طناب چتر نجات و کاربردهای آن

[ad_1]

من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد نمی دانم در مورد طناب چتر نجات (به عنوان مثال Paracord, شکل دیگر,) همیشه از آن برای اولین بار معرفی شد و مورد استفاده در امور نظامی در طول جنگ جهانی دوم. امروزه طناب چتر نجات مورد استفاده قرار می گیرد اعم از نظامی و غیر نظامی برای تعداد زیادی از هدف ، در این مقاله ما خواهد شد بحث در مورد آنچه paracord, شکل دیگر, است و برنامه های خود را.

چه طناب چتر نجات?

واقعی paracord, شکل دیگر, است که معمولا ساخته شده از هفت قوی نایلون کابل با هر طناب ساخته شده از چندین کوچکتر بافته رشته که همه پیچیده شده در یک موبایل بیرونی نایلون بافته لفاف بسته بندی. این ساختار و ترکیب بند ناف آن را با دوام و انعطاف پذیر و نرم و متنوع در نرم افزار. ترکیب شکستن قدرت واقعی paracord, شکل دیگر, است 550LB. بنابراین برخی از مردم نیز آن را “550 بند ناف”.

برنامه های کاربردی طناب چتر نجات:

تعمیر

این paracord, شکل دیگر, می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تعمیر پاره یا شکسته لباس و تجهیزات. شما به راحتی می توانید خود را ترمیم پاره لباس با داخلی رشته های کشویی که به راحتی از پوشش و موقت سوزن در خارج از منزل. همانطور که برای تجهیزات همچنین شما می توانید دوختن قطعات با هم ایمن شکسته. این فرایند ساده است و همچنین.

اقامت بند ناف

این که آیا شما در حال رفتن کمپینگ و یا یک پیاده روی شما می توانید با استفاده از paracord, شکل دیگر, به کراوات چیز به کوله پشتی خود را برای حمل چیزهای بیشتری دست آزاد. علاوه بر این, شما قادر به استفاده از آن به چسبیدن به یک خرس کیسه به نگه داشتن مواد غذایی خود را به دور از مخلوقات و رشته در یک سفر سیم برای حفاظت از یک منطقه و یا یک خط لباس برای لباس, به ویژه هنگامی که شما در حال کمپینگ.

در علاوه بر این به عنوان اقامت بند ناف paracord, شکل دیگر, می توانید کراوات پایین موارد به بالای یک خودرو و محافظت از آنها را از گیل. و حتی آن را قادر می سازد شما را به پایین تر از خودتان یا یک شی با دقت بسیار پایین از ارتفاع.

برای بقا

اگر شما در حال پیاده روی در یک محل که در آن این خطر وجود دارد از بهمن, شما ممکن است کراوات خود را به شریک زندگی خود را با paracord, شکل دیگر, به طوری که شما می توانید پیدا کردن هر یک از دیگر در صورتی که یکی از شما باید گرفتار در زیر برف. در مورد کسی که به صدمات شما می توانید یک برانکارد در حال اجرا paracord, شکل دیگر, میان دو چوب یا مد یک شعبه کشیدن به حرکت فرد مصدوم.

و اگر شما را به یک جنگل اصلی شما می توانید با استفاده از paracord, شکل دیگر, به شلاق سیاهههای مربوط و یا موارد دیگر با هم برای ساخت یک قایق. هنگامی که شما از دست رفته شما می توانید آن را برای سیگنالینگ با بستن یک آینه یا رنگارنگ پارچه به بالای یک درخت. در صورت وجود فندک شما می توانید یک کمان مته برای شروع آتش با paracord. با آن شما حتی می توانید یک زنجیر به پرتاب سنگ برای حفاظت و شکار پرندگان بزرگ در وحشی.

بیشتر چه, طناب چتر نجات است که همیشه بافته شده و به اصطلاح “دستبند از زندگی است.” و تقریبا در هر درندهخویی ماجراجو می پوشند مانند یک دستبند به صورت وحشی در شرایط اضطراری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.