درد آلت تناسلی مرد پوست – زمانی که بی اختیاری ادراری مقصر است

[ad_1]

بی اختیاری ادراری است که اغلب مرتبط با پیری است. در حالی که بیشتر شایع در مردان جوانتر در مردان نیز ممکن است تجربه دریبل و نشت برای دلایل مختلف. این است که نه تنها ناراحت کننده و شرم آور را در خود دارد – آن را نیز می تواند منجر به مشکلات دیگری مانند درد آلت تناسلی مرد پوست. روش مناسب برای مراقبت از آلت تناسلی مرد می تواند کمک به کاهش آلت تناسلی درد و سوزش.

چه بی اختیاری ادراری?

به عبارت ساده, بی اختیاری ادراری است اتفاقی نشت ادرار از دستگاه ادراری معمولا به عنوان نتیجه اساسی موضوع سلامت و یا آسیب. بی اختیاری ادراری می تواند موقت یا مزمن. برخی از انواع شایع بی اختیاری عبارتند از:

– بی اختیاری استرس – هنگامی که استرس روی عضلات کف لگن (از بلند کردن اجسام سنگین, سرفه, عطسه, خنده, و غیره.) باعث می شود مقدار کمی از ادرار به دریبل کردن.

– اصرار بی اختیاری – زمانی که نیاز به ادرار کردن است که بسیار قوی است که می توان آن را نمی توان به اندازه کافی بلند به آن را به حمام.

– بی اختیاری سرریز – هنگامی که مردان قادر به به طور کامل خالی کردن مثانه باعث ادرار را تا زمانی که تحت فشار از فشار.

– کل بی اختیاری ادراری – زمانی که ادرار اسفنکتر (عضله است که کنترل جریان) دیگر کار می کند و نشت ادرار کردن در همه زمان ها.

علت آن چیست ؟

بی اختیاری ادراری است که اغلب مربوط به مسائل مربوط به پروستات و یا آسیب به عضلات است که متصل به مثانه است. انسداد در مسیر ادراری نیز ممکن است باعث بی اختیاری ادراری می تواند به عنوان عفونت های مربوط به مجاری ادراری.

مدیریت بی اختیاری

بسیاری از مردان قادر به کنترل علائم خود را از طریق ورزش و/یا داروها. در برخی موارد عمل جراحی ممکن است مورد نیاز برای اصلاح این مشکل است. آلت تناسلی بست (دستگاه هایی که به آرامی فشار آلت تناسلی مرد) لنت ها و آلت تناسلی مرد کیسه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از نشت بر روی لباس. علاوه بر این تغییر در شیوه زندگی می تواند کمک کند:

– انجام kegels – تمرینات که شامل انقباض و آزاد کردن عضلات کف لگن;

– از دست دادن وزن – برای جلوگیری از بیش از حد فشار بر روی مثانه و عضلات اطراف آن;

– اجتناب از نوشیدنی های کافئین دار و گازدار و سودا که تمایل به افزایش نیاز به ادرار کردن و فرکانس;

– کاهش در مصرف الکل;

– متوقف کردن سیگار کشیدن – سیگار کشیدن توتون و تنباکو محصولات می تواند آسیب به اعصاب است که کنترل اسفنکتر ادراری;

– استفاده از حمام چند بار در روز در همان زمان هر روز — این می تواند کمک به نگه داشتن مثانه خالی و در نتیجه کمتر احتمال دارد به نشت.

عوارض جانبی

گذشته از خجالت که مردان ممکن است احساس خود را در مورد بی اختیاری ادراری, شایع ترین عارضه جانبی است که آلت تناسلی سوزش. مردان اغلب توسعه یک درد آلت تناسلی هنگام ادرار مجاز به خشک بر روی پوست و یا پوست مرطوب باقی می ماند در داخل لباس ها برای مدت زمان طولانی. مردانی که با استفاده از آلت تناسلی بست نیز ممکن است سوزش و سایش اگر دستگاه به درستی استفاده نمی شود مانند زمانی که سخت تر بیش از حد.

نکاتی برای آرامش و اجتناب از – زخم پوست آلت تناسلی

اولین خط دفاع برای اجتناب از درد و تحریک آلت تناسلی ناشی از حضور ادرار بر روی پوست است که برای شستن این منطقه غالبا. زمانی که میگذرد و نشت رخ می دهد آلت تناسلی مرد باید شستشو داده و خشک به طور کامل حذف همه آثار از ادرار; اگر شستن است و نه امکان پذیر است و سپس به آرامی dabbing منطقه با نرم پارچه مرطوب به اندازه کافی باید تا بعد از دوش یا حمام.

مردانی که با استفاده از پد برای گرفتن هر گونه نشت باید آنها را تغییر دهید هر زمان که آنها را مرطوب و مرطوب, لباس زیر تغییر باید برای پاک کردن جفت. مردانی که با استفاده از آلت تناسلی بست به قطع نشت باید مطمئن شوید که دستگاه بیش از حد تنگ به خصوص در مواردی که آسیب های عصبی باعث می شود آن را دشوار است به درک که در آن تشدید شده است بیش از حد.

در نهایت کرم و یا لوسیون را می توان به تسکین و محافظت از پوست. برخی از مردان ترجیح می دهند پماد یا پودر شده برای درمان بثورات پوشک به این ایجاد یک سد محافظ بر روی پوست است. راه حل دیگر این است که به سرمایه گذاری در یک با کیفیت بالا, آلت تناسلی مرد کرم های بهداشتی (متخصصان بهداشت توصیه می کنند Man1 مرد روغن). یک محصول است که حاوی نرم کننده و همچنین هدفمند مواد مغذی برای مراقبت از آلت تناسلی می تواند تسکین پوست بهبود سرعت و محافظت در برابر سایش – نه به ذکر است بهبود نگاه کلی و احساس از آلت تناسلی مرد است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *