شفای معنوی – سامری خوب نشان داد شفقت توسط مسح با معطر شفا نفت

[ad_1]

یکی از این مثلها که عیسی مسیح گفت: در مورد شفا بود با عطری اسانس. بیش از احتمال آن مخاطبان خود را حیرت زده کرد. آن را نگران ما چگونه سخاوتمندانه درمان یکی دیگر با شفا مواد-به خصوص روغن های ضروری است. ما همه آشنا با داستان سامری خوب است که در آن عیسی extols سامری برای خود مهربان شفا از یک غریبه. در این تمثیل سامری ریخت و شراب و روغن به مرد زخم. شراب ما می دانیم که خواهد که عمل به عنوان یک ضد عفونی کننده پاک کننده زخم ها به دلیل محتوای الکل. نفت احتمالا نه تنها هر گونه پخت و پز و یا لامپ نفت اما شفا معطر اسانس است که حتی در آن روز خواهد شده اند بسیار گران است. فکر می کنم در مورد آن. چرا یک مسافر بود پایین رفتن راه خود را به حمل روغن پخت و پز? آن معنی ندارد. اما آنچه مسافر را در یک سفر طولانی و نه یک کیت کمک های اولیه با او فقط در مورد او به آن نیاز. اسانس معطر بودند خود را به قفسه سینه پزشکی. این روغن ها استفاده شد برای تمام انواع از مشکلات پزشکی از جمله صدمات صدمات و شکستگی مشکلات پوستی و همچنین مشکلات داخلی مانند دستگاه گوارش ، تنفس و مشکلات کلیوی.

عیسی مخاطبان خواهد شده اند بسیار تحت تاثیر قرار با این اقدامات و با سامری سخاوت به استفاده از خود را شفا نفت در یک غریبه. متاسفانه ما در مدرن روز بازگویی این داستان ما تنها به یاد داشته باشید چگونه قابل توجه آن بود که سامری بود متنفر شهروند درجه دوم نگاه کردن بر اساس خود را یهودی آمریکا ،

به عنوان عیسی مسیح مربوط به داستان سامری سمت چپ مرد زخمی در مراقبت از مهمانخانه دار و سخاوتمندانه ارائه شده به پرداخت برای هر اضافی مراقبت از مرد ممکن است نیاز به. استفاده از روغن و شراب در این داستان یک علامت بزرگ چگونه این مرد محبت بود و نسبت به کل غریبه مخمصه. متمسک در این داستان این بود که عیسی توصیه شنوندگان خود را به عنوان سخاوتمندانه و مراقبت درمانی خود را از یک دیگر به عنوان این سامری. من فقط می توانید تصور کنید که داد و بیداد, این امر باعث شده است. این یک چیز به استفاده از گران معطر اسانس در خودتان یا یکی از اعضای خانواده-اما برای یک غریبه? و سامری در آن؟! عیسی رفت و بیش از حد در این تمثیل برای برخی به گوش دادن به او.

سامری خوب داستان است که برای ما بعد

چه می کند این مثل در مورد شفا مربوط به ما مدرن روز ؟ این سامری شفقت به حال برای یک انسان دیگر که زخمی شده بود و نیاز به کمک. او دریغ نکنید برای به اشتراک گذاشتن آنچه که او تا به حال حتی اگر این بدان معنی است که او پس از آن بدون. آنچه می تواند ما را در به اشتراک گذاری با دیگران که نیاز به شفا در بدن/ذهن/روح? اول-ما می توانید به اشتراک گذاری دانش ما در مورد چگونه به استفاده از روغن های ضروری برای بهداشت و درمان است. وجود دارد صدها نفر از مختلف اسانس هر یک متفاوت شیمی, مختلف, خواص درمانی و روش های مختلف مدیریت-استنشاق مالش آنها بر روی بدن و برخی حتی می تواند گرفته شده داخلی است. دوم, ما می توانیم به اشتراک گذاری ضروری روغن های ما را با دیگران یا نشان دادن آنها چگونه آنها ممکن است به دست آوردن این ارزش شفا روغن است که از طبیعت آمده و نه یک آزمایشگاه و یا دادن برخی از روغن های ضروری ما به کسانی که نیاز دارند. های از قلب چیزی است که مثل سامری است همه چیز در مورد. و هنگامی که ما در به اشتراک گذاری دانش و روغن های ما در, ما در به نوبه خود برداشته معنوی به عنوان بخشی از خانواده مرد.

چگونه می تواند ما امروز یاد باستان هنر شفا با اسانس معطر? دوره های آموزشی که مسیحی هستند-بر اساس کمک می کند ما خواستار حق ما نقش مهمی در بهبود و مقدس برای سلامت بدن/ذهن/روح. موسسه شفا معنوی و آروماتراپی می کند که فقط.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *