دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی – شما می توانید آلت تناسلی خود را بزرگتر و با استفاده از یک دستگاه یا تدبیر?

[ad_1]

آلت تناسلی مرد بزرگ شدن بازار در حال حاضر تبدیل به یک میلیارد دلار در صنعت و عهد به این واقعیت است که مقدار زیادی از دستگاه ها و ابزارهای که برای فروش هستند. شما اغلب با دیدن تبلیغات به صورت مفتولهای مانند برانکارد, jelqing ماشین آلات و پمپ های it. اما آیا هر یک از این دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی در واقع کار می کند ؟

بزرگ شدن آلت تناسلی مرد برانکارد و توسعه دهنده ی کار در اصل همان. شما انتظار می رود به بند یکی از این دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی به مردانگی خود را برای ساعت های زیادی در روز است. قصد این است برای کمک به کشش رباط داخلی آلت تناسلی مرد, بنابراین ساخت آن طولانی تر است. اگرچه برخی از حقیقت آنچه در این اسباب بازی می تواند کمک به شما در دستیابی به نیز وجود دارد که به مراتب بیشتر طرف شوم. یک برانکارد و یا توسعه دهنده کمک خواهد کرد که به طول suspensory و fundiform رباط است که آلت تناسلی خود را طولانی تر اما آنها را فراموش کوچک برای ضخامت مردانگی خود را. متاسفانه دیگر آلت تناسلی خود را می شود با استفاده از یکی از این دستگاه ها نازک تر آن می شود. این را می توان آلت تناسلی خود را بسیار بی ثبات است و حتی ممکن است باعث درد در هنگام مقاربت است.

یکی از بسیاری از دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی است که من را دیده اند در سال های اخیر است jelqing ماشین. در صورتی که شما غافل jelqing یک شکل باستانی از تمرین بزرگ شدن آلت تناسلی. ورزش واقعی علمی ثابت شده است به کار خواهد شد و در واقع آلت تناسلی خود را بزرگتر. مورد نیاز اقدام اجازه خواهد داد که شما برای پر کردن آلت تناسلی مرد با مقادیر زیادی از خون کمک به پمپ آن را به اندازه بزرگتر و همچنین کمک به کشش رباط ها. با این حال مردانی که با استفاده از این ورزش بسیاری از قرن ها پیش استفاده می شود هرگز هر گونه ماشین آلات و یا تدبیر. من احساس می کنم که با استفاده از این دستگاه برای تکمیل این ورزش بسیاری از معایب و حتی ممکن است باعث آسیب.

یکی دیگر از دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی که به نظر می رسد به اثبات محبوب است که یک پمپ آلت تناسلی مرد. پمپ های آلت تناسلی مرد در ابتدا اختراع برای کمک به غلبه بر مردان اختلال در نعوظ. عمل پمپاژ اجازه می دهد تا مقدار زیادی از خون به آلت تناسلی مرد و کمک خواهد کرد که برای تغذیه بافت داخلی. بیش از این باید در واقع به کمک این بافت ها به رشد در اندازه و در نهایت آلت تناسلی خود را بزرگتر. با این حال به عنوان یک پمپ هرگز در نظر گرفته شده برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد این دوباره می تواند باعث شود شما بسیاری از مشکلات است. با بیش از با استفاده از یک پمپ بسیاری از مردان دچار آسیب های چنین به عنوان پشت سر هم رگ های خونی و یا آسیب های عصبی.

به عنوان شما می توانید تمام از این دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی نیاز است که بخش های خاصی از مردانگی خود را یا کشیده یا engorged با خون. به مراتب آسان تر و امن تر راه برای رسیدن به این هدف از طریق استفاده از تمرینات آلت تناسلی مرد مانند jelqing. که من ذکر کرده اند, وجود دارد, اثبات علمی است که این تمرینات شما نمی خواهد که به بخشی با صدها دلار (به عنوان شما خواهد شد با بسیاری از ابزارهای فوق) و تا زمانی که شما قادر به پیروی از دستورالعمل های شما هرگز به نگرانی در مورد یک آسیب است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *