سفید ماشین آلات سر و صدا و پارس سگ

[ad_1]

شما همسایگان پر سر و صدا مزاحم شما ؟ آیا شما خسته با این پارس سگ ؟ سفید ماشین آلات سر و صدا می تواند کمک به غرق کردن این ناراحت کننده تداخل با زندگی عادی خود را. نه تنها این, اما آن را می توانید همسر خود را's خروپف! چگونه's که برای مواقع ضروری خدمات!

You 'غرق کردن' پارس سگ اتفاقا نمی 'غرق' آنها!

یک ماشین سفید سر و صدا تولید صدا الگوی است که تحت پوشش تمام محدوده قابل شنیدن صدا و ماسک کردن سر و صدای ناخواسته در راه است که آرام بخش است و می تواند القاء خواب بسیار مورد نیاز. این تکنولوژی بالا استفاده می شود برای ایجاد یک محیط پیوسته, با صدای دلنشین, که مغز شما تفسیر به عنوان تسکین دهنده و آرام بخش. از این راه است که فرکانس کار صدا در مغز به جای گوش خود را که بسیار مهم است.

خشن و سر و صدای ناخواسته از پارس سگ, تلویزیون, سلام فی استریو و هوا و ترافیک جاده در حال تحت فشار قرار دادند به پس زمینه در حمایت از صدا است که مغز می یابد جذاب تر و تسکین دهنده است. آن کار نمی کند با ارائه حتی بلندتر و شدیدتر سر و صدا به غرق کردن یکی از شما don't می خواهید به شنیدن. سفید سر و صدای ماشین ها همان فرکانس های بالا سخت تن به تن استفاده می شود برای جلوگیری از پارس سگ, در حالی که همچنین آسیب رساندن به گوش خود و همسایگان خود را.

صدا و سیستم های تهویه مطبوع توسط پزشکان توصیه می شود برای مردم ناراحت صداهای زاید و چیز زیادی در مورد آنها است که آنها قابل حمل است. اگر شما پدر یا مادر بودن است ناراحت همسایگان پر سر و صدا یا پارس سگ خود را در ماشین سفید سر و صدا با شما و نشان می دهد آنها چقدر موثر است. آن's یک نعمت غیر مترقبه برای افرادی که قادر به خواب در شب با توجه به این همه صداهای دیگر مردم زندگی می کند. سفید سر و صدا می تواند حتی در دفتر به غرق کردن پی در پی صفحه کلید clackering (در صورتی که's نه یک کلمه باید آن را) و دفتر قروچه.

پس چگونه کار می کند ؟ در نظر گرفتن سکوت. صدا در همه. پس از آن چیزی می شکند که سکوت, مهم نیست چقدر کمرنگ است. شما می توانید آن را بشنوند و اگر شما به دنبال سکوت زمزمه می شود آزار دهنده است. در حال حاضر در نظر خانواده سالم سر و صدا. شما به آن استفاده می شود. آن نه آزار شما را هنگامی که شما سعی می کنید به خواب. سپس یک سگ پارس میکند. آن است که تنها سگ پارس و شما آن را انتخاب کنید از تمام صداهای دیگر به دلیل آن متفاوت است. آن است که در های مختلف فرکانس یا طول موج به دیگر صدا به طوری که می توان به عنوان یک جداگانه سر و صدا توسط گوش, و این می تواند آزار دهنده و نگه داشتن شما بیدار. اگر یک دوم سگ barked در پاسخ به شما می تواند بگوید یک سگ از دیگری است.

حالا در نظر بگیرید اگر ده هزار سگ شد, پارس, همه در یک بار. شما نمی خواهد بود قادر به تشخیص هر فرد سگ: این امر صدای زیادی مانند سفید سر و صدا به انواع صداهای پوشش کل طیف وسیعی از صدا است که در گوش شما را قادر به تشخیص است. آن خواهد بود که همان تبدیل به یک فن در و یا حتی یک ماشین سفید سر و صدا. این امر آن را باور یا نه تسکین دهنده.

که's چگونه سفید ماشین آلات سر و صدا کار می کنند. زمانی که آنها روشن خود را به گوش دیگر می شنود یک سگ یا یک صدا از یک سیستم hi-fi و یا یک فرد خروپف در خود فرکانس. به جای آن می شنود طیف وسیعی از تلفن های موبایل بیش از این طیف قابل شنیدن و از آنجا که شما نمی تواند تشخیص هر صدا شما نه ناراحت. در واقع نشان داده شده است به یک اثر تسکین دهنده بر مردم قبلا محروم از خواب با توجه به این که یکی singe صدا گوش خود را برداشت.

از آن آسان است به توضیح در شرایط ساده و شما ممکن است فکر می کنم که شما را اذیت خواهد کل یک صدای ناهنجار و خشن از صدا اما آن کار می کند. همه شما از شنیدن یک تسکین دهنده همهمه. بنابراین دفعه بعد شما می شنوید که زخم بد بو سگ و یا همسایگان خود استدلال از طریق دیوار به نوبه خود بر روی یک ماشین سفید سر و صدا و مخلوط آن را با بسیاری از صداهای دیگر است که آن را آرام شما نه که موجب تحریک شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.