رشته آسانسور چهره کشف – می توانید یک رشته آسانسور چهره شما نتایج شما دنبال آن هستید ؟

[ad_1]

یکی از محبوب ترین انواع غیر جراحی لیفتینگ صورت که اخذ شده است بسیاری از مطبوعات به تازگی این رشته کشیدن صورت. این نوع از جراحی کشیدن صورت است که نه تنها بسیار کمتر گران تر از به طور منظم آسانسور چهره, اما طول می کشد یک مقدار کوتاه از زمان است و بسیار ساده تر و مدت زمان بهبودی کوتاه تر. رشته آسانسور چهره چیزی است که می تواند کمک به بسیاری از زنان و مردان در رسیدن به اهداف خود در نظر جوان تر و محکم چهره. اما شما نیاز به اطمینان حاصل کنید که به اقدامات احتیاطی مناسب قبل از رفتن زیر تیغ (و یا به جای سوزن) به مطمئن شوید که شما نتایج شما دنبال آن هستید.

یک رشته آسانسور چهره فوق العاده ارزان تر از سنتی لیفتینگ صورت هزینه $1500 تا 4000 دلار به عنوان مخالف به 6000 $به $15,000 برای یک جراحی کشیدن صورت. به طور متوسط این هزینه ها در حدود 2500 دلار بسته به جراح استفاده می کنید و آنچه که دقیقا شما نیاز به انجام می شود. کل روش معمولا فقط حدود یک ساعت به همین دلیل است که بسیاری از مردم به آن به عنوان یک “ناهار” یا “آخر هفته آسانسور چهره.” زمان بهبودی کوتاه تر است و همچنین مدت حدود یک هفته بیشتر از آن زمان بزرگترین چیزی که شما باید انجام دهید این است به خوردن غذاهای نرمتر و تیلنول برای تسکین درد.

یک رشته آسانسور چهره می تواند یک تفاوت بزرگ برای بسیاری از مردان و زنان که می خواهند ظاهر جوان تر اما لازم نیست که بسیار پیشرفته علائم پیری است. بهینه بیمار است معمولا بین 35 و 45 سال و شروع به از دست دادن چربی صورت و در نتیجه برجسته تر فک کمی افتادگی گونه ها و برخی از زیر چشم کیسه. کسی که پیشرفته تر نشانه هایی از پیری خواهد نیاز به چیزی کمی پیچیده تر است اما یک رشته لیفت صورت ممکن است بخشی از یک مطلب پیچیده صورت روش است.

یکی از مهم ترین چیزهایی که در مورد یک رشته آسانسور چهره-و یا هر گونه لوازم آرایشی و لیفتینگ صورت که برای ماده است که مطمئن شوید که شما نتایج شما می خواهید. شما می توانید مطمئن شوید که شما به دنبال به راه که می خواهید با انتخاب یک چهره خوب بالابر پزشک است که قبل و بعد از تصاویر است که شما می خواهم. شما همچنین می توانید یک تصویر از آنچه شما می خواهم به مانند قبل از اینکه شما شروع کنید و بحث اگر انتظارات خود را واقع بینانه برای یک رشته آسانسور چهره.

یکی از منحصر به فرد ترین چیزهایی که در مورد یک رشته آسانسور چهره این واقعیت است که شما در واقع می توانید به تماشای این روش و به ورودی خود را. از آنجا که شما بیدارید و فقط تحت یک بی حسی موضعی, شما می توانید مشاهده به عنوان پزشک و تنظیم موضوعات و او بگویید که دقیقا آنچه شما می خواهم انجام می شود. داشتن کنترل بیشتر بر نتیجه نهایی این است دلیل دیگری که گرفتن یک رشته آسانسور چهره مانند یک انتخاب محبوب به تازگی در علاوه بر این به کاهش هزینه ها و ساده تر زمان بهبودی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.