دکتر, پزشک زنان و زایمان

[ad_1]

دکتر, پزشک زنان و زایمان یا دکتر Gyno و 101 دستگاه به عنوان یک واژينال myostimulator برای تقویت عضلات لگن. این است که به طور موثر به عضلات لگن زنان یک نوع کیگل ورزش. توسط انقباض عضلات لگن دکتر, پزشک زنان و زایمان کمک می کند تا برای از بین بردن بی اختیاری ادراری و همچنین اختلال عملکرد جنسی علل مربوط به ضعف عضلات لگن. این دستگاه کمک بزرگی به بسیاری از زنانی که تردید آشکارا به بحث در مورد این مشکلات است. برای توصیف, دکتر, آزمون زنان, کوچک قابل حمل دستگاه که تولید برق امواج. همچنین می آید با دو الکترود است که همچنین می تواند مفید باشد به ورزش عضلات سایر قسمت های بدن است. می توان آن را بدون تجویز پزشک هر دو در داروخانه های محلی و یا فروشگاه های آنلاین با یک درب-به-درب گسسته تحویل. سلامت این بسته شامل یک پروب واژينال, دستگاه بدن 2 چسب وصله و باتری. این شهر همچنین دارای یک دستورالعمل کتابچه حاوی جزئیات نحوه استفاده از دستگاه و سایر ملاحظات و احتیاط از آن استفاده کنید. این بسته همچنین شامل یک بروشور در مورد آن تحقیق و مشکلات بهداشتی است که آن را برطرف.

به گفته دکتر, پزشک زنان و زایمان تسکین علائم بی اختیاری یا فقط خیس کردن زمانی که خنده چیدن اشیاء عطسه و سرفه. در نتیجه نگه داشتن شما را از خجالت در هر زمان این قسمت اتفاق می افتد. به طور مشابه, آن را برطرف ناراحتی که sex تجربه ناخوشایند از قبیل جنسی کوردلی سست کانال واژن, درد در هنگام مقاربت جنسی نیاز به ادرار کردن یا ادرار در طول فعالیت های جنسی. اینها همه پاسخ داده شده توسط این تعجب می کنم که دستگاه های قابل حمل. این دستگاه تایید شده در سال 2000 توسط آمریکا FDA به عنوان یک دستگاه پزشکی برای انقباض عضلات و انتشار است. آن گذشت بیش از 500 تست بالینی است که عملکرد 90 درصد درمان بهره وری. اعتقاد بر این است که استفاده مداوم از این دستگاه برای 4 تا 6 هفته به شما مزایای که این دستگاه وعده داده است.

چگونه می توانم به شما استفاده دکتر, پزشک زنان و زایمان? آن ساده است. قرار دادن داخلی پروب داخل کانال واژن و با کمک یک روان کننده در صورت نیاز. معمولا K-Y Jelly است به عنوان روان کننده استفاده می شود. فعال کردن پروب الکتریکی برای تحریک فیبرهای عصبی در داخل مهبل (واژن) به منظور تسهیل انقباض یا انتشار عضلات لگن. این دستگاه دارای 2 برق امواج میکرو پالس یا MP و چرخهای تحریک CS. MP امواج با فرکانس پایین هستند که باعث تحریک جریان خون در اطراف ماهیچه های واژن. این امر به ویژه مفید در درمان فیزیکی است. MP مسئول است برای تسکین ناراحتی آورده بی اختیاری. CS از سوی دیگر یک مسئول انقباض و انتشار عضلات لگن. یک تایمر را می توان مجموعه ای برای برگزاری هر انقباض یا آزادی.

امروز دکتر, Gyno, ساخته شده است که زندگی هزاران نفر از زنان در سراسر جهان به خصوص در نیوزیلند و استرالیا ساده تر است. یک نکته مهم آن است که واقعا مهم است به مشورت با دکتر خود قبل از استفاده از دستگاه برای استفاده مناسب و اجتناب از بیشتر آسیب و یا آسیب.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *