درمان آپنه خواب – جای تعجب راه های ساده برای درمان آپنه خواب

[ad_1]

شما تمایل به تنها شنیدن یک درمان برای کمک به افراد مبتلا به ضرب و شتم آپنه خواب CPAP. اما در واقع طیف گسترده ای از درمان های جایگزین برای محرومیت از خواب در دسترس است اگر شما آماده برای انجام کمی تحقیق – و در هر فرصتی وجود دارد که این محرومیت از خواب درمان می تواند کمک به شما ضرب و شتم اختلال مزمن خواب است. نه همه چیز در مورد CPAP.

درمان های جایگزین برای آپنه خواب

مردم دور CPAP برای تعدادی از دلایل. آن می تواند آنها را دوست ندارم خواب با ماشین در آن می تواند آنها را پیدا کنید در این روش از شلیک هوایی ناراحت کننده و یا آن را می توان آنها را به سادگی نمی تواند متکی به ماشین آلات.

هر چه دلیل به دنبال خارج CPAP وجود دارد طیف گسترده ای از درمان های جایگزین است که به شما اجازه می دهد یک شب خواب خوب در حالی که اطمینان حاصل کرد که شما در حال تنفس تمام راه را از طریق آن.

اولا شما باید در نگاه ممکن است باعث آپنه خواب و اگر هر کدام مربوط به شما و سپس شما باید نگاه کنید به آدرس آن باعث می شود.

o آرام بخش ها و یا مقادیر زیادی از الکل گرفته شده قبل از خواب

o چاقی

o احتقان بینی از سرما و غیره

این 3 نسبتا به راحتی و می توانید مقدار زیادی از افرادی که دچار توقف تنفس در خواب آنها است. اگر شما آدرس این نقاط پس از آن شما می تواند به خوبی پیدا است که شما باید درمان آپنه خواب خود.

وجود دارد بسیاری از دلایل پزشکی برای توقف تنفس در حالی که شما خواب که اکثر آنها کمتر به راحتی توسط خودتان است اما می توان با حل ساده عملیات پزشکی اگر شما که. دلایل محرومیت از خواب عبارتند از:

o بزرگ شدن لوزه ها

o توسعه نیافته عضلات گلو

o سینه های بزرگ, زبان

o عقب چانه

و بیشتر.

درمان طبیعی برای آپنه خواب

باید به شما مایل به عمل جراحی برای درمان محرومیت از خواب و سپس دیگر وجود دارد طبیعی جایگزین. چنین درمان آپنه خواب شده اند سعی و آزمایش در طول سال. در نظر گرفتن چنین درمان های جایگزین به عنوان

o خواب در سمت خود را – برخی از مردم فقط باید آپنه (و خروپف) زمانی که آنها در حال تخمگذار در پشت خود را.

o استفاده از تخصصی تشک. اگر شما با استفاده از یک تشک است که می تواند به بالا بردن سر توسط چند اینچ و سپس شما ممکن است به خوبی پیدا است که خود را به خواب می رود.

o استفاده از تنفس ، برای بسیاری از افراد مبتلا به خود ایرویز یک مشکل بیش از همه – با استفاده از نوار بینی شما بهتر می تواند باز کردن راه های هوایی خود را در بینی خود را (نیز باید کمک به درمان این مشکل خروپف اگر دارید).

o غرغره با آب نمک. ممکن است صدای عجیب و غریب به عنوان درمان آپنه خواب می رود اما این کار به دلیل سرد آب نمک خواهد خود را کوچک لوزه ها.

o جلوگیری از فراورده های لبنی. لبنی می تواند بدن ما برای تولید مخاط است که به نوبه خود بلوک های هوایی بنابراین سعی کنید به دور از آن را به عنوان بسیار به عنوان شما می توانید – و یا حتی آن را کاهش دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.