رسیدن به یک غیر تهاجمی لیفتینگ صورت با استفاده از PDO موضوع آسانسور

[ad_1]

زمانی که جوان هستیم و در ما نخست پوست در چهره ما معمولا صاف و محکم بسته شده است. فک-خط قوی تعریف و حد فاصل آن گونه ملاقات چانه صاف است. آن را بسیار ویرانگر برای رسیدن به سنی که ویژگی های خود را دیگر به عنوان نوک تیز و یا تعریف آنها به عنوان یک بار بود. این مشخصات به طور ناگهانی می شود کمی تار و ما متوجه است که ما استخوان های گونه شروع به خم شدن به پایین ما مواجه باعث فک-خط شدن تعریف نشده و گردن شروع به نگاه wrinkly.

به عنوان ما از پوست در سنین برخی از کلاژن از دست رفته پوست کمتر الاستیک. پوست شل است که به تدریج به سمت پایین کشیده و باعث پوست اطراف گونه ها به نازک تر و در نتیجه همزمان با کشیدن پوست در پایین چهره ما نگاه کنید ، یک راه برای سفت کردن و تن پوست شل و بدون تحت یک جراحی تهاجمی است PDO موضوع آسانسور. PDO موضوع آسانسور می تواند در ارائه آنچه در اصل یک facelift اما بدون جراحی. وجود دارد هیچ برش و یا کاهش فقط ساده تزریق که ما را در مکان های استراتژیک.

PDO موضوع آسانسور را بهبود بخشد و جوانی از سر گرفتن ساختار صورت بلند کردن اجسام شل یا افتادگی پوست. PDO موضوعات به سادگی به داخل پوست با یک سوزن بسیار ریز یا فقط در زیر پوست یا در لایه چرب فقط در زیر پوست بلند کردن بافت ها و عضلات و تا حد زیادی بهبود بافت پوست است. هنگامی که آنها وارد شده و آنها را بکشید تا فک-خط بالابر گونه ها و کاهش خطوط اطراف چشم و بینی و دهان و سفت شدن گردن.

PDO موضوع آسانسور دریافت نتایج بزرگ. موضوعات درج دریافت بیش از همه چهره و ترکیب زیبایی با پرکننده های پوستی به فاش جدید, شادابی و طراوت شما. موضوع آسانسور بسیار متنوع روش آنها بسیار ساده, سالم و تقریبا بدون درد است. این یک فقرات در روش غیر جراحی است که شما را با برگ طبیعی و نگاه دوباره جوان شده.

بعد از یک موضوع آسانسور آسانسور فوری است که اغلب قابل توجه اما چه حتی بهتر است که اثرات خود ادامه خواهد داد به منظور بهبود برای روزها و هفته های پس از آن. PDO موضوعات تولید کلاژن در اطراف موضوعات و کلاژن جدید که تولید آسانسور پوست ایجاد حجم بیشتر.

این یک درمان با حداقل تهاجم دستیابی به تنگ تر و جوان تر به دنبال پوست ماندگار تا دو سال. موضوعات قابل جذب به طوری که آنها نمی نیاز به از بین بردن از بدن است. شما ببینید فوری قابل مشاهده لیفتینگ و طبیعی بهبود در پوست است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.