در خانه بزرگ شدن آلت تناسلی – چگونه می توان آلت تناسلی مرد بزرگ بود با استفاده از یک دستگاه?

[ad_1]

با این هزینه به معنی گرفتن یک بزرگتر و طول آلت تناسلی مرد بزرگ, بزرگ شدن آلت تناسلی مرد بسیار جذاب برای بسیاری از. دلیل این است که یکی می تواند صرفه جویی در مقدار قابل توجهی از پول و بدست آوردن نتیجه مورد نظر را فقط در چند روز. به کارگیری برخی از مهارت ها و استفاده از مواد است که می تواند در داخل خانه به ارمغان خواهد آورد در مورد رشد آلت تناسلی مرد دستگاه. از جمله دستگاه تولید ممکن است همان طول اثر مانند که از آلت تناسلی مرد برانکارد در بازار فروخته می شود.

بنابراین چه چیزی شما نیاز به ایجاد خود را دیک مفت? ساده ترین مواد عبارتند از: دو نور میله های چوبی string (قوی به اندازه کافی برای نگه داشتن وزن) پارچه یا دستکش قلاب و وزن. این چیزها نیاز نیست و توان خرید از چیزهای قدیمی را انجام خواهد داد.

راه اندازی خود را در خانه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد دستگاه طول می کشد فقط چند دقیقه.

کراوات یکی از به پایان می رسد از چوب با هم. امن گره بصورتی پایدار و محکم. برای انتهای دیگر کراوات میله با هم, اما مطمئن شوید که رشته قابل تنظیم است. آلت تناسلی مرد وارد می شود و بین گره خورده چوب, بنابراین مطمئن شوید که این جا درست و مناسب است. کراوات یک رشته در یک پایان و اجازه دهید آن را اویزان اینچ در زیر آلت تناسلی مرد و سپس کراوات آن را به رشته در انتهای دیگر.

آماده سازی پارچه و یا لاتکس. اندازه گیری بستگی به ضخامت چوب استفاده می شود. مطمئن شوید که پارچه دو برابر اندازه عرض چوب. قرار دادن آلت تناسلی را با پارچه یا لاتکس. باید آن را در محل اقامت و اجازه می دهد که آلت تناسلی مرد به نفس.

شما در حال حاضر ممکن است قرار دادن پیچیده در بین گره خورده چوب. جای قلاب آویزان رشته است. کراوات وزن در یک رشته و محل این در قلاب. برای ایمنی استفاده از قلاب های پلاستیکی به جای فلزی.

سر آلت آلت تناسلی مرد باید نمی شود. اگر حلق آویز برای اولین بار ترک وزن فقط برای 10 دقیقه. شروع با وزن کم به عنوان به خوبی. آیا بیش از دو کیلوگرم برای اولین بار حلق آویز. اگر هیچ نشانه ای از خطر بوجود می آیند, شما ممکن است گسترش حلق آویز.

برخی از نشانه هایی که به شما بگویم که چیزی اشتباه است عبارتند از:

1. آلت تناسلی مرد راست

2. آن را دردناک می شود به عنوان زمان پیشرفت

3. آلت تناسلی مرد,’ دوس سرد می شود

4. وجود یک احساس سوزش در آلت تناسلی مرد

حلق آویز نباید بیش از 20 دقیقه در هر جلسه یک روز. قرار نیست در خیلی وزن مبادا شما می خواهید بافت آلت تناسلی مرد به شکستن.

یک خانه بزرگ شدن آلت تناسلی مرد ثابت شده است برای افزایش اندازه آلت تناسلی مرد تا سه اینچ است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.