شکستگی & رگ به رگ شدن – هنگامی که وجود دارد هیچ دکتر

[ad_1]

اوه این اتفاق می تواند در هر زمان بدون اخطار قبلی حتی به مناسب فعال و سالم است. لغزش و یا سقوط و – اخ – شما فرود آمد (گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه) با یک شکستگی یا رگ به رگ شدن. یک متخصص و جراح ارتوپدی به تشریح روش اورژانس برای کمک به یک قربانی تا زمانی که او می تواند به یک دکتر.

پایه اشتباه است که مردم را در دست زدن به شکستگی و رگ به رگ شدن است که هر دو با توجه به نوع اشتباه از اهمیت. رگ به رگ شدن تمایل به درمان به عنوان یک جزئی از کار افتادگی است که زمان و درمان را التیام بخشد; شکستگی از سوی دیگر به طور کلی در نتیجه فشار از همه وحشت دکمه. هر دو روش نادرست.

“غفلت رگ به رگ شدن می تواند منجر به بی ثباتی دائمی مفاصل که ممکن است نیاز به یک عملیات عمده بعد” هشدار بانک سپه. رگ به رگ شدن زمانی اتفاق می افتد که بافت های نرم مانند رباط ها و مفاصل کپسول عضلات و تاندون ها کشیده فراتر از حد خود عمدتا به عنوان یک نتیجه از بلند کردن وزنه های سنگین ورزش در متناسب و شروع می شود و یا بازی شدید بازی مانند بدمینتون پس از یک فاصله طولانی.

از سوی دیگر مردم بیش از-بازی بازی های شکستگی. به دلیل فوری و اغلب غیر قابل تحمل درد آنها را تولید آنها نگاه بر به عنوان یک اورژانس وخیم و اعتقاد بر این است که اگر درمان فوری داده نشده است, از آن خواهد شد در نتیجه از کار افتادگی دائم و یا از دست دادن اندام. پس در مطلق وحشت بیمار با عجله به نزدیکترین دکتر که اگر تجربه و یا ناتوان و یا ساده مزدور ممکن است انجام یک عملیات غیر ضروری “از آنجا که این توسعه می تواند به گانگرن.” یک نتیجه فرعی از اسطوره این است که همه شکستگی نیاز به عمل جراحی که در واقع اکثر شکستگی می تواند به درمان بدون عمل.

هنگامی که آن را یک شکست و هنگامی که آن را رگ به رگ شدن?

زمانی که فرد دچار شکستگی یعنی شکستن استخوان او تجربه تیراندازی درد و اندام تحت تاثیر قرار است ناتوان. در رگ به رگ شدن, درد ممکن است بسیار قدرتمند است. به جز یک ستون فقرات پیچ خوردگی که می تواند باعث درد شدید و در نتیجه سفت بازگشت.

در کودکان معمولا آرنج و پاها که دچار شکستگی در حالی که در بزرگسالان آن را ران و ران و ستون فقرات. قطعات به احتمال زیاد به رنج می برند از یک پیچ خوردگی هستند مچ پا (به خصوص در زنانی که پوشیدن کفش های پاشنه بلند) مچ کمر و گردن.

نمی…

“تا قطعی تشخیص ساخته شده است توسط یک خیر orthopaedist نمی دهد به وسوسه توسل به درمان های خانگی مانند استفاده از یک پودر زردچوبه, بسته, آن را فقط ممکن است وضعیت را بدتر کند” توصیه می کند ارتوپدی جراح.

و انجام…

هر دو رگ به رگ شدن و شکستگی بهترین درمان به آرامی فشار دادن یک بسته یخ در این منطقه به منظور کاهش تورم و یا خونریزی. بعدی کراوات یک شرکت پانسمان بر روی قسمت آسیب دیده ترجیحا تقویت آن با دستی مانند یک آتل پا-قانون یا نمد از روزنامه یا مقوا. قربانی باید اطمینان نگه داشته و آرامش و استراحت در حالی که ترتیبات ساخته شده تا او را به دکتر. قاتلان درد ممکن است داده شود.

اما اگر حادثه اتفاق می افتد در جاده ها و یا زمین بازی قربانی باید برداشته شود چهار تا شش نفر بدن خود را در خدمت به عنوان بالشتک به عنوان آنجا که ممکن است ساخته شده و به استراحت در این نزدیکی هست. اگر اندام فوقانی یا گردن مجروح و قربانی می تواند کمک به راه رفتن به یک تاکسی و یا دیگر در دسترس حمل و نقل. اما اگر این پاها هستند که مجروح او باید یا انجام شده و یا قرار داده شده بر روی یک برانکارد و اگر آن را در دسترس در همه زمان ها مطمئن شوید که او نمی اعمال فشار بر اندام تحت تاثیر قرار.

یک کودک کمتر متحمل درد و آشفته پدر و مادر می تواند زنگ او بیشتر است. با آرامش و اطمینان او را با یک نوشیدنی تا زمانی که او می تواند به توجه پزشکی است. تنتور ید و یا یک پماد ضد عفونی کننده و یا لوسیون استفاده می شود می تواند در مورد سایش و یا کاهش دهد.

هر اندام فوقانی آسیب باید در یک زنجیر (موجود در داروخانه و یا شما می توانید یکی در خانه).

ساخت زنجیر

یک متر مربع از پارچه (در مواقع اضطراری یک bedsheet و یا حتی یک حوله می تواند انجام دهد) برش مورب در سراسر را دو تسمه. حمایت از کار دست با قرار دادن وسیع ترین زاویه با اشاره به سمت آرنج. دو نفر دیگر به پایان می رسد را در اطراف گردن و گره خورده به امن دو گره در پشت گردن.

صدمات سر

سر آسیب معمولا ناشی از خشونت تصادفات رانندگی یا سقوط از ارتفاع. این یک مشکل جدی است که نیاز به اقدام سریع است. بیمار ممکن است تبدیل به ناخودآگاه بلافاصله و یا ممکن است به تدریج از دست دادن هوشیاری. اگر او ناخودآگاه به او اجازه نمی دهد دروغ تخت در پشت خود را و یا او را خفه می اگر او خود بزاق دهان و یا خون (اگر او خونریزی در دهان). به آرامی به نوبه خود او را به سمت خود را در پیش رو موقعیت کم (بدون بالش) بنابراین ترشحات اگر هر یک می تواند جریان. تماس با دکتر خود و یا گرفتن یک آمبولانس.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.