سگ پشمالوی سیاه پومرانیا مراقبت Tips

[ad_1]

دعوت از یک توله سگ جدید به خانه زمان هیجان انگیز است به ویژه هنگامی که آن است که یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا. آنها پر از دلیری و کرک و یکی از محبوب ترین نژاد. Pomeranians نیاز به بسیاری از همان نوع مراقبت به عنوان سگ های دیگر اما وجود دارد چند جنبه از مراقبت از خود است که باید توجه داشت قبل از مالکیت.

مانند بسیاری از نژادهای Pomeranians نیاز قابل توجهی فعالیت فیزیکی است. آنها با انرژی بالا نژاد و عشق را به بازی. تعقیب یک فلش نور پرتو در اطراف یک اتاق داخلی فعالیت برای سگ های کوچک. فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی و یا سفر به پارک سگ نیز سرگرم کننده است.

یکی از ویژگی های است که بسیاری از مردم به خصوص در مورد Pomeranians است که خود را فوق العاده کرکی کت. این نژاد سگ در واقع دارای دو پوشش از خز – یک زیر لایه و پوشش بالا. مسواک زدن پوست به معنی پیدا شدن هر دو لایه کاملا براق. این جلوگیری از حرارتی و ساده ترین است که انجام سه بار در هفته. توجه ویژه ای به قلم مو رنگ خود کت کت خود را فوق العاده خوبی در تغییر فصول از سرد به گرم نیز کاهش ریختن.

درست مثل مسواک زدن موهای خود را مهم است به طوری که در حال مسواک زدن دندان های خود را. خرید نرم bristled کودک دندان قلم مو خوب است, اما تنها سگ-خاص خمیر دندان استفاده شود. شروع مسواک زدن دندان معمول به عنوان به زودی به عنوان توله سگ می تواند ترک خود را به سمت کمک می کند تا آنها را تبدیل به عادت کرده اند به داشتن دندان های خود را خار و آنها خواهد شد کمتر احتمال دارد به مبارزه با آن. همچنین تغذیه آنها رفتار سگ به طور خاص طراحی شده برای کاهش doggie پلاک یکی دیگر از راه برای حفظ یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در بهداشت دهان و دندان.

در حالی که مسواک زدن دندان های خود را تنها باید انجام شود هفتگی صاحبان ممکن است پیدا کردن آنها نیاز به تمیز کردن یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا را نالان چشم تر است. یک کمی مرطوب توپ پنبه یا گرد و خاک باعث می شود این کار آسان تر است. به سادگی را مرطوب توپ و به آرامی آن را پاک بیش از چشمان سگ. تعمیر و نگهداری روزانه از چشمان سگ را جلوگیری از چشم گوک از دلمه را تمیز کردن صورت مشکل تر است. مالک همچنین می توانید با استفاده از یک تازه مرطوب توپ پنبه برای پاک کردن گوش خود را به عنوان مورد نیاز است.

پیرایش یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا ناخن یک مهارت به دست آورد. برخی از مردم راحت انجام این کار در خانه و آنها را موجب صرفه جویی در وقت و پول. برخی از صاحبان نمی پیدا کردن پس انداز ارزش خطر قطع آنها را بیش از حد کوتاه و ترجیح می دهند به اجازه دهید سگ حرفه ای groomers مسئولیت رسیدگی به این کار. سگ پشمالوی سیاه پومرانیا بسیار قابل حمل سگ و آن را دشوار است برای آنها را به groomer به ناخن خود را کوتاه یک یا دو بار در ماه.

یکی دیگر از جنبه های مهم از مراقبت از یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در حال یادگیری در مورد خاص نیاز به سلامت از این نژاد است. در حالی که معمولا بسیار سالم, اندازه کوچک خود می کند منجر به افزایش شیوع هیپوگلیسمی یا قند خون پایین. یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در سوخت و ساز بدن بسیار سریع و هنگامی که در ترکیب با معده خود را کوچک می توان آن را سخت به حفظ سطح قند خون خود را. علائم قند خون پایین در سگ شامل بی حالی سردرگمی و ضعف یا تشنج. هنگامی که این علائم مشاهده شد لازم است به سگ پشمالوی سیاه پومرانیا برخی از قند معمولا در قالب Karo شربت یا Nutri کال یک کالری بالا مکمل های تغذیه ای به طور خاص طراحی شده برای توله سگ.

دیگر مسائل مربوط به سلامت مراقب با این نژاد شامل distichias و entropian که مشکلات با سگ پشمالوی سیاه پومرانیا در مژه; پاتلا luxation یک لغزنده زانو-درپوش و لوله سقوط, که در نتیجه در مسائل تنفس. به بهترین مراقبت از یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا و جلوگیری از این مشکلات بهداشتی مشترک خوراک آنها یک رژیم غذایی رایگان از پرکننده. انتخاب یک سگ مواد غذایی که عمدتا گوشت و دارای سطوح بالایی از DHA امگا 6 و امگا 3. مکمل های مورد نیاز نیست اگر آنها با کیفیت بالا, رژیم غذایی, اما برخی از Pomeranians ممکن است نیاز به مکمل های گلوکوزامین.

مراقبت از یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا است کار پاداش. خوبی مراقبت سگ سگ خوشحال است و خود را به صاحب آن بسیاری از روز فوق العاده از بازی و عشق است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.