غیر جراحی Facelifts

[ad_1]

گاو کلاژن تزریق Zyderm و Zyplast شد تنها افزایش مواد در دسترس در ایالات متحده برای درمان چین و چروک و شیارهای برای دو دهه و من یکی از اولین لوازم آرایشی و بهداشتی و متخصصین پوست به استفاده از آنها را زمانی که آنها برای اولین بار معرفی شد در سال 1983. از ابتدا کلاژن تزریقی درمان شدند مملو از اشکالاتی.

برای یک چیز, حالی که مناسب برای درمان چین و چروک های ریز آنها اغلب ناکافی برای مقابله با عمیق تر چین و چروک و شیارهای و آنها قطعا از ارزش کمی برای صورت, حجم دهنده و فرم. علاوه بر این نزدیک به 3 درصد از مردم نسبت به محصولات و قبل از درمان تست پوستی فاصله یک ماه از هم جدا شدند و مورد نیاز قبل از درمان واقعی می تواند آغاز خواهد شد. در نهایت منافع به طول انجامید بین سه و شش ماه تنها قبل از درمان مجدد لازم بود. برای شدید چین و چروک همزمان با کشیدن پوست و تضعیف رفتن زیر جراح زیبایی چاقو با تمام خطرات و جنبه های منفی باقی مانده تنها مراجعه کنند.

خوشبختانه در پنج سال گذشته شاهد تحت اللفظی انفجار در تعدادی از FDA تایید شده تزریقی پرکننده و حجم دهنده عوامل در ایالات متحده – پرکننده خوب و متوسط چین و چروک و volumizers برای تصحیح غرق مناطق recontouring بی نظمی و بازگرداندن پری به پوست است. همراه با بوتاکس لوازم آرایشی و بهداشتی (نه از لحاظ فنی یک عامل پر, اما قطعا برتر تزریقی برای بهبود انواع بیان خط جنبش مرتبط با چین و چروک) که دریافت آن توسط FDA تصویب در سال 2002 بسیاری از غیر کلاژن پرکننده و volumizers معرفی شدند. این شامل اسید هیالورونیک محصولات مانند Hylaform, Captique, Elevess Restylane و Juvederm و volumizers مانند radiesse در و Sculptra. بر خلاف کلاژن این مواد تا حد زیادی مصنوعی تولید شده (به استثنای Hylaform عبارت از این است که cockscomb از خروس) نمی نیاز به هر گونه قبل از تست آلرژی. این به معنای یک فرد می تواند به معنای واقعی کلمه راه رفتن در خیابان و درمان در همان روز. بیشتر چه, نتایج خود را به طول انجامید دور دیگر به خصوص برای volumizers که منافع ممکن است باقی بماند بین 12 تا 24 ماه یا حتی بیشتر. به همین دلیل آنها به عنوان برچسب نیمه دائم و نه موقت پر کردن مواد.

بین سال های 2000 و 2005 استفاده از بافت نرم و پر کردن عوامل و volumizers برای غیر جراحی جوان سازی روش های افزایش شگفت آور 34 درصد و جای تعجب نیست که تعدادی از فولاد facelifting روش های کاهش عظیم 20 درصد در طول تقریبا همان دوره زمانی. به “مایع کشیدن” از سن آمده بود.

من می خواهم به آن را کاملا روشن است که من نه ادعا دارد که هیچ جای دیگر برای مهاجم فولاد facelifting فنی شناخته شده به عنوان “لیفتینگ” یا “rhytidoplasty.” برای موارد شدید از بزرگ همزمان با کشیدن پوست بیش از حد تضعیف شده و کار برکنار پوست و شیارهای عمیق را جراحی کشیدن صورت باقی می ماند یک گزینه درمانی مناسب. من می گویم که ما در حال حاضر این ابزار به موازات بسیاری از مزایای facelifting بدون دست زدن به یک چاقوی کوچک جراحی به صورت. ما حتی می تواند به بهبود ظاهر در بسیاری از راه های که جراحی سنتی نمی تواند.

ما به تازگی کشف شده است که انقباض زمینه ای پوستی و بافت تغییر در ذخایر چربی و تغییرات در استخوان و غضروف به عنوان سن ما مسئول بسیاری از این تغییرات ما می بینیم در صورت پیری است. در کوتاه, قوی, heart-shaped, چاق پد که نشسته به طور مستقیم بیش از ما استخوان های گونه و به ما چهره پری هنگامی که ما جوان بودند نه تنها کوچک با زمان اما نزول به پایین و از سمت داخل به سمت بینی ترک داستان بگویید نشانه ای از تبار خود را در پی خود. وقتی این اتفاق می افتد پیدا کنیم و توخالی به دنبال تاریک و crinkly یا امده پایین درب و تلفظ لبخند خطوط در دو طرف بینی ما است. وزن این سقوط نیز تأکید ناخوشایند همزمان با کشیدن پوست در امتداد خط فک.

سنتی جراحی کشیدن به سادگی با کشیدن محکم بسته شده پوست ممکن است نرم کردن خطوط اطراف بینی و دهان و بلند کردن همزمان با کشیدن پوست, اما آن را نشانی از هیچ چیز به آدرس اساسی حجم از دست دادن و جابه جایی. در واقع ما اغلب دیدم مردم ظاهر می شود “skeletonized” توسط عملیات. آنها با چپ غیر طبیعی تنگ-به دنبال پوست است که یک نشانه مطمئن از “او تا به حال یک جراحی کشیدن صورت.”

البته این می رود بدون گفت که درست فولاد facelifts واقعی عمل جراحی متضمن خطرات به طور کلی و یا داخل وریدی بیهوشی قابل توجهی بعد از عمل درد و کبودی و تورم طولانی مدت بهبودی بار (دو هفته از کار و چند ماه قبل از همه تورم و در نهایت از بین می رود) زخم و قابل توجهی مبلغ سرمایه گذاری مالی. بر خلاف باور عمومی, مزایای عمل جراحی لیفتینگ صورت دائمی هستند. عمل جراحی ممکن است تکرار یک یا دو بار در طول عمر.

غیر جراحی facelifting ترکیب بوتاکس لوازم آرایشی و بهداشتی با پرکننده و volumizers می رود به قلب مشکلات اساسی: پویا چین و چروک (چین و چروک ناشی از عضلات صورت بیان) و جایگزینی از دست داده و یا آواره حجم. چند میکرو قطرات بوتاکس کاملا کارآمد برای از بین بردن و یا نرم شدن افقی خطوط “نگرانی” در سراسر پیشانی پا کلاغی خطوط در طرف چشم و اخم کردن (یا “اخم”) خطوط بین چشم. آن را نیز می تواند کاهش crinkly “اسم حیوان دست اموز” خطوط در امتداد پل بینی و “زبر” چانه. برای عمیق تر چین و چروک, عوارض بوتاکس ممکن است تکمیل و با استفاده از پرکننده مثل Restylane یا Juvederm. این ترکیب یافت شده است به خصوص موثر و مزایای درمان ترکیبی گذشته به مراتب طولانی تر از زمانی که هر یک از مواد است که به تنهایی استفاده می شود. این همان شکلي تزریق می شود می تواند به بالا بردن خطوط لبخند و غم انگیز خط.

همزمان با کشیدن پوست در امتداد خط فک را می توان با نرم radiesse در با اضافه کردن حجم به بریده مناطق اطراف گونه, از بین بردن ظاهر گونه و حد فاصل این خط فک به صاف خط مستقیم از جوانان است. و در نهایت حجم ممکن است ترمیم و recontoured بر روی استخوان های گونه با radiesse در.

برای به حداقل رساندن ناراحتی مناطق تعیین شده در حال “یخ زده” از قبل با مقدار کمی از بی حسی موضعی و معمولا لیدوکائین, سریعتر, اقدام بی حسی از novocaine به طور سنتی مورد استفاده توسط دندانپزشکان. اگر چه من شخصا آن را غیر ضروری برخی از پزشکان را انتخاب کنید به استخدام یک بلوک عصب یعنی به بی هوش بزرگتر شاخه های اعصاب است که عرضه صورت به مکمل بی حسی موضعی.

هنگامی که درمان منطقه است numb این calvin یا فیلر تزریق می شود و پس از آن تولیدات مانند خاک رس به محل برای تصحیح بدشکلی و یا بی نظمی. کل روش معمولا تنها حدود سی دقیقه برای تکمیل و به لذت از بیمار در بسیاری از موارد نتایج فوری هستند. بعد از آن شما ممکن است تجربه برخی از قرمزی خفیف و تورم و حساسیت به لمس است که ممکن است یک تا سه روز است. گاهی اوقات شما ممکن است برخی از کبودی است که می تواند چندین روز به محو شدن است اما به راحتی coverable مناسب با پوشش و آرایش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.