دکتر آیا من مجبور به پوشیدن این CPAP برای بقیه زندگی من ؟

[ad_1]

بله شما فقط ممکن است مجبور به پوشیدن که CPAP برای بقیه عمر خود را. کسانی که کلمات سخت به می گویند و حتی سخت تر کلمات را بشنود. واقعیت این است که بیشتر خفیف آپنه خواب خود و فشار کمتری شما نیاز به باز کردن راه هوایی را بهتر شانس شما برای گرفتن خارج از CPAP. ممکن است برخی از تغییرات سبک زندگی و یا حتی تحت عمل جراحی– اما آن را انجام شده است. مشکل این است که هر یک دارای خفیف آپنه خواب است. تخصیص دادن ما را به بالا فشار CPAP برای برگزاری باز کردن راه های هوایی است.

اجازه دهید تا توضیح دهد که چرا همه نیازهای مختلف CPAP فشار برای باز کردن راه هوایی خود را. فکر می کنم از راه هوایی خود را به عنوان یک بادکنک است. برخی از بالن سخت به باد و صدمه دیده خود را به گونه دیگران را باد کمی آسان تر است. یک راه هوایی است که مسدود حتی ممکن است شروع به باد تا زمانی که شما رسیدن به فشار بالا محدوده. خود را وزن و شدت آپنه انسدادی خواب (OSA) دو عامل اصلی که بازی بخش بزرگی در بالا چگونه فشار شما ممکن است نیاز به برای خود ماشین CPAP. فشار عمل می کند مانند یک آتل یا کوسن هوا که دارای باز چه جاذبه در تلاش است به نزدیک است. بله گرانش نقش زیادی در انسداد راه هوایی خود را. همین دلیل است که اکثر بیماران مبتلا به OSA آموخته اند به خواب در سمت خود را به جای خود بازگشت. به این دلیل برخی از خفیف OSA بیماران می توان با درمان های موضعی درمان است. این موقعیت اجازه می دهد تا تنفس به باز بماند به عنوان طولانی به عنوان آنها نمی دراز در پشت خود را. بیشتر وزن شما حمل سخت تر از آن است که به نگه داشتن راه هوایی را از سقوط در زیر وزن بدن خود را به دلیل گرانش پایین کشیدن بر روی آن.

وجود دارد تعدادی از دلایل چرا شما ممکن است OSA. برای مثال زمانی که دروغ گفتن در بازگشت خود را گرانش را جلو زبان خود را به عقب و مانع راه هوایی خود را. یکی دیگر از عوامل به OSA است بیش از حد معده وزن است که هل دادن تا خود را در برابر دیافراگم. دوباره آن را می توان با دروغ گفتن را در کنار خود. جاذبه در حال حاضر برای جلوگیری از کشیدن به دیافراگم شما. به جای معده نهفته است به سمت همراه با زبان خود. ژنتیک نیز نقش مهمی در راه آن به شکل فک خود را اندازه باز کردن راه هوایی به اندازه خود لوزه ها و آدنوئید. اینها فقط تعداد کمی از دلایل که چرا یک بیمار خواهد بود مستعد به داشتن OSA.

به عنوان شما می توانید آن را ممکن است همیشه نمی شود فقط یکی از عوامل است که باعث خواهد شد شما آپنه خواب است. کاهش وزن به تنهایی ممکن است تنها خود را کاهش می دهد خطر ابتلا به OSA. بسیاری از افرادی که در حد متوسط تا شدید OSA بیشتر آنها یک مشکل در رفتن. همین دلیل است که تصحیح یک مشکل از طریق عمل جراحی و یا از دست دادن وزن ممکن است کاهش فشار شما نیاز اما نه همیشه رفع مشکل کل همه با هم. این است که می گویند که برای بسیاری متوسط تا شدید آپنه بیماران مبتلا به از دست دادن وزن نمی خواهد اجازه می دهد تا شما را به قطع درمان CPAP. آن را فقط ممکن است شما به عرصه 'بسیار خفیف' که پس از آن می شود و سپس تحت درمان با جایگزین اقدامات مانند موضعی درمان جراحی و یا احتمالا حتی یک دندان لوازم خانگی. هر فرد خود وجود دارد ترکیبی از مشکلات است که آنها نیاز به بحث در مورد وجود دارد ،

اولین چیزی که شما نیاز به انجام به احساس بهتر است در CPAP. سپس هنگامی که شما احساس می کنید بهتر است سعی کنید ورزش با یک برنامه از دست دادن وزن و سپس رفتن از وجود دارد. وجود دارد یک شانس چند که هر کس می شنود در مورد کسی که قادر صحیح مشکل و مدیریت برای کاهش فشار خود را یا از بین بردن CPAP در دسترس نباشد. متاسفانه اکثر مردم همین't سقوط به دسته. توصیه من به شما این است که اگر شما می توانید درست چیزی است که از طریق عمل جراحی و یا از دست دادن وزن به عقب برای یک تکرار خواب مطالعه به منظور تعیین اگر شما واقعا با OSA. شما ممکن است فکر می کنم شما're درمان تنها برای پیدا کردن که شما هنوز هم ممکن است نیاز به درمان CPAP اما
در کاهش فشار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *