سرفیس نئو مایکروسافت در تعطیلات زمستانی ۲۰۲۰ معرفی نمی‌شود

سرفیس نئو مایکروسافت در تعطیلات زمستانی ۲۰۲۰ معرفی نمی‌شود

[ad_1]

 

ماه آوریل، گزارشی منتشر شد که از احتمال به‌تأخیرافتادن رونمایی سرفیس نئو مایکروسافت تا سال ۲۰۲۱ خبر می‌داد؛ تبلتی که گفته می‌شود از سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ ایکس استفاده می‌کند و از نظر مشخصات سخت‌افزاری و ویژگی‌های نرم‌افزاری حرف‌های بسیاری برای گفتن دارد.

چندی بعد و در ماه مه نیز، سران مایکروسافت تأیید کردند ویندوز ۱۰ ایکس به‌جای تمرکز روی دستگاه‌های دونمایشگره، روی لپ‌تاپ‌های مجهز به یک نمایشگر متمرکز خواهد بود. در بیانیه‌ی ردموندی‌ها، پانوس پانای، مدیر بخش تولید محصولات گفت:

در نظر داریم کاربران ابتدا ویژگی‌های ویندوز ۱۰ ایکس را روی محصولات دارای یک نمایشگر تجربه کنند و در زمان مناسب نیز با همکاری با شریکان تجاری‌مان، تجربه‌ی ویندوز ۱۰ ایکس روی دستگاه‌های دونمایشگره را به کاربران ارائه دهیم.

بااین‌همه، سخنی از تأخیر در زمان معرفی سرفیس نئو مطرح نشد و در صفحه‌ی مخصوص به تبلت جدید ردموندی‌ها نیز به رونمایی آن در تعطیلات زمستانی ۲۰۲۰ اشاره می‌شد؛. بااین‌حال، این موضوع گویا تغییر یافته است؛ زیرا اطلاعات درباره‌ی سرفیس نئو ویرایش شده و دیگر به زمان رونمایی آن اشاره‌ای نمی‌شود. مایکروسافت عبارت «معرفی در تعطیلات زمستانی ۲۰۲۰» را از صفحه‌ی رسمی سرفیس نئو حذف کرده است و همین امر به‌معنی تأیید به‌تأخیرافتادن زمان معرفی تبلت جدید ردموندی‌ها تلقی می‌شود. درهرصورت، برنامه‌ی معرفی سرفیس دوئو تغییری نکرده و انتظار می‌رود در زمان مشخص‌شده، یعنی انتهای سال ۲۰۲۰، رونمایی شود. زومیت

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *