علائم واژينال با مش شکست

[ad_1]

اگر شما تحت عمل جراحی مثانه نشت و یا پرولاپس ارگان های لگنی (پاپ) با استفاده از های مختلف واژينال با مش محصولات شما در معرض خطر عوارض جدی است. حدود 75,000 زنان داشته اند واژن مش محصولات جراحی کاشته شده و بسیاری از آنها جلو آمده و با نتایج مخرب. اگر شما تا به حال هر یک از علائم زیر مشورت دکتر خود را بلافاصله:

· تب

· خونریزی از مش سایت

· لگن یا شکم درد

· غیر طبیعی ترشحات واژن

· درد واژن

· درد یا سوزش در هنگام ادرار

· درد در هنگام مقاربت جنسی

· شروع جدید از بی اختیاری ادراری

· عود پرولاپس و یا بی اختیاری ادراری

· راجعه دستگاه ادراری و یا عفونت های قارچی

لانه گزینی واژينال با مش یک روش نسبتا جدید. آن است که در درجه اول انجام می شود به عنوان یک روش حل استرس بی اختیاری ادراری استرسی و پرولاپس ارگان های لگنی (POP). استرس بی اختیاری ادراری شایع ترین نوع بی اختیاری ادراری در زنان است. آن رخ می دهد که از دست دادن غیر ارادی ادرار در هنگام فعالیت بدنی از جمله ورزش و سرفه و خنده و یا عطسه. این ممکن است ناشی از زایمان, چاقی, سرفه مداوم یا پیری است. تا 40 درصد از زنان آمریکایی تجربه برخی از درجه ای از سوئی.

پاپ ممکن است رخ دهد هنگامی که رباط ها و عضلات است که خود را نگه دارید و لگن در محل کشیده شدن و یا تضعیف شده است. لگن از جمله مثانه (معمولا) و مجرای ادرار رحم کوچک روده و راست روده ممکن است پرولاپس و فرود به مهبل (واژن). با توجه به FDA حدود 300000 زنان در ایالات متحده تا به حال عمل جراحی برای تعمیر پاپ در سال 2010.

در اواسط سال 2011 FDA صادر فوری اطلاعیه در مورد واژينال با مش محصولات. پس از دریافت هزاران گزارش از عوارض این سازمان توصیه می شود که برای بسیاری از زنان و پاپ را می توان با موفقیت درمان بدون استفاده از واژينال مش و عوارض جدی در ارتباط با محصولات نادر است. به نظر می رسد خطرناک تر و موثرتر از دیگر گزینه های جراحی. در سال 2012 FDA دستور گسترده تولید کنندگان’ نقد و بررسی واژینال مش دستگاه های مورد استفاده در درمان پاپ.

مشکلات با عمل جراحی هستند و نه محدود به یک واژينال مش محصول. عوارض باید انجامید محصولات از همه شرکت هایی که در ساخت آنها از جمله بوستون علمی, Johnson & Johnson, C. R. بارد Tyco Covidian و AMS. متاسفانه مش محصولات اغلب ارد از طریق دیواره واژن و باعث درد و عوارض جانبی خطرناک. برخی از زنان مجبور به انجام جراحی های, اما در بسیاری از موارد مش نمی توان به طور کامل حذف شده و در ادامه به تجربه درد. قربانیان واژينال با مش عوارض ممکن است حقوق قانونی برای جبران خسارت از سازنده دستگاه. اگر شما گمان مش دستگاه عدم صحبت با یک وکیل در مورد گزینه های حقوقی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *