در مورد ResMed ماشین CPAP و CPAP ماسک

[ad_1]

ResMed ماشین CPAP و CPAP ماسک ها معمولا استفاده می شود در درمان آپنه خواب اختلال با استفاده از فشار مثبت مداوم (CPAP) درمان. یک ماشین CPAP متصل است و با کمک لوله انعطاف پذیر به CPAP ماسک و/یا دیگر دستگاه های رابط استفاده می شود که برای پوشش بینی یا دهان. این دستگاه با ایجاد فشار و هل درجه پایین عبور از راه هوایی و کمک به تنفس راحت تر در هنگام خواب. این دستگاه استفاده می شود برای درمان مرکزی و آپنه انسدادی خواب. ResMed CPAP ماسک باید انعطاف پذیر روسری طرح است.

ResMed ماشین CPAP و CPAP ماسک باید تحت تجویز پزشک. شما همچنین باید مطمئن شوید که این ماشین ها و ماسک ها مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای ایمنی در استفاده از. بیمار باید آگاه باشند از این نوع ماشین برای خرید. استاندارد ماشین CPAP را منفجر فشار در یک سطح به عنوان مجموعه ای در ماشین است. دستگاه به طور خودکار تشخیص تغییر در فشار نیازهای بیماران و تنظیم رهایی از فشار درآمده است.

ResMed ماشین CPAP و ماسک های مختلف ویژگی های است که کمک به بیمار راحت است. ResMed CPAP ماشین آلات دو ژل ویژگی های است که ارائه راحتی به کاربران استفاده می شود که برای دوره های طولانی تر. برای ارائه پشتیبانی و ثبات به استفاده از ژل آبی. ماشین آلات نیز با تسمه قابل تنظیم است که قادر به استفاده آسان. دستورالعمل های ارائه شده در کتابچه راهنمای کاربر در زمان فروش را هدایت کاربران به حداکثر سود از ویژگی های ارائه شده در ماشین است.

در حالی که با استفاده از ماشین CPAP و ماسک آن مهم است بدانید که چگونه به استفاده از ماسک است. این ResMed CPAP ماسک را می توان تنظیم به صورت کاربر برای جلوگیری از نشت. یکی از عمده عوامل ناراحت کننده برای بیماران با استفاده از این دستگاه زمانی است که آنها نمی دانند که چگونه به درستی استفاده از ماسک. یکی دیگر از مشکل مشترک از التهاب است که باعث شده در حالی که با استفاده از ماسک می تواند حل شود با حرارت دادن در هوا با کمک رطوبت هوا است.

این ResMed ماشین CPAP و CPAP ماسک هم می آیند در اندازه های مختلف. آن است که توصیه می شود به خرید یک ماسک است که کوچکتر از آنچه شما فکر می کنم شما ممکن است نیاز به از آنجا که معمولا سوراخ بینی باد و در حالی که تنفس. این را می توانید از این ماسک راحت تر به استفاده از در حالی که خواب. همه این دستگاه CPAP و ماسک های بسیار کارآمد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.