دندانپزشکی سرنگ: آیا آنها را به صدمه دیده است ؟

[ad_1]

وجود دارد چیزی شوم در مورد یک سوزن. آن نقطه بلند و یا دلسردکننده فکر پوست خود را در حال نفوذ هیچ کس را دوست دارد به دریافت تزریق. یکی دیگر از ترس های شایع در حال رفتن به دندانپزشک. هنگامی که این دو نفر با هم ترکیب و به یک دسته از دندان سرنگ ناراحتی تضمین است. هر چند گرفتن یک دندان تزریق است هرگز سرگرم کننده برای برخی از مردم خود را گریزی عبور خط از نارضایتی و وارد عرصه هراس. در واقع با توجه به بزرگسالان بهداشت دهان و دندان بررسی 8 درصد از بیماران گزارش هراسی احساسات مربوط به دندانپزشکی سرنگ. این در مقایسه با تنها 5% که گزارش ترس از سوزن به طور کلی.

اجتناب از درد

وضعیت ناگوار این گروه از افراد خود را در پیدا کردن است که تا حدودی از گرفتن 22. اگر چه آنها از ترس خراش سوزن, آنها می دانند که چگونه درد دندان روش بدون بیهوشی می شود. انتخاب عاقلانه است که به انتخاب تزریق. اما درد اجتناب ناپذیر است. در واقع, وجود دارد تعدادی از نکات و تکنیک های هر دو گروه بيماران و پزشکان می توانید به دنبال کاهش این ناراحتی گاهی اوقات درگیر است. اینها به تفصیل شرح زیر است.

ژل بیحس کننده-اولین خط دفاعی در برابر دندان سرنگ استفاده از ژل بیحس کننده. به عنوان نام نشان می دهد این پماد موضعی است که می تواند به یک سطح از دهان به طور موقت بی حس منطقه است. این جلوگیری از درد از نفوذ به عنوان قوی تر بی حسی تزریق می شود. این یک احتیاط این است که مطمئن شوید ژل داده شده است به اندازه کافی زمان برای تنظیم. این درست است به خصوص برای جلو بالا و پایین دندان های عقب.

گرز-ترکه یک دستگاه خودکار مورد استفاده برای کنترل سرعت که در آن بیهوشی منتشر شده است به بدن. با استفاده از این دستگاه دارای دو مزیت است. 1) هر چند سوراخ روی پوست آن مانند یک سرنگ. برای بسیاری از مردم منفی آنها را با چشم سوزن است که قریب به اتفاق علت اضطراب است. 2) اغلب اوقات درد همراه با تزریق داروی بیهوشی کمتر به انجام با شکستن پوست و بیشتر به سرعت که در آن وارد بدن می شود. دلیل این است که سطح PH دهان متفاوت است که از مواد مخدر است. این می تواند باعث سوزش است. از طریق نظارت بر استانداردسازی نرخ که در آن ماده جریان به بیمار ترکه می تواند به کاهش درد ناشی از خطای انسانی.

دلیل با خودتان-برای بسیاری از این قطعه از مشاوره به نظر می رسد ممکن سودمند در کنار مزایای ارائه شده توسط ژل یا گرز اما ذهن فوق العاده قدرتمند چیز. به عنوان توضیح داده شده در بالا, ترس از تزریق است که اغلب اوقات ناشی از معنایی منفی همراه با یک تهدید آمیز دندانپزشکی سرنگ. حتی بدتر در موارد درد حتی می تواند ایجاد شده در بیمار خود ، است که چرا کسانی که مستعد ابتلا به هراسی افکار باید تمرکز بر روی دو افکار در سراسر این روش است. اول آنها باید یادآوری خود را از مزایای این عملیات در مورد به رخ می دهند که در کل شات خود را برای خوب است. آنها باید به خود یادآوری می کنند که تزریق همیشه دردناک است. با استفاده از ابزارها و تکنیک های شرح داده شده می توانید در این مقاله درد اجتناب شود. با استفاده از این دو افکار بیماران می توانند به طور موثر خلاص شدن از شر افکار منفی آنها مرتبط با دندانپزشکی, سرنگ. این است که نیمی اگر نه همه نبرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.