عمل جراحی برای نجات انسان کودن و بیماران

[ad_1]

سینهها یک وضعیت پزشکی بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان مرد ، این تحمیل نمی هر گونه خطر به سلامت جسمی بیماری است. وجود ذهنی و روانی انشعابات در حال حاضر. داشتن ظاهر سینه ها می تواند یک آمار فوق العاده ای به یک مرد اعتماد به نفس. در حالی که جامعه در نظر توسعه سینه زن به عنوان بخشی از توسعه طبیعی انسان است و نگاه بر به عنوان کمتر از مطلوب است. تعداد بسیار کمی از زنان به ظاهر مرد ها جذاب است. به نوبه خود یک مرد اعتماد به نفس رو به کاهش و حتی بیشتر پایین نمودار.

برای کسانی که رنج می برند از ادم کودن و احمق وضعیت قلب را. وجود دارد برخی از چیزهایی که می تواند انجام شود برای اصلاح این وضعیت است. رایج ترین گزینه های تغییر رژیم غذایی و ورزش, رژیم و عمل جراحی.

سینهها

روش های جراحی برای کاهش حضور انسان ها در نر ناحیه قفسه سینه در حال افزایش محبوبیت در چند سال گذشته است. قضیه از جراحی سرطان پستان, روش برای یک نر به سادگی بیش از حد حذف بافت پستان. در فرایند چربی استخراج شده از بافت پستان منطقه و پوست اضافی برداشته می شود و همچنین. این برگ های پس از جراحی ظاهر نرم و صاف و محکم مرد پستان منطقه است.

انجام شده تحت بیهوشی عمومی کل عملیات در حدود دو ساعت برای تکمیل. تخلیه به داخل بافت پستان منطقه به کاهش بیش از حد مایعات در آورده با عمل جراحی است. باند فشرده سازی قرار می گیرد بیش از برش مناطق به منظور کاهش تورم. در مورد که در آن بیش از حد شدید بافت غده ای که عاملی مهم برای توسعه انسان ها این حذف خواهد شد با یک چاقوی کوچک جراحی در طول عمل. برش ساخته شده است در آرئول و چربی حذف شده است. در غیر این صورت مقدار کمی از رسوبات چربی برداشته شده از مکان های مختلف در سراسر پستان.

در اکثر موارد روش کل می توان به عنوان یک بیمار بعد از عمل جراحی. وجود دارد برخی از شرایط که در آن یک شب ماندن در بیمارستان مورد نیاز است. این است تا به صلاحدید جراح انجام این روش است.

لیپوساکشن

هنگامی که از فکر به عنوان یک عمل جراحی زیبایی برای زنان تنها, لیپوساکشن است ساخت راه خود را در جهان مرد عمل جراحی. تنها در سال گذشته 27 درصد از مردان که رفت زیر تیغ یک روش لوازم آرایشی و بهداشتی دریافت می کردند لیپوساکشن برای برداشتن چربی های ناخواسته سپرده از سینه های خود را. به عنوان یک کل لیپوساکشن دوم شایع ترین روش پزشکی انجام شده بر روی مردان پس از عمل جراحی.

در مورد مرد بوس, لیپوساکشن انجام می شود برای حذف کسانی که چربی های ناخواسته سپرده است که ساخته شده است تا در بافت پستان مناطق. یک برش کوچک ساخته شده است در اطراف آرئول و یا در زیر بغل. بعد از یک پمپ خلاء با یک دستگاه نظارت شناخته شده به عنوان یک کانول درج شده است در منطقه برش. کانول مسئول شکستن رسوبات چربی به منظور ایجاد یک تنک بر باقی مانده بافت پستان. یک بار شکسته چربی می تواند سپس ریز ممه بیرون. پس از این تنها گام باقی مانده است که دوباره پیکربندی سالم بافت پستان را پشت سر گذاشت. با داخل بافت پستان تغییر بخیه به محل قرار در خارج به تغییر شکل ظاهری یک مرد قفسه سینه. این یک فرایند شناخته شده به عنوان قفسه سینه مجسمه سازی.

مقدار بافت غده ای در حال حاضر با رسوبات چربی بستگی دارد چقدر بزرگ از یک برش ساخته شده است در شروع لیپوساکشن. مقدار کمی چرب سپرده ساخت نمی خواهد نیاز به یک بسیار بزرگ برش منطقه برای استخراج. از سوی دیگر اگر اکثریت سینه حاوی رسوب چربی و سپس یک یا چند برش ممکن است مورد نیاز به منظور به درستی حذف تمام از تاثیر بافت پستان. در هر صورت برش با بخیه بسته است که یا انحلال خود به خود و یا نیاز به برداشته شود بعد از چند روز.

نتيجه گيری

با هر یک از این روش های جراحی و زمان بهبودی به طور کلی نیاز به حداقل به فعالیت در طول هفته اول پس از روش های. این است که به منظور جلوگیری از خونریزی پس از عمل جراحی به عنوان برش مناطق شروع به زخم التیام یابد. پس از این اولیه هفته بهبود سرعت بسیار کمی. نور ورزش می تواند از سر گرفته و حدود سه هفته پس از روش های. زندگی می تواند بازگشت به حالت عادی در ظرف شش تا هشت هفته بعد.

روش های جراحی چیزی در نظر گرفته شود به صورت فردی. آن است که قطعا پرهزينه ترين راه حل به انسان ها. اما به مرد مبتلا به این بیماری هر روز پول است که به سادگی یک شی در نظر گرفتن اینجا. عمل جراحی فراهم می کند یک راه برای یک مرد به زندگی خود بازگشت. او دیگر به خجالتی و دور از فعالیت در فضای باز و یا بیرون رفتن در ملاء عام. ترس از تمسخر و اذیت کردن از بین می رود و زندگی می توانید شروع دوباره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.