دیابتی سوزن

[ad_1]

چه استاندارد انسولین سوزن اندازه ؟ این یک سوال رایج است که بیماران دیابتی از آنجا که شما می خواهید را به مطمئن شوید که شما انتخاب می کنید مناسب دیابتی سوزن. هنگامی که شما انتخاب می کنید بهترین انسولین سرنگ و سوزن شما قادر به جای انسولین به درستی هنگامی که شما آن را تزریق. قرار دادن مناسب را تضمین می کند که بدن خود را می توانید با استفاده از دوز کامل به طوری که شما باید کنترل بیشتری بر قند خون خود را.

چرا انتخاب یک خاص دیابتی سوزن مهم است برای انسولین

حق انسولین سوزن ظهر بدان معنی است که انسولین است که شما تزریق می شود به بافت زیر جلدی. این مهم است که مطمئن شوید که بدن شما می تواند در جذب و توزیع انسولین به طور موثر برای کنترل سطح قند خون خود را. شما می توانید در یک سوزن انسولین نمودار حجم و صحبت کردن با دکتر خود را به تعیین که دیابتی سوزن و سرنگ اندازه برای تزریق برای بدن شما است. هنگامی که شما کشف کردن که اندازه است که بهترین را به شما نوشتن یک نسخه برای اطمینان حاصل شود که شما به اندازه مناسب از داروخانه.

انتخاب یک سوزن انسولین

هنگامی که شما به دنبال سرنگ انسولین وجود دارد سه اولیه عوامل را در نظر بگیرید از جمله طول سوزن سوزن سنج و اندازه هر بشکه. سوزن طیف وسیعی از هشت به 12.7 میلی متر است. اکثر مردم با استفاده از هشت میلی متر سوزن. این است که به اندازه کافی بلند برای رسیدن به بافت زیر جلدی در بسیاری از افراد, اما آن را نیز راحت با توجه به اینکه خیلی کوتاه است.

سنج سوزن توصیف آن ضخامت یا عرض. دیابتی سوزن طیف وسیعی از 28 تا 31 سنج. کوچکتر سنج, بالاتر از شماره تا 28 سنج سوزن گسترده تر از یک 31-سنج سوزن. افرادی که بسیار نازک هستند و یا کودکان کوچک ممکن است از یک کوچکتر سنج دلیل آن معمولا راحت تر خواهد بود. حتی یک 28-سنج سوزن بسیار باریک و باعث کمی ناراحتی هنگامی که شما یک خوب روش تزریق.

هر بشکه اندازه, اندازه گیری است که توضیح می دهد چگونه مقدار انسولین را جا به سرنگ. شما باید به دنبال یک اندازه است که شما را پوشش می دهد دوز معمول انسولين. برای مثال اگر شما به طور معمول استفاده از 50 تا 100 واحد انسولین شما باید به دنبال یک سی سی سرنگ. مطمئن شوید که سرنگ که شما انتخاب می کنید روشن دوز نشانه گذاری های خود را به طوری که دوز انسولین است که همیشه دقیق است.

چگونه به استفاده از یک سوزن برای تزریق انسولین

هنگامی که شما با استفاده از دیابت سوزن مهم است که شما با استفاده از روش درست است. این نه تنها تضمین می کند که شما دریافت کامل دوز انسولین اما خوب روش تزریق نیز می تواند این فرایند را راحت تر. اولین چیزی که به انجام است را بکشد تا خود را دوز از انسولین به داخل سرنگ. همیشه بررسی دو دوز و اطمینان حاصل شود که شما با استفاده از حق انسولین است.

هنگامی که شما را با شتاب خود را به انسولین بطری خواندن برچسب و انجام هر گونه اختلاط است که در نسخه خود را. استفاده از الکل برای پاک کردن گرد و خاک کردن لاستیک بخشی از ویال به پاکسازی آن است. خود را از سرنگ باید در پلاستیک. اگر یک باز است بهتر است برای جلوگیری از استفاده از آن به دلیل شما باید همیشه استفاده از یک پاک انسولین سوزن و سرنگ برای کاهش خطر ابتلا به عفونت. هنگامی که شما در قرعه کشی دوز خود را, مطمئن شوید که هیچ حباب های هوا قبل از اینکه شما آماده برای تزریق آن است. با استفاده از مراحل زیر برای تزریق انسولین خود را به درستی:

• استفاده از الکل سواب به پاک کردن محل تزریق

• خرج کردن پوست در محل که در آن شما خواهد شد قرار دادن سوزن

• خود را نگه دارید سوزن انسولین در 45 درجه

• قرار دادن سوزن به پوست خود را به سرعت

• فشار پیستون در سرنگ به فشار انسولین به بدن شما

• نگه داشتن سوزن در پوست خود را به مدت پنج ثانیه پس از فشار دادن انسولین به اطمینان حاصل شود که شما دریافت دوز کامل

• حذف سوزن جای یک تکه گاز پانسمان در محل تزریق و نگه دارید و فشار تا هر گونه خونریزی متوقف می شود

چیدن مناسب تزریق انسولین سایت

وقتی که شما آماده برای تزریق انسولین خود را, شما باید یک انتخاب در مورد که در آن برای قرار دادن سوزن انسولین. یکی از ساده ترین مکان برای تزریق خودتان است که شکم خود را. شما می خواهید به ماندن دو اینچ به دور از ناف خود را و مطمئن شوید که شما با قرار دادن سوزن در زیر جایی که دنده خود را پایان. در حالت ایده آل بین دکمه شکم خود را و پایان دنده خود را ایده آل سایت.

شما می توانید با استفاده از ران خود را به عنوان یک محل تزریق. برخی از افراد پیدا کردن این منطقه به یک کمی کمتر حساس تر از شکم خود را. هنگامی که شما انتخاب می کنید به این منطقه نگاه بیرونی و مناطق بالا از ران خود را. گرفتن یک نوار اندازه گیری و تزریق منطقه است که چهار اینچ از زانو خود را و همان فاصله از بالای ران خود را.

شما همچنین می توانید استفاده از سلاح های خود را به عنوان یک محل تزریق. اما برای کسی که بسیار نازک و کمی چربی در این منطقه ممکن است آنها خواسته می شود برای جلوگیری از استفاده از آن. مطمئن شوید که شما در حال تزریق فضای بین آرنج و شانه خود را. تنها با استفاده از پشت بازوی خود را و هرگز جلو یا طرف از آنجا که شما ممکن است به یک عضله است.

کاهش کبودی زمانی که شما تزریق انسولین

آن را غیر معمول نیست برای تجربه کبودی زمانی که شما در حال تزریق انسولین است. از آنجایی که شما اغلب تزریق انسولین چند بار در روز این مهم را به مراحل مورد نیاز برای کاهش کبودی که شما تجربه. یکی از ساده ترین راه این است که به درخواست برخی از یخ به محل تزریق برای حدود یک دقیقه قبل از اینکه شما به خودتان تزریق. این کاهش کبودی به دلیل سرما ایدز در کاهش عروق خونی کوچک است که تجربه تروما زمانی که شما تزریق انسولین خود را. نکات دیگر برای کاهش خطر ابتلا به کبودی عبارتند از:

• استفاده از یک سوزن دیگر از آنجا که این تمایل به علت کمتر کبودی در مقایسه با آنهایی که کوتاه تر

• صحبت کردن با دکتر خود در مورد تزریق در یک زاویه 90 درجه به جای در 45 درجه

• اگر شما با استفاده از شکم خود را به عنوان یک محل تزریق, جلوگیری از گرفتن بیش از حد نزدیک به ناف خود را به این منطقه بیشتر در معرض ابتلا به کبودی

• چرخش خود را در سایت های تزریق به طوری که شما همیشه با استفاده از همان نقطه. تکرار ضربه خود را افزایش می دهد خطر بیشتر قابل توجه کبودی

• هرگز استفاده مجدد از سوزن است. هنگامی که شما با استفاده از همان آنهایی که بیش از یک بار وجود دارد یک خطر بالاتر از بافت تروما است که می تواند در نتیجه کبودی

قلم انسولین

اگر شما با استفاده از استاندارد سوزن و سرنگ شما می توانید در نظر انسولین قلم. قلم باید سوزن به آنها ساخته شده. هنگامی که شما فشار دکمه روی قلم از آن درگیر سوزن به طوری که آن را برس پوست خود را. شما لازم نیست به صورت دستی به پر کردن قلم. آنها یا از قبل پر شده با دوز مشخصی و یا آنها را به یک شماره گیری است که اجازه می دهد تا شما را به انتخاب دوز. این می تواند تزریق انسولین راحت تر و دقیق تر آنها را ایده آل برای بیماران دیابتی که به تزریق انسولین است.

نتيجه گيری

هنگامی که شما با استفاده از حق دیابتی سوزن شما راحت تر تجربه زمانی که شما در حال تزریق انسولین خود را. حق انسولین سوزن اندازه ضروری است برای اطمینان از که انسولین تزریق مناسب منطقه از بافت در بدن شما است. هنگامی که آن را به بافت های زیر پوستی را جذب و به درستی. این مهم است زیرا آن اجازه می دهد تا برای کنترل مناسب از سطح قند خون خود را. لطفا با به اشتراک گذاشتن این مقاله در رسانه های اجتماعی و ارسال یک لینک به آن را در وب سایت خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.