دانلود رایگان مقاله انگلیسی ترجمه شده – دانلود مقاله ISI با ترجمه فارسی

این پایگاه استنادی فرا دیتای حدود 80 میلیون مقاله از بیش از 5000 ناشر معتبر علمی را دارا بوده و تعداد ژورنال های ایندکس شده در این پایگاه حدود 34950 عنوان می رسد. مقر اصلی این ناشر که بزرگترین ناشر کتاب دنیا و دومین ناشر بزرگ مجلات علمی می باشد در آلمان است. نوشتن پایاننامه کارشناسی ارشد و دکتری گام آخر تکمیل مقاطع تحصیلی دانشگاهی است که شاید به نوعی نمایانگر بار علمی افزونشده بر دانشجو طی دوران تحصیل وی باشد، از اینرو اغلب دانشجویان تمام تلاششان را میکنند که پایاننامهای جدید، جامع، جالب و جذاب بنویسند. شاید شناخته شده ترین پایگاه جستجوی مقاله گوگل اسکالر (گوگل اسکولار) باشد. در گوگل اسکولار، نتایج جستجو با فرمتها و اشکال مختلفی قابلمشاهده هستند که برای مثال در شکل زیر دو نوع اصلی آن نشان داده شده است. نام و آدرس سایت های مقالات در جدول زیر دانلود رایگان مقاله کتاب موجود است. هر مقاله با استفاده از DOI دارای لینک یکتایی مطابق زیر است که کاربر را به صفحه اینترنتی مربوط به مقاله هدایت (redirect) می کند. پایگاه اسکوپوس یکی از محصولات الزویر می باشد. مقالات خارجی به سه دسته کلی تقسیم میشوند : آی.اِس.آی(ISI)، آی اس سی (ISC) و اسکوپوس (Scopus).

سایت روسی جهت دانلود مقاله
همراه با هر نسخه، شمارههای مکملی نیز منتشر میشوند که بر حوزههای خاص تمرکز دارند. همچنین امکان سفارش ترجمه مقالات علمی به همراه قیمت دهی آنلاین، برای اولین بار در کشور امکانپذیر شده است. با ما برای آشنایی با سایت کتاب همراه باشید. برنامه Hipstore اولین ابزاری است که ما آن را به عنوان یک جایگزین خوب برای برنامه vShare خدمت شما معرفی میکنیم. اما چه برنامه خوبی وجود دارد که پتانسیل لازم برای جایگزین شدن با تیم ویور را داشته باشد؟ همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به معرفی 14 برنامه برتر و مشابه vShare پرداختیم که امکان دانلود رایگان برنامه های پولی آیفون را فراهم میکنند. سیویلیکا یا مرجع دانش، یک پایگاه اینترنتی خصوصی است که به نمایهسازی و نشر مجموعه مقالات همایش و کنفرانسهای داخل کشور ایران میپردازد. Google Scholar یک موتور جستجوی رایگان دانشگاهی است که اطلاعات دانشگاهی را از منابع مختلف اینترنتی آنلاین فهرست میکند. نکته: مقالات موجود در سایتها کمک میکند تا کیفیت و کمیت مطالعات علمی خود را افزایش دهید. برای ایجاد اعتماد سازی در این زمینه، پرتال دانلود مقالات علمی، نمونهای از مقالات ارسالی برای پژوهشگران عزیز را در بانک مقالات علمی قرار داده است.

دانلود مقاله از Pubmed
برای اطلاعات بیشتر در مورد پایگاهها به راهنمای جستجو و دانلود مقاله از پایگاه ابسکو مراجعه کنید. کراس رف (CrossRef) و پایگاه وب او ساینس (Web of Science) نیز جزء پایگاه های استنادی و جستجو مقاله می باشند. از آنجایی که هیچ معیار کیفی و کمی خاصی برای ارزیابی یک کار پژوهشی، جزء مقاله ISI چاپ شده در ژورنال، در ایران وجود ندارد، لذا توصیه می کنیم مقالات خود را در ژورنال های ISI چاپ کنید. دقت کنید که از لینک چکیده مقاله در سایت ناشر استفاده کنید. لازم به ذکر است که امکان دانلود فول تکس مقالات از این پایگاه وجود ندارد و بایستی برای دانلود مقالات آن به سایت ناشر مراجعه کنید. بوده که تهیه آن هزینه و وقت بالایی نیاز دارد بایستی در بخش سفارش های قیمت گذاری ثبت شوند. در بخش جستجوی اسناد ایلرنیکا حدود 70 میلیون مقاله، 4 میلیون پایان نامه و نزدیک به 8 میلیون کتاب الکترونیک قابل جستجو و دانلود می باشد.

در این بخش درخواست ها با وضعیت های مختلف مشخص شده اند. مقاله ISI در اصطلاح به مقالاتی گفته می شود که در ژورنال های نمایه شده در موسسه Institute for Scientific Information چاپ شده باشد. و انسانها در صفحات اینترنت با انجام چند کلیک ساده میتوانند به دریایی از علم و دانش دست پیدا کنند. بعد از جستجو مقاله ISI با کلیک روی دکمه دانلود، مقاله مورد نظر خود را دانلود کنید. مثلاً ما کلمه کلیدی «operation management» را وارد کرده، تا این عنوان را تنها در عناوین (Title) ژورنال های 2013 به بعد جستجو کند. و در صفحه جستجوی پیشرفته، موارد موزد نظر خود را وارد میکنیم. سایت دیجی لود بنا بر نظر بسیاری از کاربران خود در سطح اینترنت ، نشان داده که منبع قابل اطمینانی برای دانلود مقاله ، دانلود پایان نامه ارشد و پایان نامه دکتری میباشد. در این حالت همکاران ما در گروه پژوهشی هدف ریسرج این توانایی را دارند تا به استخراج دقیق و علمی مقاله از پایان نامه اقدام نمایند. و دانشجویان و پژوهشگران میتوانند با جستجو در سایتهای علمی به هر شاخهای از علم دست یابند. این منبع را به یکی از کارامد ترین منابع علمی جست و جو تبدیل کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.