خنک کردن خود فاجعه کیت اضطراری برای سال جدید

[ad_1]

نیویورک هیچ غریبه ای به فاجعه اما پس از حوادث غم انگیز از 9/11 شهر ثابت آن را می توانیم بالا حتی بدترین فجایع. در آینده, زلزله, آتش سوزی, قطع برق و سیل و آب و هوای نامساعد تنها برخی از شرایط اضطراری نیویورکی باید آماده به چهره می گوید دولت اضطراری مدیریت (SEMO). در حالی که بسیاری از کسانی که در حوادث عملا unpreventable آنها به راحتی آماده برای.

شما یک قدم جلوتر از اکثر مردم اگر شما یک خانه ایمنی کیت, اما به سادگی داشتن یک ممکن است به اندازه کافی. آن را نیز باید به طور منظم چک و نگهداری می شود. آغاز سال نو زمان مناسب برای تست restock جایگزین و یا خود را به روز رسانی کیت مطالب. آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که برای خود فاجعه کیت اضطراری به علت یکی دیگر از فاجعه و یا اضطراری است.

مرحله 1: سهام ، اورژانس کیت باید شامل آیتم از لیست زیر:

— چراغ قوه چراغ فانوس یا چراغ جلو (من توصیه با استفاده از مبتنی بر LED-چراغ پس از آنها روشن تر و طولانی مدت و قابل اعتماد تر از معمولی لامپ محصولات.)

— AM/FM radio

— باتری اضافی

— کیت کمک های اولیه (این باید شامل تجویز دارو و همچنین به عنوان به طور کلی داروهای.)

— چند ابزار یا pocketknife

— مواد غذایی فاسد نشدنی (شامل سه روز ارزش غذایی مانند آجیل میله گرانولی را کنار بگذارید خشک مواد غذایی و کره بادام زمینی. مواد غذایی کنسرو شده دارای یک عمر مفید بیش از حد, اما فراموش نکنید که می توانید درب بازکن!)

— بطری آب (یک گالن به ازای هر فرد در هر روز توصیه می شود برای ارائه به اندازه کافی آب برای نوشیدن و همچنین بهداشت.)

— پتو گرم و یا کیسه خواب

— ضد آب بازی/فندک

— سوت

— لباس اضافی

— چکمه یا کفش خوب

— ماسک گرد و غبار

— پول نقد (از جمله تغییر)

— مرطوب towelettes

— پلاستیک کیسه زباله و روابط (برای اهداف بهداشت)

— ظروف سرباز یا مسافر کیت (برای خوردن)

— نقشه محلی

— اسناد و مدارک مهم

— اطلاعات تماس اضطراری

— محصولات بهداشتی

– عزیزم پوشک و پودر فرمول (اگر قابل اجرا باشد)

— مادر (در صورت لزوم)

— کتاب ها و بازی ها (اختیاری اما مفید برای خرابی)

— ابزار برای تعمیرات و/یا تخریب

— پوشش های پلاستیکی/برزنت برای پناهگاه

— سوخت اضافی برای وسایل نقلیه

— نوار مجرای

— کلید های اضافی

گام 2: آزمون. همانطور که می بینید بسیاری از موارد در این لیست نقص می تواند در طول زمان است. باتری زنگ زدن پس از هر باطری دستگاه باید تست شده و باتری اضافی باید مورد بررسی قرار گرفت. به طور مشابه, شما باید تست هر دستگاه است که “روشن” از جمله چراغ های رادیو و ژنراتور.

مرحله 3: Restock. لوازم اضطراری گاهی گرفته شده و مورد استفاده در سراسر سال پس از این باید restocked در صورت لزوم. کیت کمک های اولیه و مواد غذایی و آب مهم ترین موارد به restock.

گام 4: جایگزین. منابع که استفاده نشده برای مدت طولانی بدتر خواهد شد به خصوص اگر کیت خود را در معرض شرایط شدید مانند گرما و یا آب است. جایگزین هر گونه لوازم که به نظر می رسد آسیب دیده و یا سوال برانگیز برای استفاده است. به خصوص کامل که برای چک کردن آب خسارت به رطوبت بیش از حد می تواند مضر به فقط در مورد هر محصول در کیت خود را و می تواند منابع خود را در معرض قالب آسیب.

گام 5: به روز رسانی. نقد و بررسی هر گونه اسناد و مدارک مهم در کیت خود را برای تغییر در سیاست ارائه دهندگان و…. و خود را به روز رسانی اطلاعات تماس اضطراری. بررسی تاریخ انقضا به خصوص در داروها و مواد غذایی است.

شانس فاجعه قابل توجه نیست همیشه به نفع شما زمانی که شما زندگی می کنند در یکی از بزرگترین شهرستانها در جهان است. به همین دلیل ضروری است برای نگه داشتن خود را اضطراری فاجعه کیت در دستور کار خوب.

~ریچارد McNeal, 2010

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.