دی وی دی آموزش در دسترس برای CNA

[ad_1]

تبدیل شدن به یک CNA می تواند تهدید آمیز و کار به عنوان یک CNA را می توان یکی از مهمترین و خواستار شغل در اطراف در زمان. وجود دارد یک نیاز رو به رشد برای دستیاران پرستاری و در نتیجه, بیشتر و بیشتر مردم به دنبال این حرفه است. وقتی که می آید به آموزش وجود دارد منابع مختلف در دسترس برای کمک به شما در طول راه. قبل از اینکه شما می توانید به عنوان یک دستیار شما نیاز به تکمیل یک برنامه آموزشی است که می تواند به طور متوسط از چند هفته تا 3 یا 4 ماه. این همه بستگی دارد چه دولت خود را مورد نیاز هستند.

یکی از این ابزار مفید است که دی وی دی. راه های مختلفی وجود دارد این نوع از دی وی دی می تواند مفید باشد. آنها اغلب به تقسیم انواع قطعات که آمار هر مهارت است که شما خواهد آمد در سراسر در هنگام کار در این زمینه است. آنها برای نشان دادن مهارتهای لازم است که طراحی شده برای کمک به شما با موقعیت های دنیای واقعی.

برخی وجود دارد که تمرکز بیشتر بر روی مهارت های اولیه و دیگران که در حال رفتن به رفتن بیشتر به جزئیات سخت تر و پیچیده تر مهارت. ممکن است برخی از نشان می دهد که مراقبت مناسب برای گرفتن یک بیمار لباس پوشیدن و همچنین در نظر گرفتن علائم حیاتی مراقبت از دهان و دندان و تغذیه بیمار است. به شما خواهد آموخت که چگونه برای انتقال یک بیمار و همچنین نحوه استحمام آنها و کمک به بهداشت شخصی.

پیچیده تر ویدئوها ممکن است شامل تمیز کردن یک کاتتر تغییر یک کیسه کولوستومی وزن بیمار و انجام طیف وسیعی از حرکت با یک بیمار است. وجود دارد همچنین ماژول های دیگر که بیشتر متمرکز بر یادگیری در مورد HIPAA و مقررات OSHA در زمینه های پزشکی. این چیزی است که مورد نیاز است صرف نظر از آنچه است که شما رفتن به در زمینه های پزشکی. نه زیر و یا چسبیده به این مقررات و قوانین می تواند نتیجه در زندان زمان و یا دیگر جریمه. آنها اغلب می تواند منجر به شما از دست دادن مجوز خود را و نه اینکه واجد شرایط برای دریافت مجدد گواهی شده است.

این مسائل حقوقی اساسا بحث در مورد بیمار محرمانه بودن و مسائل دیگر مانند آسیب به بیمار اموال و سرقت و تجاوز و خشونت. سهل انگاری پزشکی نیز تحت پوشش در این ماژول. شما نیاز به یادگیری در مورد تمام این مهارت ها قبل از اینکه شما می توانید CNA آزمون. اگر شما در این آزمون شما باید صبر کنید و پس گرفتن آزمون. وجود دارد یک دست در بخشی از این آزمون نیز دانش خود را در مهارت های که انتخاب شده توسط آزمون دهنده.

کار به عنوان یک CNA می تواند پرارزش است اما رفتن به خواستار همانطور که شما کسی است که بیشتر در تماس با بیمار است که هر شخص دیگر. این آموزش ماژول استفاده می شود برای کمک بیشتر به جزئیات و نشان دهد که چگونه برخی از کارهای انجام شده و نشان داده شده است برای کمک به افزایش نمرات آزمون و دانش آموزان درک درستی از همه چیز. شما نیاز به تصویب هر دو بخش از آزمون قبل از درخواست برای مجوز خود را. همچنین شما می خواهد تست شده بر روی همه چیز از جمله رژیم غذایی برای بیماران دیابتی و کسانی که در پایین کلسترول یا کم سدیم رژیم غذایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *