راهنمای سفر با حیوان خانگی خود را

[ad_1]

نگه داشتن حیوانات خانگی رشد کرده است بسیار محبوب در دوران اخیر. افرادی که حیوانات خانگی خود را به شما بگویم که ساخت برنامه سفر (برای هر دو کسب و کار و یا لذت) شامل تصمیم گیری که آیا برای آوردن حیوان خانگی با شما و یا ترک آنها را تحت مراقبت یک حیوان مرکز شبانه روزی است.

بیشتر صاحبان حیوان خانگی با این حال رشد تا علاقه خود را به حیوانات خانگی که آنها به جای سفر با آنها در هر کجا که بروید از آنها را پشت سر بگذارید. این رو خواستار آماده سازی برای یک حیوان خانگی دوستانه سفر. این مقاله شما فراهم می کند با یک حیوان خانگی نکات سفر چک لیست برای این آماده سازی.

1. برچسب های شناسایی

حیوانات خانگی نمی تواند خود را شناسایی. بدون توجه به حالت سفر انتخاب کرده اند لازم است به برچسب حیوان خانگی خود را با شناسایی مناسب قبل از رفتن به خارج. این کمک خواهد کرد که اطمینان از حیوان خانگی خود را می یابد راه خود را به شما در مورد شما از هم جدا کنید. همچنین کمک می کند تا جلوگیری از سردرگمی بین صاحبان در مواردی که دو حیوانات خانگی می تواند شبیه به یکدیگر

2. دائم شناسایی برای حیوان خانگی

حکیم می گویند که شما هرگز نمی تواند بیش از حد محتاط است. در علاوه بر این به برچسب زدن حیوان خانگی خود را با شناسایی لازم دسته آن است که توصیه می شود برای شما به آنها متناسب با دائمی, نحوه شناسایی مانند یک ریزتراشه. این امر همچنین کمک در ردیابی از حیوان خانگی خود را در مورد آنها سرگردان و یا شما از هم جدا شدن.

3. آموزش آنها را در حالی که آنها جوان هستند

این مهم است را برای شما به آموزش حیوان خانگی خود را در حالی که آنها هنوز جوان هستند چرا که حیوانات را برخی از زمان به طور کامل کارشناسی ارشد دستورات و انتظار می رود رفتار. شما باید آنها را آرام باقی می ماند در طول سفر و به درستی پاسخ به دستورات. یک سیستم پاداش است که به شدت توصیه می شود آن را به عنوان کمک می کند تا درس های آموخته شده از چوب ، اگر شما بیش از یک حیوان خانگی توصیه می شود شما آنها را به طور جداگانه.

4. امن حیوان خانگی خود را برای ایمنی خود را

پس از آموزش حیوان خانگی بسیاری از مردم تصور آن را بی خطر است به آنها اجازه سرگردان در اطراف خودرو/هواپیما در طول سفر. با این حال اشتباه است. درست مثل مردم حیوانات خانگی می تواند مجروح زمانی که کشتی از سفر فرض یک حرکت ناگهانی و یا در مورد یک حادثه است. از این رو توصیه می شود به جعبه حیوان خانگی به آنها را امن نگه دارید.

5. انتخاب مناسب سفر جعبه

حامل های ساخته شده با استفاده از پارچه یک گزینه خوب برای حمل و نقل حیوان خانگی خود را. پت پلاستیک حامل اما ترجیح داده برای تطبیق پذیری آنها را به عنوان ایمنی برای حالت های مختلف سفر می کند.

6. حیوانات خانگی و اتومبیل

حیوانات خانگی مانند سگ و گربه ها سریع و چالاک. بنابراین آنها به طور طبیعی استفاده از این توانایی هنگامی که امنیت خود را در معرض تهدید است. بنابراین مهم است برای اطمینان از حیوان خانگی احساس امن و راحت در طول سفر.

7. آرام بخش حیوان خانگی

حیوانات خانگی مثل همه انسان های دیگر تمایل به رشد اضطراب زمانی که در معرض در یک ناآشنا تنظیم. آرام بخش آنها می تواند کمک به کاهش اضطراب خود و ذخیره آنها را از تروما و حتی حوادث که ناشی از ترس است.

8. حمل کمک های اولیه حیوان خانگی کیت

ما هرگز نمی توانید بگویید اگر و یا زمانی که حوادث ممکن است رخ دهد. بهترین راه برای مقابله با این حال آماده فقط در مورد آنها اتفاق می افتد. صاحبان حیوان خانگی توصیه به انجام یک حیوان خانگی کیت کمک های اولیه که شامل باند گاز و هیدروژن پراکسید فقط در مورد القای استفراغ لازم است. شما همچنین باید همیشه به دنبال گام های داده شده توسط یک حیوان مراقبت های بهداشتی متخصص برای اولین بار قبل از اینکه شخصا درمان حیوان خانگی خود را از مشکوک قرار گرفتن در معرض سموم.

9. حمل حیوان خانگی مواد غذایی و آب

حوادث غیر مترقبه مانند قطار تاخیر اجتناب ناپذیر است. بنابراین در طول سفر آماده سازی این مهم است که صاحب حیوان خانگی قرار می دهد این را در نظر میگیرد و بسته های اضافی مواد غذایی و آب برای حیوان خانگی فقط در مورد این وقایع اتفاق می افتد.

10. فوق العاده محتاط

صرف نظر از اینکه چگونه به خوبی شما می دانید حیوان خانگی خود را شما می توانید هرگز بگویید چگونه آنها می رویم به واکنش نشان دادن به محرک های جدید. گربه خود را به عنوان مثال ممکن است تصمیم به دنبال پناه در بین پاهای خود را در حالی که رانندگی پس از شنیدن صدای بلند مانند یک کامیون بوق. این می تواند منجر به یک تصادف منجر به مرگ و از این رو آن را به شدت توصیه می شود که شما نگه داشتن حیوان خانگی خود را امن در همه زمان ها در طول سفر است.

11. برخورد با یک سگ در طول مسافرت هوایی

اکثر شرکت های هواپیمایی اجازه خواهد داد که شما را به حمل حیوان خانگی خود را در کابین هواپیما تنها در صورتی که حیوان خانگی متناسب با حیوان خانگی حامل زیر صندلی. این یک نیاز است که به اندازه حیوان خانگی اجازه خواهد داد که آن را به ایستادگی و حرکت در حامل. همچنین شما می خواهد نیاز به بسته چند ملزومات برای سگ مانند مدفوع کیسه و بطری آب تاشو کاسه تصویر اخیر از سگ و یک دسته سه تایی.

نکات فوق به طور عمده تمرکز بر ایمنی و سلامت حیوان خانگی خود را در طول سفر. بنابراین مهم است که مقدماتی احتیاطی مانند حصول اطمینان از حیوان خانگی خود را در یک حالت فیزیکی به سفر مشاهده می شود. همچنین مهم است که مطمئن شوید که مقصد سفر از حیوانات بیماری هایی مانند هاری. با پیروی از راهنمایی های بالا سفر با حیوانات خانگی می شود کمتر از بدون هیچ زحمتی و راحت تجربه کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *