رطوبت ساز – کاهش خارش و حساسیت ناشی از آپنه خواب ماشین آلات

[ad_1]

اگر چه مفید در آپنه خواب درمان CPAP هوا از آپنه خواب ماشین آلات است که در واقع یک محرک. افزایش جریان هوا از Respironics CPAP ماشین آلات و مارک های دیگر تاثیر می گذارد هر کس متفاوت – برخی از بیماران ممکن است تجربه خونریزی و سوزش است که می تواند منجر به عفونت در حالی که دیگران بیشتر مستعد ابتلا به اضافه مخاطی است که می تواند منجر به عطسه و احتقان. برخی از بیماران' سوزش ممکن است تجمع از استفاده طولانی در حالی که دیگر بیماران جدید ممکن است واکنش ضعیف به CPAP هوا از خود زن و شوهر از درمان است.

برای آپنه خواب بیماران مرطوب بهترین گزینه برای کاهش التهاب و جلوگیری از این علائم است.

درست مثل CPAP دستگاه رطوبت ساز در همه اشکال و اندازه – برخی از آنها متصل به طور مستقیم به آپنه خواب ماسک یا دستگاه در حالی که دیگران در نظر گرفته شده برای ایستادن بر روی خود را دارند. در اینجا برخی از انواع رطوبت ساز:

مرطوب گرم: همانطور که از نام نشان می دهد, یک مرطوب گرم متکی بر گرما برای ایجاد رطوبت. این دستگاه به طور معمول چندین تنظیمات حرارت بنابراین بیماران می توانید مقدار زیادی از رطوبت آنها مایل به دریافت خواهید کرد. گرم و رطوبت در نظر گرفته شده بسیار موثر است و به طور معمول کوچک مناسب آب و گاز ،

عید فصح رطوبت: بر خلاف رطوبت ساز گرم فصح رطوبت ساز هستند مستقل آب اتاق است که می تواند اضافه شده و به راه خود آپنه خواب ماشین. به طور معمول هوا خواهد سرچشمه در ماشین CPAP عبور از طریق یک شلنگ به دستگاه های مرطوب کننده و سپس ادامه را از طریق دیگری, دیگر شلنگ به خود Respironics CPAP ، رطوبت اضافه شده به CPAP هوا به عنوان آن می گذرد بیش از دستگاه های مرطوب کننده مجلسی.

عید فصح رطوبت ساز به طور معمول کار می کنند با کم فشار CPAP ماشین آلات و اغلب تجویز می شوند به آپنه خواب مبتلا ، این رطوبت می تواند کار شگفتی برای برخی از بیماران بلکه برای دیگران آنها به سادگی کافی نیست. در عید فصح رطوبت وجود دارد هیچ راهی برای سفارشی کردن مقدار زیادی از رطوبت را دریافت و تولید آنها کمتر رطوبت هنگام کار در دماهای سردتر. بیماران می توانند به نوبه خود گرم رطوبت به منفعل رطوبت ساز با خاموش کردن حرارت است.

یکپارچه دستگاه های مرطوب کننده: مجتمع رطوبت ساز طراحی شده به کار به عنوان اجزای ماشین آلات CPAP که بدان معنی است که بیماران فقط نیاز به یک شلنگ و سیم برق برای اضافه قابل حمل است. از آنجا که این رطوبت ساز ساخته شده برای ماشین آلات خاص, بیماران نیاز به جایگزین کردن آنها را در هر زمان آنها سوئیچ ماشین آلات. همچنین برخی از انواع یکپارچه رطوبت تابع به عنوان عید فصح رطوبت ساز که محدود به مقدار زیادی از رطوبت ایجاد شده است.

ساخته شده در دستگاه بخور: ساخته شده در رطوبت دائمی هستند اجزای ماشین آلات CPAP ایجاد یک بسیار جمع و جور راه اندازی. این می تواند به عنوان یا گرم و یا عید فصح رطوبت ساز. بیمارانی که اغلب مسافرت ممکن است لذت بردن از ساخته شده است در رطوبت از آنجایی که آنها نمی تواند حذف شود از CPAP ماشین آلات, ساخت ماشین کلی سنگین تر از یک دستگاه و بدون دستگاه های مرطوب کننده. همچنین از CPAP و مرطوب کننده هستند یک واحد اگر یک مشکل وجود دارد با هر جزء از کل ماشین را به تعمیر.

تنهایی مرطوب کننده: تنهایی رطوبت ساز واحد های جداگانه متصل از طریق شلنگ به دستگاه CPAP. این رطوبت از ویژگی های بزرگ آب اتاق مطلوب رطوبت در علاوه بر این به سطح قابل تنظیم با این حال آنها کمتر جمع و جور تر از یکپارچه و یا ساخته شده در رطوبت و نیاز به جدا کردن بند ناف قدرت.

با وجود تفاوت های خود تمام رطوبت ساز نیاز به تعمیر و نگهداری ساده. مهمتر از همه این مخازن باید پر شود به طور انحصاری با آب مقطر که اجازه خواهد داد که شما را از دستگاه های مرطوب کننده به ماندن و پاک و امن برای استفاده است. مقطر آب تبخیر شده و بدون ایجاد هر گونه ذخایر معدنی – بر خلاف شیر آب است که می تواند باعث سفید معدنی تجمع و یا قالب به تجمع در مخزن خود را. اگر آب مقطر در دسترس نیست بطری آب یک جایگزین قابل قبول ارائه شده از بيماران اجازه نمی دهد آب ایستاده به نشسته در مخزن.

علاوه بر همه شما باید انجام دهید برای نگه داشتن خود را از دستگاه های مرطوب کننده به خوبی در حال کار است برای شستشو از اتاق هر روز صبح.

اگر خشکی در داخل یا اطراف بینی همچنان به عنوان یک مشکل بیماران باید سعی کنید مرطوب کننده صورت, شور یا قطره های بینی. علاوه بر این گاهی اوقات خشکی است برافروخته توسط برخی عوامل دیگر مانند خواب با دهان باز. در این موارد پزشکان توصیه ویژه CPAP ماسک است که هر دو پوشش بینی و دهان. جدید ماسک نگاهی به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به اما پس از تنظیم دوره ای است که بیش از بیماران را تجربه کاهش بینی خشکی و سوزش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *