رفع سریع پزشکی خود را مالش

[ad_1]

پرستاران صرف بیشتر وقت خود را در غربت در اطراف بیمارستان و یا ساخت برخی از یادداشت سریع از بیماران خود را شرایط. آنها اغلب اجرا در اطراف با برانکارد برای حمل و نقل بیمار که نیاز به درمان فوری. آنها خواهد کبودی و قلم مو با فلز برانکارد یا در برابر دیوار فقط به گشاد گشاد راه رفتن پایین برای بیمار بعدی. بنابراین پرستاران از شغل بسیار, عمل بسته بندی شده که تقریبا در هر زمان آنها با برخی از لباس های پاره و یا هر چیزی شبیه به آن. این پرستار اقدامات باعث در برخی از نقطه خود را با ارزش ترین پزشکی مالش. بنابراین هم وجود دارد چیزهای کوچک است که پرستاران باید با آنها را در کیسه دیگر از دست و بهداشتی لوسیون الکل قلم مهم توجه داشته باشید. به دلیل اتفاقی, پاره شدن پرستاران مالش آنها نیاز به یک دسته از چیزها و یا ابزار به راحتی ترمیم پاره خود را مالش.

در اینجا برخی از رفع سریع ابزار شما ممکن است بخواهید برای اضافه کردن به کیسه خود را در مورد اتفاقی پاره کردن. آن را احتمالا به شما پرداخت کمک های زیادی که شما می توانید این.

یک نوار Toupee ،

قبل از اینکه ما می دانستیم که یک toupee ، نوار استفاده می شود در درجه اول برای رفع نیکل به طور معمول مورد استفاده توسط مردان به پوشش خود طاسی. این صدا ممکن است پوچ اما بله, toupee ، نوار نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پیوستن به یک پارچه فقط به عنوان آن می تواند کمک به به طور موقت رب رشته از مو. Toupee ، نوار نامگذاری سالنهای بیشتر استفاده می شود معمولا توسط مردان به نام toupee،. یک toupee ، استفاده می شود برای پوشش برخی از بخشی از سر با پوست سر در حال حاضر در معرض و به منظور اتصال toupee ، یک نوار کاست استفاده می شود. Toupee ، نوار است که معمولا در اندازه های مختلف قبل از کاهش و یا رنگ. هر دو طرف نوار چسب در نتیجه اجازه می دهد آن را به پیوستن به یک طرف از یک پارچه به طرف دیگر. با این ابزار ساده شما می توانید در حال حاضر پهلو خود را سست پزشکی scrubs بالا به بند سینه بند خود را تا برای جلوگیری از هر گونه پوست قرار گرفتن در معرض و یا شما به راحتی می توانید پیوستن به پاره آستین در هیچ عرق.

دوخت کیت

این خیلی ابتدایی. اما سوال این است که می تواند عملی شود? کاملا بله! کوچک وجود دارد دوخت کیت های موجود در نزدیکترین فروشگاه خود را که به راحتی می توانید اسلاید خود را به کیسه. و کسی که مراقبت در مورد اندازه آن شما همیشه می توانید آنها را در خود را قفل و یا رنج می برند احساس داشتن یک شلوار پاره و شما فقط شروع خود را تغییر. اگر شما با شما دوخت کیت و سپس شما می توانید به طور موقت ثابت شلوار خود را, اما مطمئن شوید که برای دریافت خود را آنلاین در صفحه اصلی برای خرید یک جفت جدید از پزشکی مالش. دوخت کیت آمده در رنگ های مختلف و طرح. آن را در واقع متشکل از سوزن موضوعات مختلف رنگ پین و کوسن و یک نوار اندازه گیری و قیچی.

دستمال مرطوب برای لکه ها

لکه های اصلی دشمنان از پرستاران مالش. در واقع جایی که پرستاران با این نسخهها کار منجر به امکان یک پرستار اسکراب رنگ آمیزی. پس چه می تواند راه حل ممکن برای این کار ؟ بسیاری وجود دارد در واقع. یکی از شما می توانید اضافی اسکراب موجود در خود را قفل و شما می توانید فقط به سادگی تغییر دهید. دوم, شما می توانید با شما را در دستمال مرطوب و مرطوب است که ضد باکتری و موثر در به طور موقت پاک کردن لکه ها. آنها نه فقط دستمال مرطوب صورت شما می توانید خرید در مناسب فروشگاه ها. پارچه دستمال مرطوب می تواند به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر بدون قرار دادن مقدار مشکل مانند colorization و تمام.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.