غیر قطعات OEM در حال تنظیم استاندارد

[ad_1]

در ابتدا ممکن است لگد در فکر حیاتی زندگی حفظ ابزار مانند یک پمپ تزریق یک ضفبرلترس یک دستگاه پمپ سرنگ و یا تغذيه دستگاه با استفاده از نگهداری و یا عدم نصب قطعات یدکی. اما برش خرید و هزینه های تعمیر و نگهداری با استفاده از rehabbed یا غیر قطعات OEM روند رو به رشد است و شرکت وجود دارد که سهم عمده شهرت خود را بر روی ساخت که برخی از این قطعات بدون توجه به آنچه که خود منشاء کاملا تست شده و نصب شده گواهی و verifiably مشروع است.

Cincinnati-بر اساس Ardus Medical, Inc., یکی از این شرکت ها. Ardus شده در عرضه های پزشکی کسب و کار از سال 1994 و یک رهبر در پیش متعلق به تجهیزات پزشکی فروش و خدمات (آنها نیز باید اجاره, اجاره-به-خود و لیزینگ گزینه های در دسترس). Purveyors از برخی از بالاترین کیفیت پیش متعلق به تجهیزات پزشکی در بازار Ardus نیز ارائه می دهد نصب و عدم نصب قطعات یدکی برای طیف گسترده ای از تجهیزات از صنعت پیشرو تولید کنندگان مانند ابوت Alaris (Medsystem III) باکستر Curlin Hospira سیگما, Smiths پزشکی و بیشتر.

نه تنها Ardus حفظ موجودی زیادی از قطعات نصب شده اما Ardus پزشکی بخش مهندسین خط خود را از با کیفیت بالا, غیر-قطعات OEM. آیا نیاز به یک باکستر 6201 درب یک 6301 صفحه کلید و یا هر تعداد از طیف گسترده ای از قطعات یدکی برای طیف گسترده ای از تجهیزات پزشکی Ardus می تواند جای.

لیست موجود Ardus-تولید قطعات چشمگیر است و Ardus پزشکی بخش R&D می رود به طول های بزرگ به اطمینان حاصل شود که آن غیر قطعات OEM دیدار و پیش افتادن از استانداردهای صنعت (دوباره تمام قطعات نصب شده-گواهی). در بسیاری از موارد Ardus پزشکی استفاده می کند قوی تر از مواد استفاده شده در ساخت و ساز از قسمت اصلی و در نتیجه ایجاد یک بیشتر دوام طولانی مدت محصول و یک محصول است که نگه می دارد تا بهتر که بارها و بارها در معرض قوی تمیز کردن عوامل و دیگر سایش-و – پارگی-ایجاد عوامل است.

مردمی در Ardus پزشکی درک است که تا حدودی از ننگ وقتی که می آید به مرمت تجهیزات پزشکی و قطعات. که's چرا آنها را “بالاتر و فراتر از آن” به سهولت هر گونه نگرانی که مشتری ممکن است در مورد نگهداری تجهیزات. در واقع قطعات و تجهیزات منوط به ارزیابی گسترده روند و باید از طریق یک سری از آزمایش دقیق قبل از رفتن به بازار است.

Warrantees و اسناد و مدارک اطمینان حاصل کرد که تجهیزات “بیمار آماده” هستند همراه با هر محصول و Ardus پزشکی نیز در اولین پیش متعلق به تجهیزات پزشکی شرکت به ارائه ضامن وجود آمدن اربتاط. این بیشتر تضمین محصولات خود را و می افزاید: حتی بیشتر از مشروعیت در چشم مشتری می باشد. در واقع Ardus می خواهد مشتری به می دانم که آنها مراجعه کرده اند اگر هر قسمت یا قطعه ای از تجهیزات را برآورده نمی کند و یا پیش افتادن از بالاترین استانداردهای کیفیت. این است همه چیز در نظر گرفته شده به سهولت هر از پیش درک مفاهیم با توجه به مرمت تجهیزات پزشکی, به عنوان این واقعیت است که Ardus عضو FDA و انجمن بین المللی تجهیزات پزشکی Remarketers (IAMERS).

با تقاضا برای پیش متعلق به تجهیزات و مقرون به صرفه جایگزینی قطعات در حال افزایش Ardus ایجاد کرده است خود را به عنوان یکی از واقعی “بروید-برای بچه ها” در صنعت, و یک شرکت است که اعتماد مشتریان به عنوان یک منبع برای بالاترین کیفیت پیش متعلق به تجهیزات پزشکی, قطعات و خدمات در دسترس است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *