راهنمایی برای سازماندهی زندگی با حیوانات خانگی چند

[ad_1]

یک خانواده با تعداد زیادی از تله اعضای این است که واقعا یک اقامت آسمانی با مقدار زیادی از لذت بردن از هر روز. اما با آن می آید – مسئولیت بیشتر به عنوان حیوان خانگی خانواده نیاز به مقدار زیادی از مراقبت و تلاش برای نگه داشتن همه آنها را مناسب و خوب خود را حفظ سلامت کلی. که آیا شما باید به مراقبت از دو kitties یا یک بسته از چهار سگ و یا کل شما نیاز به مراقبت از هر چیز حیاتی اعم از مواد غذایی و داروهای پیشگیری کننده و جعبه بستر به تخت و اسباب بازی.

در اینجا چند راهنمایی که به طور کامل کمک به شما در سازماندهی روز خود را به فعالیت های روز برای مراقبت از حیوانات خانگی متعدد. پس از راهنمایی شما قطعا می توانید زمان را برای خودتان به همراه داشتن یک کیفیت پخش را با رفیق خزدار.

ترتیب برای چند تخت

داشتن حیوانات خانگی در خانه خود را به معنی جایگاه ویژه ای برای ارائه تمام برای چرت زدن. دریافت به تخت برای هر حیوان خانگی در خانه خود را. چند تخت را دلسرد از حیوانات خانگی تخمگذار یا تندرست بر روی کاناپه.

محافظت از مبلمان

این بسیار مهم است برای پوشش مبلمان خود را. کوچک سگ یا گربه موهای هستند بیشتر احتمال دارد به راحتی چوب برای مبلمان. پوشش آنها را با پشم گوسفند وجانوران دیگر پتو می اندازد و در میز و صندلی و نیمکتها به نگه داشتن حیوان خانگی به حداقل برساند. علاوه بر این وقتی که می آید به ماشین خود را, آن را خوب است برای پوشش صندلی به منظور نگه داشتن آن گل دور در مورد سگ شما باید آن را آورده از سگ در پارک.

نگه داشتن غذا در هوا-ظروف مهر و موم شده

حیوانات خانگی مختلف معنی های مختلف مورد نیاز خود را از انواع مختلف از مواد غذایی است. به راحتی تشخیص مواد غذایی بهتر است به برچسب سطل پلاستیکی برای انواع مواد غذایی مختلف. اطمینان به فروشگاه آنها را در شربت خانه و یا در یک آشپزخانه قفسه. نگه داشتن آن به دور از محل مرطوب و بررسی کنید که آن را در دسترس خود را خزدار pal یا به فرزندان خود را. اطمینان حاصل شود که شما نگه داشتن محل تغذیه به خوبی سازماندهی شده و ظرف غذا رایگان. برای جلوگیری از دعوا در میان حیوانات خانگی خود را حفظ یک برنامه تغذیه.

جداگانه تغذیه مکان

شما در اشتباه هستند اگر شما در حال فکر کردن است که وجود دارد بدون نیاز به تغذیه جداگانه مکان های متعدد خود را برای حیوانات خانگی. آن است که برای جلوگیری از مواد غذایی دشمنی سگ و گربه کاملا ارضی بنابراین سعی کنید برای تغذیه حیوانات خانگی در اتاق های مختلف. برخی از حیوانات خانگی ممکن است بروید اما اگر آن را به نظر می رسد وجود دارد این است که برخی از تنش در آن بهتر است تغذیه آنها را در مکان جداگانه. این کمک می کند تا برای جلوگیری از حوادث ناخواسته.

نگه داشتن یک پوشه برای حیوان خانگی سوابق

آیا نمی ظروف سرباز یا مسافر خود را حیوانات خانگی’ پرونده های پزشکی. سازماندهی های مختلف حیوانات خانگی’ پرونده سلامت از جمله بازديد دامپزشک تصویب مقالات واکسیناسیون کارت ریزتراشه ثبت نام مجوز و حیوان خانگی بیمه نامه ها در پوشه های مختلف برای انواع حیوانات خانگی. آن خواهد بود بسیار مفید در مورد هر شرایط اضطراری است.

ارائه جعبه بستر برای هر گربه

گربه ها تمایل بیش از حد نسبت به پاکیزگی. آنها بیش از حد ضربه زننده در مورد تمیز کردن جعبه بستر. ارائه هر یک از گربه خود را جداگانه جعبه بستر است که آنها مطمئن هستند که به درک. اگر شما می خواهید همه آنها را به استفاده از جعبه بستر آن بهتر است به آنها ارائه هر یک جداگانه.

سهام تا کیت کمک های اولیه

همیشه باید حیوان خانگی خود را در کیت کمک های اولیه در دستی. با بسیاری از حیوانات خانگی در خانه وجود دارد می تواند حوادث در برخی از زمان. آنها ارائه کمک های اولیه را تا حد زیادی کاهش در صورتحساب دامپزشک. چیزهای مهم است که حیوان خانگی خود را در جعبه کمک های اولیه باید شامل حال گاز در اندازه های مختلف; قیچی; کمک های اولیه نوار; زخم ضد عفونی کننده; پماد آنتی بیوتیک; شستشوی چشم راه حل; پراکسید هیدروژن; توپ پنبه یا گوش پاک کن; کورتیزون اسپری یا کرم; دماسنج.

انگلی درمان پیشگیرانه

یک خانه با حیوانات خانگی چند معنی است که وجود دارد احتمال گسترش بیماری به علت کنه ها و یا کرم ها از یک حیوان به دیگری. از دست رفته درمان کک و کنه هجوم یا heartworm پیشگیرانه برای تعداد کمی از آنها این است که به هیچ عنوان به تدریج آنها بیش از حد خواهد بود آلوده توسط حیوانات آلوده و چرخه تکراری هجوم خود ادامه خواهد داد. درمان تمام حیوانات خانگی در خانواده را اعزام بروز انگلی هجوم.

حیوانات خانگی چند معنی در نظر گرفتن مسئولیت های مختلف و ارائه بهترین مراقبت. همیشه نگه داشتن یک سهام از داروها ضروری از جمله درمان پیشگیرانه همراه با مواد غذایی مناسب و مکمل های تغذیه ای. این تضمین می کند بزرگ سلامتی و شادی برای شما و خانواده انسان و چهار پا بگيرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.