شغل مورد علاقه بازیگر «مختارنامه»

شغل مورد علاقه بازیگر «مختارنامه»

[ad_1]

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، شب گذشته مهران مدیری میزبان مهدی فخیم زاده بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون بود.

فخیم زاده درباره اخلاق و سخت گیری خودش در کار گفت: ما دو دسته آدم داریم یک دسته که سرنوشت کار برای آن‌ها مهم است؛ هیچ وقت به یاد ندارم سر هنرپیشه داد زده باشم، اما دسته دوم سرنوشت کار برای آن‌ها زیاد مهم نیست و بیشتر حالت کارمندی دارند که در نتیجه مجبور می‌شوم برخورد دیگری با آن‌ها داشته باشم تا کار پیش برود. البته وقتی به عنوان بازیگر باشم کاری ندارم و ساکت هستم.

وی ادامه داد: تاخیر و دیر آمدن من را عصبانی می‌کند، سر یکی از کار‌ها دیدم کار خیلی تاخیر دارد به همین دلیل خودم یک روز زودتر رفتم تا شرایط را بسنجم دیدم یک بازیگر برای گریم دیر آمد گفتم چرا دیر آمدید؟ به من گفت: عادت ندارم به کسی جواب بدهم، من از او خواستم برای تسویه پیش تهیه کننده برود چراکه برای من زمان و نظم مهم است.

مدیری با اشاره به داشتن مدرک دان ۶ کاراته این بازیگر گفت: تا حالا کسی را زدید!

فخیم زاده گفت:اصلا، برای داشتن دان ۶ کاراته حدود ۴۵ سال به صورت حرفه‌ای کار کردم، البته در دانشکده شمشیر بازی هم داشتیم و باید توجه داشت که بدن یک هنرپیشه بسیار مهم است.

در کنار آن برادر‌های بزرگ من هم ورزش می‌کردند و تاثیر گذار بودند.

فخیم زاده درباره دوران قرنطینگی توضیح داد: ما بیشتر مراحل کاشت، داشت و برداشت هستیم. آن دوره که به نظر می‌رسد بیکار هستیم بیشتر شلوغ هستیم و من شرایط قرنطینگی را این گونه تجربه کردم من برای کار «ولایت عشق» حدود ۸ ماه خودم را در خانه حبس کرده بودم تا بنویسم حتی نصف ریش خودم را می‌زدم و نصف دیگر را بلند می‌کردم تا هوس بیرون رفتم نکنم. کسی که با نوشتن سر و کار داردبه تنهایی عادت دارد. در دوران کرونا هم سراغ سوژه‌ای رفتم وشروع به نوشتم کردم.

ماجرای تصادف مهدی فخیم زاده در فیلم «مشت آخر»

کارگردان «خواب و بیدار» درباره ماجرای تصادفش حین فیلمبرداری فیلم «مشت آخر» عنوان کرد: دو روز از تصویربرداری کار مانده بود، در یکی از روز‌ها تصمیم گرفتم با مدیر تولید فیلم که یک موتور داشت، برای پیدا کردن فضای مناسب برای فیلمبرداری بروم. پشت موتور نشستم، در طول جستجوی لوکیشن مناسب، به یک مکان مناسب برای فیلمبرداری رسیدیم. موتور را پارک کرده و روی آن نشسته بودم که ناگهان یک موتور از داخل خانه‌ای بیرون آمده و به موتوری که سوارش بودم زد، این ضربه به قدری شدید بود که موتور چرخید و من را به سمتی پرتاب کرد. به دلیل این تصادف حدود ۸ روز در بیمارستان بیهوش بودم و بعد از به هوش آمدن تازه متوجه شدم که چه اتفاقی برای من رخ داده است. بعد از اینکه کمی حالم بهتر شد، تصمیم گرفتم که این فیلم را به پایان برسانم چرا که اگر عوامل فیلم بیشتر از این معطل می‌شدند، به سختی می‌توانستم آن‌ها را دوباره جمع کنم.

وی ادامه داد: در نهایت برای ادامه فیلمبرداری دوباره به لوکیشن‌های مورد نظر رفتیم و کار را دوباره آغاز کردیم، در آن روز‌ها حال من خوب بود، اما بعد از بازگشت به تهران احساس کردم در شرایط مناسب فیزیکی نیستم، به دکتر مراجعه کردم و ام. آر. آی از من گرفت و در نهایت تصمیم گرفتند تا به سرعت عمل شوم.

فخیم زاده درباره استقبال مخاطبان از سریال «خواب و بیدار» گفت: ما یک کاری را انجام می‌دهیم و بعد از آن شاهد استقبال آن هستیم. بعد از پخش ۱۰ قسمت از سریال «خواب و بیدار» یک پسری من را در خیابان دید و گفت: آخر ناتاشا را می‌کشند، متوجه شدم کار با استقبال مواجه شده وبه دنبال کار هستند. البته اولین بار بود شخصیت یک زن را نشان می‌دادیم که به این شکل ندیده بودیم؛ این سوژه در یکی از پرونده‌های نیروی انتظامی بود.

بازیگر مختارنامه به شغلی علاقه دارد؟

فخیم زاده در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه اگر بازیگر نبود چه کاری را انتخاب می‌کرد؟ پاسخ داد: من و مهدی هاشمی از تهران به لوکیشن سریال «علی البدل» همدان می‌رفتیم، در مسیر درباره همین موضوع صحبت کردیم مهدی گفت:«من راننده آژانس می‌شدم و من هم به همین نتیجه رسیدم». (خنده)

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.