سوزش و درد بعد از جراحی شانه – شفا راهنمایی

[ad_1]

جراحی شانه یکی از شگفتی های طب مدرن و اصلاح جدی آسیب ها و بیماری هایی که دامنگیر بشر از قبل از دوران تاریخی از جمله شانه جدایی دررفتگی و شکستگی و ورم و التهاب تاندون.

مقدمه ای توسط جامعه پزشکی از جراحی آرتروسکوپی ارائه یکی دیگر از جهش بزرگ به جلو اجازه می دهد که جراح برای جلوگیری از ساخت برش بزرگ مورد نیاز با, باز, تکنیک های جراحی. با عمل آرتروسکوپی زمان مورد نیاز برای التیام بافت های اطراف مفصل شانه است کاهش قابل ملاحظه ای در مقابل با جراحی باز. برش کوچک اجازه می دهد تا جراح برای انجام تمام روش با استفاده از ابزار ویژه ای است که رسیدن به منطقه آسیب دیده و انجام این روش است.

حتی زمانی که جراحی آرتروسکوپی استفاده می شود بسیاری از جراحی شانه بیماران تجربه درد سوزش پس از جراحی شانه. این می تواند برای چند روز یا چند هفته و می تواند مشکل بیمار که فقط تلاش برای بدست آوردن در زندگی او است.

در اینجا برخی از راهنمایی برای نحوه رسیدگی به سوزش درد پس از جراحی شانه. توجه داشته باشید که بهترین عمل برای شما برای کاهش و از بین بردن خود را شانه درد متفاوت خواهد بود با شانه مشکل بودن اصلاح و انتخاب روش. با دکتر خود مشورت کنید قبل از انجام هر گونه درمان رژیم.

داروها:

بلافاصله پس از عمل جراحی, شما به احتمال زیاد خواهد شد با توجه, قوی, داروهای ضد درد در بیمارستان مانند مورفين و یا Demerol.

در حین عمل جراحی ممکن است پزشک شما را انتخاب کرده اند به قرار دادن یک کاتتر پلاستیکی کوچک به واقعی سایت از عمل جراحی در داخل بدن است. کاتتر متصل به یک پمپ کوچک پر شده با بیهوشی و در واقع خارج از بدن است. پمپ به آرامی فید شانه با کاهش, پزشکی, و می تواند کمک قابل ملاحظه ای با کاهش درد. کاتتر و پمپ های برداشته شده توسط بیمار 2-3 روز بعد از عمل جراحی.

در ضمن دکتر معمولا تجویز داروهای ضد درد مانند hydrocodone یا تیلنول با کدئین و همچنین به عنوان یک ضد التهاب دارو پس خیلی از این سوزش احساس درد پس از جراحی شانه ناشی از التهاب و تجمع مایع در شانه.

برش مراقبت:

خود را پس از برش جراحی آرتروسکوپی معمولا آنقدر کوچک است که آنها نمی خواهد با بخیه بسته می شود. برش ممکن است گریه کردن – و یا تخلیه – کمی بیش از 24 ساعت اول. اگر آنها مطمئن شوید که به تغییر پانسمان و زخم به طور منظم به نگه داشتن آنها را خشک. اطلاع پزشک خود اگر زخم گریه برای یک دوره فراتر از 24 ساعت ،

یخ نرم افزار:

مطمئن شوید که به درخواست یخ به منطقه آسیب دیده به مدت حداقل 20 دقیقه در روز برای چند روز اول بعد از عمل جراحی. آیا به جای یخ به طور مستقیم بر روی پوست. به جای قرار دادن یک حوله مرطوب بر روی پوست و سپس اعمال یک بسته یخ (یا یک بسته سبزیجات یخ زده مانند نخود) را بر روی حوله. این خواهد شد کمک به کاهش التهاب که می تواند نه تنها دردناک, اما همچنین می تواند منجر به زخم بافت اگر به درستی کنترل نمی شود.

کشش و ورزش:

این مهم است که به نگه داشتن عضلات شانه سست است. نور آهسته کشش یک راه بسیار خوبی برای انجام این کار است. پزشک شما می تواند شما را با ارائه یک لیست از امتداد مناسب برای نوع خود را از عمل جراحی است.

عدم تحرک و درمان فیزیکی:

شما به احتمال زیاد نیاز به نگه داشتن شانه خود را تا حد زیادی بی حرکت برای یک دوره سه هفته با استفاده از یک زنجیر. آن مهم است نه حرکت از شانه خود را در طول دوره نشان داد حتی اگر درد از بین می رود.

دکتر شما نیز ممکن است تجویز درمان فیزیکی است که شما می توانید انجام دهید در صفحه اصلی. مثالها عبارتند از: آونگ (اجازه می دهد بازوی خود را به نوسان در محافل کوچک), تمرینات ایزومتریک (سفت کردن عضلات) منفعل طیف وسیعی از حرکت تمرین (به موجب آن شخص دیگری حرکت بازوی خود را) و مقاومت تمرینات (به موجب آن شانه منتقل شده است در برابر مقاومت). پس از این صادقانه باید اطمینان حاصل شود صاف درمان و کاهش درد.

پیروی از این راهنمایی باید کمک به کاهش سوزش درد است. در ضمن حتما با دکتر خود تماس بگیرید اگر شما دچار تب و درد خود را نمی توان با دارو کنترل شده و یا بوی ناپاک توسعه اطراف زخم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *