فتق تعمیر عمل جراحی

[ad_1]

یک بیمار ایجاد فتق زمانی که یکی از ارگان های بیرون زده از طریق حفره که در آن محصور شده است. انواع مختلفی از فتق شایع از جمله فتق هیاتال و iguinal فتق.

همه اصلاحی فتق عمل جراحی از ادامه این درک که پاره بافت عضلانی است و به تعمیر و بیرون زده ارگان تحت فشار قرار دادند و دوباره به جای خود. وجود دارد, اما, چند راه که در آن این می تواند انجام شود و همه فتق تعمیر, روش تقسیم دو دسته بندی ها: تنش بخیه تعمیرات و تنش رایگان تعمیرات.

تنش بخیه تعمیرات مسن سنتی, راه های که در آن فتق درمان می شوند و آنها شامل دوخت عضله بسته شده است. این روش بودند اما یافت می شود در نهایت رضایتبخش به عنوان آنها قرار می گیرد عضلات زیر سطح قابل قبول از استرس است.

تنش رایگان تعمیرات شامل بسته شدن سوراخ در بافت های عضلانی با یک تکه فولاد مش و وجود سه پایه تنش رایگان تعمیر استراتژی. لاپاروسکوپی فتق تعمیر یک روش با حداقل تهاجم به موجب آن مش قرار داده شده است در بالای عضله نقص و در حالی که لیختن اشتاین تعمیر و همچنین مکان های مش بالای نقص عمل جراحی انجام می شود و تحت بی حسی موضعی از طریق 4″ برش. تنش رایگان مش روش اما با استفاده از 2″ برش و مکان مش از طریق سوراخ در بافت های عضلانی است که در آن قادر به تعمیر و اشک از داخل است.

اگر هیچ عوارض جانبی توسعه یک بیمار می تواند به ترک بیمارستان بعد از عمل جراحی و قادر خواهد بود به بازگشت به زندگی عادی در عرض یک یا دو هفته از مرخص شدن. ورزش شدید نیست توصیه می شود در طول دوره بهبود. فتق تعمیر می توانید هر چیزی هزینه از $6000 تا 14000 دلار بسته به روش دقیق استفاده می شود به عنوان به خوبی به عنوان روش سطح از دشواری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.