ده نکته برای حفظ امنیت شما بر روی تپه ها و کوه ها

[ad_1]

پیاده روی در کوه ها تبدیل به یکی از محبوب ترین حرفه ها در فضای باز. رفته است و زودتر تصویر از یک تفریح و سرگرمی به صورت عجیب, لباس پوشیدن غیر عادی افراد در لباس پشمالو کلاه hobnail, چکمه, مخمل نخی راه راه شلوار و پشم ونخ راه راه کت. مدرن لباس در فضای باز است که در واقع چند میلیون پوند کسب و کار است که اغلب بیشتر به یک بیانیه مد و سپس عملی استفاده کنید.

برش از طریق preverbal تلخه و هل دادن مد اظهارات به یک طرف اجازه می دهد که نگاهی واقعی به دنبال چیزی است که مورد نیاز برای یک روز لذت بخش بر روی تپه. زیر ده مورد ضروری است نه فقط برای راحتی اما واقعی برای بقا و ایمنی.

(1) لباس گرم شامل:- لایه پایه:- زیر پیراهن یا تی شرت لباس زیر زنانه و جوراب. (نازک بوش جوراب و ضخیم تر راه رفتن جوراب) اواسط لایه:- پشم یا پشمی و ابریشمی بالا. شلوار و یا شلوارک در تابستان (آیا پوشیدن شلوار جین آنها نگهداری آب و یخ بر شما در فصل زمستان است. پنبه نیز دارای رطوبت بنابراین اجتناب از. مرد ساخته شده پارچه های پلی استر نمی نگه داشتن رطوبت و خشک بسیار سریعتر.) لایه بیرونی:- ژاکت های ضد آب (تنفس بهتر است برای راحتی.) ضد آب و شلوار و کلاه و دستکش. کلاه آفتاب در تابستان.

(2) کفش:- 2 فصل برای تابستان, آنها سبک وزن ضد آب تا حدی انعطاف پذیر و خوب پشتیبانی مچ پا. 3 تا 4 فصل چکمه برای زمستان آنها دشوار سفت و سخت پا است که می تواند گربه ضد آب با پشتیبانی مچ پا. اجتناب از کفش بدون پشتیبانی مچ پا. مربیان در زمستان و یا در چمن می تواند کشنده باشد.

(3) کوله پشتی:- 25 تا 35 لیتری کوله پشتی است که ایده آل به عنوان یک روز گونی. یکی را انتخاب کنید که دارای تنفس پشتیبانی هیپ باند و تسمه قابل تنظیم. پول بیشتری به شما پرداخت بیشتر امکانات بسته خواهد شد. برای مثال گرز جیب شتر بسته محفظه برای ظرف آب و خارجی پوشش ضد آب. اصلا حمل چیزهای غیر ضروری در کیسه در غیر این صورت شما ممکن است شروع به پشیمانی همراه آوردن ناخواسته وزن در کیسه خود را

(4) نقشه و قطب نما:- در انگلستان اکسپلورر نقشه ایده آل هستند آنها به جزئیات عالی و روشن را دنبال کنید. سعی کنید برای انتخاب یک نقشه دقیق از حدود دو و نیم سانتی متر به مایل این نشان می دهد نرده و دیوار که می تواند به عنوان خطوط راهنمای به دنبال دارد. مگر اینکه نقشه های چند لایه آن را نگه دارید در مورد ضد آب. نقشه سقوط خواهد کرد از هم جدا زمانی که خیس. مختلف وجود دارد قطب نما در بازار, با این حال سعی کنید که سوزن معلق در مایع مانند سیلوا, قطب نما. عامل ضروری است یاد بگیرند که چگونه به استفاده از قطب نما و خواندن نقشه قبل از جسارت بر روی تپه. اصلا تکیه بر فقط یک دستگاه GPS. همیشه یک نقشه و قطب نما.

(5) تجهیزات ایمنی:- سوت مشعل با باتری یدکی, (LED گذشته دیگر) کیت کمک های اولیه Bivvy کیسه و لوازم یدکی مجموعه ای از laces. (این می تواند مورد استفاده قرار گیرد یا برای چکمه های خود را و یا به کراوات یک شکسته بند) طناب اگر شما در حال مقابله با هر گونه سنگ صعود و یا عبور از نهرها و رودخانه ها. تبر یخ در زمستان.

(6) به اندازه کافی مواد غذایی و نوشیدنی برای بعد:- آب میوه و یا نوشیدنی(سرد یا گرم) جلوگیری از چای یا قهوه آنها برای کمک به شما اب چیزی را گرفتن. آیا مصرف الکل را. الکل نه تنها dehydrates شما آن را کمک خواهد کرد را در اثر هیپوترمی بسیار به سرعت. به راحتی قابل هضم مواد غذایی را دریافت انرژی به سیستم خود را بسیار سریعتر. موز و میوه های خشک یک منبع بهتر از قند خون و سپس شکلات.

(7) برنامه ریزی مسیر خود را:- طرح خود را پیاده روی و یک مسیر جایگزین برای استفاده از اگر آب و هوا ضعیف است. نمی را بیشتر و سپس شما می توانید به مقابله با. شروع با ساده پیاده و ساخت تا مهارت های خود را بیش از یک دوره از زمان. ساخت در راه فرار خود را به راه رفتن باید شرایط بدتر. کسی بگویید که در آن شما می رویم و چه وقت شما انتظار می رود به بازگشت. ترک توجه داشته باشید در محفظه دستکش ماشین خود را. (اگر ماشین هنوز هم در پارک خودرو پس از چند روز می آید و به این توجه از خدمات اورژانس پس از آن حداقل یک مسیر توجه داشته باشید در اتومبیل آنها را به چیزی برای کار با.)

(8) بررسی آب و هوا:- آیا ترک آن را به شانس. همیشه بررسی آب و هوا و چشم انداز چند روز قبل از اینکه شما بروید. اجتناب از شرایط آب و هوایی شدید مانند باد شدید و رعد و برق. در اولین صدا از رعد و برق دریافت پایین. شما می توانید زنده ماندن خیس شدن اما بعید است که شما برای زنده ماندن یک اعتصاب رعد و برق. اگر شما در حال گرفتار دولا شدن بر روی تشک خود را و یا کوله پشتی در پایین ترین نقطه شما می توانید نگه ندارد به هر چیزی فلز و منتظر طوفان به تصویب.

(9) آسایش:- استفاده از بوش جوراب تحت جوراب ضخیم. این کمک می کند تا به کاهش تاول است که اگر سمت چپ می توانید روز خود را پر از بدبختی است. نمی سعی کنید به بیرون رفتن در چکمه های جدید, شکستن آنها را در اولین. یک بسته بافت برای کسانی ضروری لحظات شخصی.

(10) آماده:- یک شب خواب خوب شب قبل از. جلوگیری از رفتن آبجو شب قبل از. شما خواهد بود بسیار خشک و تایر بسیار به سرعت. یک صبحانه خوب قبل از شروع. اگر شما نیست به نگرانی در مورد داشتن آخرین طرح یا syles در لباس.

نگاهی به در فروشگاه های تخفیف و یا مختلف factory outlet stores, که اغلب می تواند شما را با ارائه کلاس اول تجهیزات در قیمت پایین سنگ. کم نیست در ضروری تجهیزات:- ie. چکمه, ایمنی, تجهیزات, نقشه, قطب نما waterproofs. آنها فقط ممکن است زندگی شما را نجات دهد. بیشتر از همه لذت بردن از تجربه. نه در مورد استقامت و یا گرفتن بدن خود را به حد. خود در مورد پیدا کردن petranquillity تبدیل شدن به یکی با طبیعت و لذت بردن از این شرکت از اصحاب خود را و شاید داشتن یک شب خوب در میخانه پس از آن برای به رخ کشیدن در مورد روز خود را به فعالیت و یا نشستن در اطراف اردوگاه آتش به اوایل ساعت reliving آن لحظات بزرگ در تپه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *