داغترین و جدیدترین جراحی زیبایی Fads

[ad_1]

“آیا شما این روش جراحی زیبایی که من دیدم در تلویزیون است؟” این سوال من از بیماران در همه زمان ها! من دور ماندن از داغترین و آخرین تکنیک ها زمانی که آنها شامل روش های اثبات نشده (تزریق لیپولیز) و کسانی که مورد تایید FDA. از سوی دیگر اگر آن را فقط یک تکنیک قدیمی با نام های مختلف (سلول های بنیادی آسانسور چهره, شیوه زندگی آسانسور®) به تازگی دوباره بسته بندی شده با یک بودجه بازاریابی من را ارزیابی روش و تصمیم من بر اساس نتایج فعلی.

فعلی مد زودگذر است “سلول های بنیادی آسانسور چهره.” این فرمول ساده را مرسوم شعار یا عبارت و ترکیب آن با چیزی که در حال حاضر پذیرفته شده است. چه چیزی می تواند جذاب تر از یک غیر جراحی کشیدن صورت با استفاده از سلول های بنیادی? اما این مهم نیست که آیا یک “سلول های بنیادی آسانسور چهره” موثر است, طولانی, امن و یا حتی واقعا جدید برای روند تبدیل شدن به محبوب. چربی گرافت شده اند در اطراف برای بیش از یک قرن است. یک پزشک در شهر نیویورک, دکتر سیدنی کولمن شخصا ابداع و تجاری اصطلاح Lipostructure® در اوایل دهه 90 است. او در توصیف وزش حذف پاک کننده و reinjection از چربی به این صورت است. او می ایستد و ادعا کرد که این بهترین راه برای دوباره جوان کردن چهره. در واقع همه جراحان پلاستیک موافق با دکتر کلمن. در واقع بسیاری از بیماران نیاز به عمل جراحی برای سفت کردن پوست برای رسیدن به شادابی و طراوت ظاهر آنها می خواهند.

تکنیک های جدید می آیند در همه زمان ها. به طور کلی این روش های جراحی پلاستیک جدید در حال توسعه از یک ایده و یا توسعه یافته برای رفع مشکل. در 25 سال گذشته از من عمل شده اند وجود دارد بسیاری از ادعا می شود “داغترین یا آخرین.” من تنها می تواند به سه را ساخته اند که یک تفاوت واقعی. این لیپوساکشن, بوتاکس, پوست و چسب. باقی مانده را به کنار جاده افتاده چرا که این روش نه تولید نتایج مورد نظر و یا تا به حال غیر قابل قبول نرخ عوارض و یا عوارض نرخ (ناخواسته نتیجه و یا عوارض). برخی از این شامل روغن بادام زمینی پر ایمپلنت سینه (نفت شد فاسد پس از زمان) زیستی-oncotic ژل پر ایمپلنت (FDA تولید متوقف شده به خاطر عدم رعایت) لیزر لیپوساکشن (ساخته شده تفاوت در عمل), periumbilical بزرگ شدن پستان (متناقض نتایج) تزریق لیپولیز (هرگز تست شده و تایید شده توسط FDA).

آسان قاعده کلی این است; اگر یک روش جدید است که واقعا جدید و موثر با قبول نرخ عوارض هر جراح پلاستیک خواهد بود و انجام آن را در حدود دو سال است. شاید صبر یک فضیلت است در این مورد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.