راهنمای مبتدیان برای کوچک کردن شکم و پهلو

[ad_1]

به طور فزاینده ای محبوب در برابر کامل tummy tuck عملیات (abdominoplasty) کوچک کردن شکم و پهلو هدف برای یک اثر مشابه مسطح و سفت کردن عضلات شکم. کوچک کردن شکم و پهلو با استفاده از یک کوتاه تر برش (به طور کلی tucks شکم نفع جانبی برش در سراسر خط بیکینی) و انباشتگی موز.

کوچک کردن شکم و پهلو محبوب برای بیماران امید بستن به حذف بیش از حد بافت چربی بین ناف و عانه استخوان. بیماران به طور معمول شامل زنانی که کودکان; افراد مسن و کسانی که با خفیف به جای شدید نوسانات وزن.

به طور کلی موفق فولاد نتیجه خواهد بود محکم تملق گفتن شکم با بیشتر کشش. علائم کشش در پایین شکم زیر ناف و بالای عانه استخوان نیز ممکن است بهبود بخشد. جراحان زیبایی معمولا دولت هدف این است که برای بالا بردن اعتماد به نفس از طریق ایجاد بیشتر خشنود شکم خطوط.

روش

هر عمل جراحی می تواند متفاوت باشد برای هر بیمار پس از راهنمای زیر که گویا از معمول استفاده می شود تکنیک های. این روش به طور کلی نیاز به کمتر تئاتر زمان از لیزر لیپو شاید صرفه جویی در یک ساعت از عمل جراحی است. بیهوشی عمومی محبوب ترین است اگر چه محلی ممکن است مورد نیاز است. 1 برش ساخته شده است حدود 10-15 سانتی متر در طول و به صورت افقی در نزدیکی ناحیه استخوان. جراحان با استفاده از برش برای برداشتن پوست اضافی و بافت چرب گاهی اوقات در ترکیب با لیپوساکشن. آسیب دیده و عضلات پوشش دیواره شکم نیز می تواند جراحی تقویت شود در این روش. به عنوان مثال کشش عضلات از طریق زایمان که جراح زیبایی ممکن است قادر به تعمیر توسط بخیه شکاف در لایه عضلانی.

بازیابی

جراحان معمولا قرار دادن لوله های زهکشی در این عملیات به تخلیه خون و سرم هر دو در طول آن و به صورت دوره بهبود. حل بخیه استفاده می شود در سراسر tummies و حلقه را فشار دهید برای بستن زخم های جراحی. پس از عمل شکم است پانسمان و آنتی بیوتیک و دارو تسکین درد ممکن است لازم باشد. پزشکی حمایت پوشاک شبیه به یک کرست نیز فرسوده در طول بازیابی هفته.

برخی از ملاحظات مهم

اگر چه برش کوچکتر و عمل طول می کشد زمان کمتر:

– نتایج متفاوت از بیمار به بیمار

– این است که یک ‘major’ عملیات به جای یک روش سریع – خطرات ناشی از عارضه باید کاهش واجد شرایط تخصصی اخلاقی و جراحان با تجربه

– خطرات ناشی از عوارض هرگز نمی تواند به طور کامل حذف در هر نوع عمل جراحی

– خطرات افزایش می دهد ممکن است برای بیمارانی که دود

– مواظبت در مرحلهء نقاهت بسیار حیاتی است و طولانی

سلب مسئولیت: هیچ یک از این مقاله این است که یک جایگزین برای مشاوره پزشکی حرفه ای و/یا درمان تحت هیچ شرایطی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *