راهنمایی برای ماساژ دادن به شریک زندگی خود را و یا همسر

[ad_1]

گرفتن یک ماساژ عالی برای استرس و احساس بهتری تقریبا بلافاصله. ماساژ یکی از کسانی که درمان های جایگزین است که می تواند خود را بهبود کلی سلامت جسمی و بهبود سلامت روانی خود را نیز. گرفتن یک ماساژ خوب است برای بدن ما, اما آنچه در مورد ماساژ دادن? اگر شما به دنبال برای یک ماساژ برای شریک زندگی خود و یا همسر و سپس این مقاله برای شما است.

وجود دارد چند راهنمایی که من با شما در این مقاله این است که با دادن یک ماساژ ساده و آسان است. شما باید بدانید که شما لازم نیست برای به دست آوردن روش مناسب بلافاصله – فقط سعی کنید به تمرکز بر روی نتیجه نهایی. هدف شما باید به همسرتان احساس خوب و آرامش آنها است. در حال حاضر که ما ایجاد کرده ایم چه هدف شما باید اجازه دهید نگاهی به برخی از راه های که شما می توانید این هدف را به زندگی می آیند.

اولین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است استفاده از روان کننده. دست شما نیاز به اسلاید آزادانه در سراسر شریک زندگی خود را در بدن هستند و به شما این حرکت است که شما نیاز به یک ماساژ موثر است. با استفاده از روان کننده تقریبا همیشه باعث می شود ماساژ بهتر است طوری انتخاب کنید که ملایم برای پوست است. گریس کمک به آماده سازی پوست و محافظت از آن را از سخت مالش که شما را انجام خواهد داد.

در حال حاضر که ما ایجاد کرده ایم که شما نیاز به یک خوب روان کننده اجازه می دهد بحث در مورد آنچه شما نمی خواهید به انجام. هرگز استفاده از وازلین برای ماساژ شریک زندگی خود را. این فقط یک اثر روان کننده برای قرار دادن در بدن یک فرد. شما باید در تلاش برای استفاده از روغن ماساژ. لوسیون ها و ژل نفت خام نیست و به راحتی توسط پوست جذب می شود. با استفاده از وازلین در واقع می تواند یک فرد آسیب پوست اگر شما مراقب باشید نه پس این در ذهن نگه دارید.

هنگام دادن واقعی ماساژ را به یک خوب شما می خواهید برای ماساژ عضلات – نه استخوان. شما حتی نمی باید هدف در ماساژ پوست; برای عضله قطعات به این منطقه که در آن شریک زندگی خود را بیشتر پر تنش است. برای مثال شما باید بدانید که شما می توانید تمرین خود را. مالش انگشت خود را بر روی پوست خود را در قفسه سینه و فشار سخت تر به شما به عنوان حرکت در سراسر عضلات قفسه سینه خود را. شما باید احساس تفاوت معنی داری بین نوازشگر خود را در قفسه سینه و ماساژ آن است.

شما می خواهید برای رفتن ، شما به طور تصادفی ممکن است غلغلک دادن کسی است که شما فقط نوازش پوست, و این چیزی است که شما نمی خواهید یا نه. هدف شما باید برای ارائه لذت به گیرنده های خود را – به آنها را غلغلک دادن در تمام طول جلسه.

بهترین خود را سعی کنید به دور ماندن از استخوان ها نیز می باشد. استیک با ماساژ عضلات خواهد شد و شما خوب به آن بروید.

موفق باشید با ماساژ دادن به شریک زندگی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *