سفر بهترین لوازم جانبی برای مردان و زنان

[ad_1]

ضرورت لوازم سفر

در حال برنامه ریزی برای سفر ضروری است. اگر شما را فراموش کرده ام یک چیز مهم سفر خود را می تواند خراب شود. لوازم سفر لازم برای در رفتن از مشکلات است که می تواند تا موسیقی پاپ در هر مکان و در هر زمان. ملزومات نیاز به بسته بندی شده همراه با ابزارهای لازم و تبادل پول را به اطمینان حاصل شود که شما را برای یک سفر خارج از کشور و یا محلی یکی.

برخی از ضروری لوازم سفر گرفته شود برای رفت و آمد باید خریداری شود و علامت لیست را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که شما اطمینان حاصل شود که شما را از دست ندهید بسته بندی هر چیزی برای سفر. ایجاد یک لیست از موارد سرپرستی برای نیازهای شما و آنها را بسته درآمده است.

ملزومات بسته بندی می شود

بسته خوب غرور کیسه و یا مورد سفر به نگه داشتن خدمات مانند لوازم آرایش و لوازم آرایشی در یک مکان امن. این است که باید برای هر دو مردان و زنان است. همچنین, نگه داشتن یک کیت کمک های اولیه با پایه دارو در صورت تب یا ضعف معده به علت خوردن مواد غذایی در یک محل جدید.

بهتر است به سرمایه گذاری در یک تلفن ضد آب مورد در مورد شما تصمیم به رفتن در پرماجرا treks به هر دریاچه ها, رودخانه ها و سواحل و یا آبشارها به عنوان آن می تواند محافظت از تلفن خود را اگر آن قطره در آب توسط حادثه. همچنین نگه داشتن چند ترکیب خوب قفل در دست به امن کیسه های خود را بر روی بروید. این کمک خواهد کرد که نگه داشتن اشیاء با ارزش مانند گذرنامه و کارت های اعتباری امن و صدا.

خرید یک سفر خوب بطری است که ضد نشت و پر می توانید به راحتی بنابراین شما می توانید اقامت هیدراته در طول هر treks و یا پیاده روی در اطراف مقصد خود را. نگه داشتن یک خوب سوئیس چاقو با شما – آنها می تواند بسیار مفید برای پیاده روی و ماهیگیری نوردی و کمپینگ. با بسیاری از ابزارهای آن باید برای هر مرد و زن در هر سفر است.

حفظ تصفیه آب بطری است که بسیار حیاتی برای هر سفر پرماجرا. سرمایه گذاری در یک کوچک ضد آب کیسه شانه برای طول روز هنگامی که شما را به سفر در اطراف محلی و یا برای پیاده روی های طولانی و افزایش.

نگه داشتن یک خوب یونیورسال آداپتور سفر که با این نسخهها کار در همه کشورها است. این دستگاه بسیار مفید و ذخیره بدون هیچ زحمتی از حمل های مختلف آداپتور برای شارژ دستگاه های خود را. خوب قابل حمل, هوای آزاد, شارژر خورشیدی نیز بسیار کارآمد اگر شما در حال برنامه ریزی برای رفتن به یک پیاده روی یا کوه پیمایی سفر برای چند روز. همچنین, نگه داشتن یک خوب portable WiFi برای اینترنت خوب مقاصد را به ماندن متصل به جهان است. علاوه بر نگه داشتن یک سفر خوب کابل سازمان برای نجات شما از بدون هیچ زحمتی از جستجو برای کابل توسط rummaging از طریق توشه خود را.

آن است که توصیه می شود که شما در حفظ و خالی دیسک سخت با شما به طوری که شما می توانید تصاویر خود را به طوری که شما اجرا از فضای ذخیره سازی بر روی تلفن خود را و یا کارت حافظه دوربین. زنان نیز باید حفظ یک هشدار سوت در مورد آنها پیدا کردن خود را در خطر است.

شامپو خشک است همچنین لوازم جانبی مفید برای حمل برای مقاصد سفر. این موارد ضروری ترین و مهم ترین لوازم سفر برای هر دو مردان و زنان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *