طلافروشی‌ها تا ۲۳ فروردین تعطیل هستند

طلافروشی‌ها تا ۲۳ فروردین تعطیل هستند

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان محمد کشتی آرای نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر، با اشاره به فعالیت واحدهای صنفی، گفت: برخی از سازمان ها و واحدهای تولیدی بازگشایی شده اند اما واحدهای صنفی تعطیل هستند.
او بیان کرد: تمام واحدهای صنفی تا ۲۳ فروردین تعطیل هستند. نوسانات طلا بر اساس قیمت ارز است و برخی در فضای مجازی مابین افراد رد و بدل می شود.

کشتی آرای با اشاره به قیمت انس، گفت: امروز قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی یک هزار و ۶۲۰ دلار، سکه طرح قدیم ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان، سکه طرح جدید ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۷۰ هزار تومان، سکه یک گرمی ۹۸۰ هزار تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.
نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر ادامه داد: هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۴۱ هزار تومان معامله شد. 
نائب رئیس دوم اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به اینکه داد و ستدی در بازار وجود ندارد، گفت: تردد در شهر کمتر شده است و این امر سبب شده که داد و ستد‌ها کاهش پیدا کند اما قیمت ها وجود دارد. 
کشتی آرای از مردم درخواست کرد که زمانی به خرید طلا و سکه اقدام کنند که بازار روند متعادلی داشته باشد.
رئیس اتحادیه طلا و جواهر درباره وضعیت بازار طلا و سکه در هفته آینده، گفت: از اکنون نمی توان بازار را در هفته آینده پیش بینی کرد اما به نظر می‌رسد که بازار در هفته آینده به دلیل بازگشایی، وضعیت بهتری به خود بگیرد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.