شناسایی تولید و عرضه کنندگان لباس‌های نامناسب در تهران

شناسایی تولید و عرضه کنندگان لباس‌های نامناسب در تهران

[ad_1]

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایسنا، سرهنگ نادر مرادی دراین باره گفت: ماموران نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در راستای عمل به مطالبات مردمی مبنی بر حفظ و رعایت عفت عمومی، جلساتی را با اتحادیه پوشاک و اصناف برگزار کرده و در نهایت بنا شد در مورد عدم تولید و عرضه مانتوهای جلو باز اقداماتی انجام شده و در همین راستا نسبت به اطلاع رسانی موضوع به تولید و عرضه کنندگان پوشاک اقدام شد.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ پوشش را تجلی و نماد هویت بومی و ملی جامعه توصیف کرد و گفت: پوشاک نامناسب تاثیر بسزایی در فرهنگ و ملیت یک جامعه دارد و در همین راستا نیز معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی، نظارت بر واحدهای صنفی مربوط را در دستور کار قرار داد.

به گفته مرادی در همین راستا نیز ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی در طرح یک هفته ای که از هفتم تیر ماه آغاز و تا چهارم تیرماه ادامه داشت، از ۲۵۳ واحد صنفی عرضه و تولیدکنند گان و فروشندگان پوشاک بازدید کردند. در جریان این بازدیدها نیز واحدهای تولید و عرضه کننده پوشاک نامتعارف شناسایی شدند که تخلفات آنان ثبت و برابر قانون نظام صنفی با واحدهای صنفی متخلف برخورد خواهد شد.

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.