عمل جراحی و غیر دارویی گزینه های – داخلی هموروئید درمان بررسی Part 4

[ad_1]

به عنوان شما ممکن است از گذشته شناخته شده داخلی هموروئید درمان بررسی سری که بواسیر یک بیماری وحشتناک است. افسوس که بار وجود دارد که در آن از درمان های طبیعی می تواند کمک کند. در حال حاضر این است که زمان برای دیدن آنچه که دیگر غیر دارویی درمان گزینه های در دسترس به شما و بدانید که چگونه پزشک و انجام درمان

اول از همه ما باید برای ایجاد شدت بواسیر است. Ferdowsi سیستم درجه بندی است که به شرح زیر است:

 • درجه I: بواسیر نمی پرولاپس. بنابراین وجود دارد چیزی خارج از رکتوم منطقه و از آنجا که وجود دارد هیچ درد اکثر مردم متوجه نمی آنها بواسیر است.
 • درجه دوم: این هموروئید پرولاپس پس از اجابت مزاج اما خود به خود کاهش می دهد. این نیز معمولا می رود خود خسته شده اید, به جز برای مردم و توجه به جزئیات.
 • درجه سوم: این هموروئید پرولاپس پس از اجابت مزاج اما باید به صورت دستی کاهش می یابد. که معمولا زمانی که شما شروع به توجه به چیزی اشتباه وجود دارد با پشت خود را.
 • درجه چهارم: بواسیر پرولاپس و نمی توان به صورت دستی کاهش می یابد. به بدترین شکل ممکن مرحله هموروئید.

من ادعا نمی کنم که در درجه IV, درمان های طبیعی و طب کمک کند. آنها هنوز هم کمک کند اما تشدید بواسیر به دلیل پرولاپس خود دولت ممکن است باعث بهبودی طولانی تر است. نیز وجود خواهد داشت برخی از درد قابل توجهی در پرولاپس منطقه از فعالیت های روزانه. پس چه هستند غیر دارویی گزینه ؟

گزینه های که در دسترس هستند عبارتند از:

 1. بستن باند لاستیکی (غیر دارویی) این است که با استفاده از باندهای الاستیک گره خورده است بر روی یک هموروئيد داخلي که پرولاپس به قطع جریان خون آن. این باعث خواهد شد بواسیر به پژمرده چون خون آن تغذیه می شود و می تواند از دفع در حالت عادی اجابت مزاج.
 2. Hemorrhoidolysis (غیر دارویی) اساسا بدان معنی است که آنها قطع پرولاپس منطقه با استفاده از برق است.
 3. اسکلروتراپی (غیر دارویی) و یا تزریق درمانی است. یک عامل سخت شدن تزریق به پرولاپس هستند. در این زمان باعث خواهد شد بواسیر به خشک شدن است.
 4. Cryosurgery (عمل جراحی) توصیه نمی شود. بسیاری از عوارض جانبی است.
 5. لیزر مادون قرمز یا BICAP انعقاد (غیر دارویی) آن را مانند Hemorrhoidolysis اما سوزاندن پرولاپس منطقه با لیزر یا مادون قرمز. این در دسترس ترین روش در ایالات متحده است.
 6. Hemorrhoidectomy (عمل جراحی) یک کلمه دشوار است. این بدان معنی است که پرولاپس منطقه برداشته شده است از طریق عمل جراحی است. یک واقعی با بیهوشی و تمام. زمان بهبودی طولانی تر است و دشوار مانند دوره نقاهت بعد از یک عمل جراحی است. (خوب است که باید آشکار)
 7. استاپلر Hemorrhoidectomy (عمل جراحی) خوب به عنوان نام آن را استاپلر این روش طراحی شده است برای مختل کردن جریان خون به هموروئید. بر خلاف آنچه که از نام آن نشان می دهد این روش به طور کلی کمتر دردناک تر از عمل جراحی و زمان بهبودی سریع تر است.

این است که فقط برخی از روش. وجود دارد جدید تر و پیشرفته روش های برخورد با هموروئید. من را پوشش میدهد که در مقاله بعدی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.