال بیشتری برای موفقیت در مواردی که لوله ها در اصل مسدود شده توسط کلیپ ها و یا حلقه.

خطرات
از بستن لوله برگشت حمل برخی از خطرات بالقوه از جمله خونریزی بیش از حد عفونت آسیب به یک رگ خونی از فولاد ابزار آسیب به ارگان های مجاور (روده یا سیستم ادراری) و در واکنش به بیهوشی. شانس وجود دارد که پذیری لوله های فالوپ دوباره بلوک با توجه به بافت اسکار که ممکن است در محل عمل جراحی است. تعداد بسیار کمی شانس هستند که لوله برگشت بیمار بارداری خواهد شد نابجا پیچیده بارداری بیماری است که در آن بارور شده تخم مرغ ایمپلنت در جایی خارج از رحم و معمولا در داخل یک لوله فالوپ.

بازیابی
پس از عمل جراحی نیاز به برش کوچکتر, آن ممکن است یک هفته یا بیشتر برای بهبود یافتن از جراحی است. بسیاری از بیماران و بازگشت به کار هر چه زودتر از این درد بعد از عمل به حداقل و بازیابی سریع است. زیر پزشک خود را پس از دستورالعمل مراقبت و احتیاط با دقت می تواند سرعت بهبودی از عمل جراحی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.