سلامت جنسی: 3 ترجیح Macrobiotic روش جلوگیری از بارداری

[ad_1]

آیا شما شده است به تمرین دانش طولانی کردن عمر و شروع به تعجب در مورد چگونه آن اثرات خود را sex زندگی ؟ ما باید تمام اسرار شما همیشه می خواستم به دانستن در مورد دانش طولانی کردن عمر و sexاما ترس را بپرسید.

آن شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند که بسیاری از رابطه چالش ها می تواند مربوط به فقیر پیشگیری از بارداری را انتخاب کند. همراه با خوردن غذاهای سالم و اتخاذ یک macrobiotic, شیوه زندگی انتخاب روش مناسب پیشگیری از بارداری می توانید به اوج لذت و صمیمیت در مشارکت خود را.

این نوع از قرص های ضد بارداری استفاده می کنید اثرات نه تنها بدنی و سلامت جنسی بلکه معنوی تقرب و ارتباط خود را. به منظور افزایش صمیمیت بدون مصرف قرص و یا مواد مخدر انتخاب یکی از این سه قرص های ضد بارداری:

1. کاندوم

اکثر روش های پیشگیری از بارداری مصنوعی هستند و تولید عوارض جانبی مضر. برخی از انواع پیشگیری از بارداری مانند وازکتومی و داخل رحمي دستگاه می توانید حتی مختل کردن جریان انرژی الکترومغناطیسی در مرد و یا زن و علت جدی سلامت طولانی مدت عواقب. به همین دلیل مهم برای انتخاب یک تکنیک است که کمتر تهاجمی و سالم برای همه نگران در حالی که هنوز حصول اطمینان از امن sex.

کاندوم در حال امن ترین از غیر تهاجمی روش های پیشگیری از بارداری به ویژه برای زنان. با این حال, اگر کاندوم شامل مطالعه روان کننده وجود دارد ممکن است برخی از التهاب در دیواره های واژن. یکی دیگر از نقطه ضعف از کاندوم راه آنها عمل می کنند به عنوان یک مصنوعی مانع سبب کاهش احساس است که می تواند تداخل با جریان انرژی و ارز.

2. دیافراگم با مطالعه ژله یا کرم

یک دیافراگم با مطالعه ژله یا کرم امن تر, روش جلوگیری از بارداری در مقایسه با دراز مدت سلامت مسائل مربوط به قرص. اما آن را دارای خطرات بهداشتی بنابراین این روش باید محفوظ است و برای استفاده های پراکنده. سموم شیمیایی موجود در مطالعه ژل جذب می شود می تواند از طریق دیواره های واژن و به جریان خون باعث استرس بی مورد به کبد و دیگر زدودن سموم از بدن ، چرا که این عوامل همچنین می توانید ایجاد واکنش های آلرژیک دوش با آب نمک گرم پس از استفاده می تواند کمک به کاهش سوزش واژن.

3. کنترل تولد طبیعی

کنترل تولد طبیعی است که حداقل خطرناک برای سلامت خود را, اما آن را نیز حداقل قابل اعتماد است. این روش وابسته به دانستن تاریخ دقیق تخمک گذاری و اجتناب از مقاربت برای چند روز قبل در طول و بعد از این زمان شما در حال انتظار برای تخمک گذاری. رژیم غذایی macrobiotic باعث می شود آن را آسان تر برای هر زن به ایجاد یک به طور منظم 28 روزه چرخه رندر این یک فرم ساده از کنترل تولد.

اسپرم توانایی بارور برای دو روز اما می تواند زنده ماندن در رحم مادر تا 14 روز. این یک روش تضمین شده از کنترل تولد اما ضد بارداری همه شامل برخی از درجه ای از خطر است. از یک macrobiotic نقطه نظر این روش ترویج بالاترین درجه از صمیمیت جنسی و سلامت جسمی.

ساختمان, قوی, پر جنب و جوش, رابطه صمیمی نیاز به یک عشق بسیار آگاهانه را در دانش طولانی کردن عمر. آنچه مهم است در رابطه شما عشق است که می تواند از طریق پرورش sex و همچنین به عنوان اشکال دیگر از صمیمیت: لمس ارتباطات باز و صداقت و پشتیبانی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *