غیر جراحی کشیدن صورت – مزایای روش اورژانس

[ad_1]

تمایل به نگاه و احساس جوان شايع در سراسر بسیاری از جامعه رو به رشد در محبوبیت از جراحی زیبایی در طی دهه های اخیر. اما به عنوان قیمت عمل جراحی زیبایی است که هنوز هم نسبتا بالا است افزایش سهم از بازار است که caters برای کسانی که می خواهند به نگاه جوان بدون رفتن زیر تیغ. یکی از این بخش های بازار غیر جراحی کشیدن صورت. روش ها متفاوت است از استفاده از بوتاکس برای دورچشم ، از سفت کردن پوست.

یکی از به طور فزاینده ای محبوب غیر جراحی کشیدن صورت روش های اورژانس در انواع. اساسا این کار با استفاده از کوچک و ملایم تحریک الکترونیکی برای پوست که به نوبه خود باعث تحریک عضلات زیر. با توجه به تحقیقات عضلات صورت برخی از معدود در بدن به طور مستقیم مربوط به پوست است. این است که چرا زمانی که عضلات صورت شروع به خراب شدن با سن آنها از دست دادن توانایی پشتیبانی از پوست متعاقبا باعث چین و چروک و افتادگی.

در حالی که این ممکن است صدای شدید شکل غیر جراحی کشیدن صورت در حال اجرا یک جریان الکتریکی از طریق چهره بسیاری از کاربران گزارش می دهند که احساس کوچک سوزن سوزن شدن که در بسیاری از موارد یافت شده است آرامش بخش و نه دردناک است. این شکل از درمان به طور منظم استفاده شده است برای تحریک عضلات صورت, با این حال, آن است که تنها در سال های اخیر است که آن را تبدیل به یک عنصر در لوازم آرایشی; در اولین موارد آن را مورد استفاده توسط متخصصان پزشکی برای درمان بیماران مبتلا به فلج صورت. آن را از این اوایل که با استفاده از تکنسین ها شروع به توجه به پیشرفت درمان تا به حال به پوست و بافت در نهایت متوجه مزایای این می تواند در صنعت لوازم آرایشی و بهداشتی.

امروز غیر جراحی کشیدن صورت درمان آمده اند و در فراز و نشیب از آزمایش های اولیه با بیماران مبتلا به فلج. اورژانس و فناوری در حال حاضر یکی از فرم های استاندارد درمان شده مورد استفاده در پزشکی و لوازم آرایشی و بهداشتی حوزه برای بیش از چهل سال است.

امروز غیر جراحی کشیدن صورت صنعت قابل توجه است; EMS تکنولوژی به شکل یک بخش کوچک از کسب و کار است اما به سرعت در حال رشد بازار بزرگ به اشتراک بگذارید. دلایل این رشد در محبوبیت عمده مزایای; آرام راه است که در آن تحریک عضلات صورت, راه که در آن افزایش گردش خون در صورت و در نهایت راه که در آن rejuvenates پوست و پوست تن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.