راهنمای خرید اینترنتی تنبک در دی جی کالا

راهنمای خرید آنلاین تنبک (ارزانترین + بالاترین کیفیت)
30 سپتامبر 2018 مطالب آموزشی تنبک 12 بازدید خرید اینترنتی تنبک اینجا کلیک کنید
تنبک
در ادامه آموزش های عملی تنبک ، در این مقاله سعی داریم راهنمای خرید کامل و در عین حال مختصر ، مهم ترین نکات مربوط به خرید اینترنتی خرید اینترنتی تنبک انواع تنبک را به شما عزیزان تنبک باز ارائه دهیم.

قیمت تنبک چوب گردو

 

1- کلیات
همانطور که بیشتر راهنماهای خرید آلات موسیقی مختلف به شما می گویند ، خرید با مارک ممکن است یک خرید موفق نباشد. یکی از راه های خرید تنبک خوب ، مهارت در فاکتورها یا اعتماد به فروشنده است. نکته مهم این است که خرید تنبک را به معلم خرید اینترنتی تنبک خود واگذار نکنید یا به فروشگاهی که معلم شما می گوید بروید و بگویید از طرف شخصی نیایید (واقعاً این کار را نکنید!) ، مگر اینکه 100٪ به معلم خود اطمینان داشته باشید. خرید اینترنتی تنبک در این مقاله راهنمای کاملی در این زمینه آماده کرده ایم.

حتما بخوانید: Tonbak Helmi چیست؟ از کجا می توان نوع اصلی خرید اینترنتی تنبک را با بهترین قیمت خریداری کرد؟

2- معرفی اجزای تنبک
تنبک 2
قبل از خرید یک تنبک خوب ، باید اجزای آن را بدانید ، زیرا اگر به فروشنده اعتماد ندارید ، هنگام خرید باید اجزای اصلی را که در مقاله زیر شرح داده شده ، خرید اینترنتی تنبک آزمایش کنید.

بهترین پوست برای تنبک

 

بدنه اصلی (تنه): در گذشته بدنه تنبک از چوب ، سفال و گاه از فلز ساخته می شد ، اما امروزه از چوب ساخته شده است. Tonbak از قسمتهای خرید اینترنتی تنبک زیر تشکیل شده است:

پوست
دهانه بزرگ
بدن
پا
گلو (برادرزاده)
دهانه کوچک (کالیبر)
از انگشتر انگشتان میانی دست ها می توان با کشیدن حلقه ها روی پوست دهانه بزرگ متصل به صندوق عقب و شیارهای روی صندوق ، خرید اینترنتی تنبک صداهای مختلف و ترفندهای جالب توجهی را انجام داد.

3- قیمت
سازنده به بودجه شما بستگی دارد. خرید اینترنتی تنبک شما می توانید تنبک متوسط ​​خوب را حداقل با قیمت 400000 تومان خریداری کنید. برای خرید حتما با مربی خود مشورت کرده و نظر او را جویا شوید. سعی کنید ساز را از سازندگان بگیرید. خرید ساز از سازنده همیشه خرید اینترنتی تنبک ارزان تر و مطمئن تر است:

قیمت تنبک دست دوم

 

لیست قیمت
عمده قیمت به چرم و چوب اختصاص می یابد که صرفاً توسط تولید کننده تعیین می شود. یک تنبک چرم طبیعی با کیفیت قطعاً گرانتر از یک پودر تالک خرید اینترنتی تنبک است. قیمت تنبک مبتدی از 600 هزار تومان تا 4 میلیون به عنوان یک تنبک حرفه ای متغیر است.

قیمت تنبک شیرانی دو مهر

 

4- خصوصیات بدنی
کارگر چوب باید فاقد گره و ترک باشد. به خصوص در مورد ساز تنبک ، قطعه چوب بسیار مهم است. برخی از تنبک ها از ترک چوب چند تکه در لایه برداری خرید اینترنتی تنبک مجدد ساخته شده اند. از خرید منبت اجتناب کنید.

مواد Tonbak

از بین سازهای کوبه ای موسیقی ایرانی ، تنبک کاملترین خرید اینترنتی تنبک ساز ساخته شده تاکنون است و از گل پخته و چوب ساخته شده است. معمولاً بره ها را ذبح می کنند و از یک گل بزرگ در زورخانه استفاده می کنند و پوست گوسفند را برای استقامت خرید اینترنتی تنبک بیشتر روی آن می اندازند.

خرید تنبک حلمی

 

این ساز از دو قسمت کلی و استوانه ای تشکیل خرید اینترنتی تنبک شده است ، قسمت اول (بالا و هنگام نواختن) با قطر تقریبی 25 تا 30 سانتی متر و طول 45 سانتی متر. سطح فوقانی پوست کشیده شده و قسمت تحتانی به قسمت دوم متصل می شود و این قسمت استوانه باریک تری است که در قسمت پایین (پایین) کمی بازتر است و منجر به خرید اینترنتی تنبک دهانه باز می شود.

قیمت تنبک شیرانی سه مهر

تمبک معمولاً از چوب ساخته می شود. اگر در خرید اینترنتی تنبک استان های شمالی و مرطوب زندگی می کنید حتما از مارک های شیرینی و عرق استفاده کنید زیرا هیچ مشکلی با سرما و رطوبت ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *