راهنمایی در کشش سوراخ و اندازه گیری Earlobes

[ad_1]

نکات زیر را در کشش سوراخ به طور خاص با هدف اندازه گیری earlobes که در آن لاله گوش سوراخ می تواند بزرگ به اندازه های بسیار بزرگ به عنوان سمبل بسیاری از انواع مختلف گوش طلا و جواهر از جمله عالی گوشت تونل.

کشش سوراخ شده است و در بسیاری از تمدنها در طول تاریخ در نظر گرفتن بسیاری از اشکال از اندازه گیری earlobes به کشش labret و سوراخ سپتوم. در اوایل دوره تاریخچه مواد مورد استفاده بودند, چوب, سنگ, استخوان, شاخ, پوسته پنجه و چنگال به شکل و حک شده به منظور تسهیل کشش سوراخ.

قدیمی ترین شناخته شده بروز انسان اندازه گیری earlobes کشف شد در سال 1991 در یک یخچال در Otztal آلپ بین ایتالیا و اتریش که در آن یک 5,300 ساله, مومیایی پیدا شد با خالکوبی و لاله گوش, سوراخ کردن بدن, از بین 7 میلی متر و 11 میلی متر قطر. اگر چه روش استفاده می شود شناخته شده بود به صورت قطعی این ممکن است انجام شده توسط یک روش شناخته شده به عنوان dead کشش که در آن به تدریج بزرگتر گوش طلا و جواهر مجبور است از طریق سوراخ است که به تدریج افزایش می یابد در قطر است.

آماده سازی

در آماده سازی برای اندازه گیری مطمئن شوید که شما باید یک ضد باکتری صابون بدون عطر است. سپس شما نیاز به یک نمک دریا راه حل – آن را با استفاده از سه قاشق غذاخوری نمک فقط در آب به اندازه کافی برای حل آن و حداقل به اندازه کافی برای استحمام خود را از لاله گوش در. هرگز استفاده از هیدروژن و یا هر گونه دیگر پراکسید هیدروژن به عنوان ضد عفونی کننده – صابون و محلول نمک به اندازه کافی.

شما همچنین نیاز به برخی از آب گرم برای استحمام گوش خود را با قبل از هر مرحله از گوش کشش و یا شما می تواند جایگزین یک دوش آب گرم ، این نرم گوش و کمک می کند تا جلوگیری از پاره شدن پوست/جای زخم است که می تواند منجر به خونریزی.

در نهایت, شما نیاز به برخی از روان کننده: جلوگیری از وازلین یا سایر روغن معدنی یا نفت بر اساس روان است. ترین نکات در کشش سوراخ توصیه شترمرغ و روغن جوجوبا که هر یک از آنها ارائه می دهد ملایم ضد عفونی کننده و تهویه پوست خواص در حالی که اقدام به عنوان یک کاملا کافی روان است.

اندازه گیری Earlobes

زمانی که کشش سوراخ, دو روش توصیه می شود هستند مخروطی روش و تفلون روش. این مخروطی روش شامل قرار دادن مخروطی میله یا پین به, سوراخ کردن بدن, پایان باریک بودن از همان سنج به عنوان پر سر و صدا و گسترده تر پایان یکی سنج پایین. اندازه های مخروطی است که از نظر سنج از پر سر و صدا. بنابراین اگر خود را پر سر و صدا 16g های مخروطی خواهد بود 14g مخروطی اعم از 16g به 14g. این معادل 1.2 mm برای 1.6 mm.

هرگز استفاده از یک مخروطی بیش از هر یک قدم پایین. اما, از, سوراخ کردن بدن, ابزار اندازه گیری همیشه حتی شماره یک گام پایین است 16g به 14g یا 12g به 10g. همچنین به عنوان سنج ارقام رها کردن, واقعی و قطر را افزایش می دهد. بنابراین در حالی که 16 گیگ 1.2 متر 10g است 2.4 میلی متر است.

وجود دارد تعدادی از انواع مختلف مخروطی از جمله مخروطی پین در گوش, طلا و جواهر, بنابراین شما به سادگی با قرار دادن گوش طلا و جواهر از کاهش تدریجی خود را زمان سنج به یکی از جدید. مشکل اینجا است که به طور کامل مخروطی پین نخواهد کشش گوش خود را به طور مساوی – پین باید از همان قطر تمام راه را از طریق و یا پر سر و صدا شما همچنین ممکن است کشیده با یک مخروطی.

برای غلبه بر این شما می توانید با استفاده از یک میله درج است که مخروطی میله در حدود 3 اینچ است. پس از گرم شدن گوش خود را با آب گرم یا دوش گرفتن و شستن آنها را با ضد باکتری صابون اعمال روان کننده برای مخروطی و به آرامی این کار را از طریق. پس از آن می رسد پایان ضخیم تر دنبال آن طریق با گوش طلا و جواهر از اندازه جدید و شما انجام می شود. پاک کردن بیش از حد روان کننده و پاک کردن گوش با ضد باکتری صابون و سپس برخی از محلول نمک.

حتی یک راه امن تر است که به باد یک لایه غیر-چسب نوار تفلون دور پین خود گوش طلا و جواهر و فشار آن را از طریق لوب. اگر شما می توانید هر فضا در تمام زمانی که شما در حلقه و سپس شما با خیال راحت می توانید انجام این کار. صبر کنید تا گوش است آن را پذیرفته و سپس دوباره آن را انجام دهد و به همین ترتیب تا زمانی که شما به اندازه زمانی که شما می توانید با استفاده از بزرگتر گوش طلا و جواهر.

اگر شده است وجود دارد هر درد شدید و یا, سوراخ کردن بدن, خونریزی, سپس شما باید بلافاصله متوقف شود و اجازه می دهد تا صدا به درستی درمان قبل از تلاش دوباره. اگر شما سعی کنید کشش سوراخ بیش از حد به زودی قبل از آنها به طور کامل شفا و سپس شما می توانید پارگی پوست و حتی یک فوران چاه نفت که هر دو آن را دشوار است به کشش دوباره.

اندازه گیری Earlobes: پس از مراقبت

پس از مراقبت هنگام اندازه گیری earlobes نسبتا ساده است. نباید خیلی موضوع رسیدگی و پس از یک, سوراخ کردن بدن, تا آن بهبود می یابد اما بیشتر نگه داشتن آن را تمیز و تبدیل جدید به اندازه طلا و جواهر در حال حاضر و دوباره. شما در حال انتظار تا گوش پذیرفته شده جدید اندازه سوراخ به طور دائم به طوری که شما می توانید شاید تغییر قطر سوراخ یک بار دیگر. روی پوست کشیده می شود مجاز به ضخیم شدن و سخت تر – به حدود سه برابر طولانی تر از خود, اصلی, سوراخ کردن بدن را به زخم التیام یابد. اگر شما می خواهید به استفاده از یک تونل گوشت و سپس شما می توانید همچنان کشش سوراخ تا قطر می رسد یک اندازه قابل ملاحظه.

به درستی انجام می شود و پس از نکات فوق کشش سوراخ امن و نسبتا آسان به انجام است. بسیاری از گسترش قطر خود را سوراخ این راه و اندازه گیری earlobes است به احتمال زیاد به شکل محبوب ترین پیرس کشش انجام شده در حال حاضر. وقت خود را – در انتظار دشوار است اما اگر گوش شما آماده است برای آینده کشش آن خواهد شد به احتمال زیاد آسیب دیده.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *