حذف پوست مول به طور طبیعی

[ad_1]

هر روز میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان مبارزه با آزار دهنده پوست مول است. برای برخی از مردم چیزهای ساده مانند پوشیدن لباس از پارچه خاص اجازه دادن به مو سست و یا پوشیدن طلا و جواهر در حال حاضر یک مشکل به دلیل پوست خال مه گیر و تبدیل به درد و خارش و خونریزی. برای دیگران, پوست, خال ممکن است کاملا قابل مشاهده و برجسته باعث خود آگاهی و نا امنی. چه عواملی باعث پوست خال? چه گزینه های در دسترس هستند برای افرادی که می خواهید به خلاص شدن از پوست و خال?

پوست خال قطعا می تواند ناراحت کننده و آزار دهنده و باعث نگرانی لوازم آرایشی و بهداشتی. اما آنچه در زیر است ؟ آنچه در واقع باعث می شود پوست مول به توسعه در وهله اول ؟ برخی از افراد مستعد به ابتلا پوست مول است. کسانی که با یک سابقه خانوادگی از سرطانی پوست خال ممکن است در معرض خطر ابتلا به ملانوم. اگر خود را از خانواده ندارد یک سابقه خانوادگی از پوست مول شما باید تعیین کند که آیا بدن شما شده است از طریق هر معناداری تغییرات هورمونی به تازگی. زنانی که حامله هستند و نوجوانان و مردم در استروئیدی دارو ممکن است همه دیدن افزایش نمونه از پوست مول توسعه است. اگر شما لذت بردن از frolicking در آفتاب شما بهتر است شمع را در کرم های ضد آفتاب. مطالعات نشان داده است که مردم اغلب در معرض نور مستقیم خورشید ممکن است یک افزایش در پوست مول است.

دانستن اینکه چه چیزی باعث این buggers کمی است که همه خوب و خوب اما چگونه می توانم شما خلاص شدن از پوست و خال? پوست برداشتن خال آمده است یک راه طولانی است. آن را بیش از حد طولانی در پیش است که بسیاری از مردم تصمیم به یادگیری فقط به زندگی با پوست خال است. امروز جراحی پوست و برداشتن خال روش را تبدیل به یک کمی بیشتر تصفیه شده. سه اصلی وجود دارد پوست برداشتن خال تکنیک های که انجام شده است. برای اولین بار است که به نام اصلاح روش. در این روش مطرح شده بخشی از یک پوست و خال است که “اصلاح” دور با استفاده از یک حرکت سریع از تیغه جراحی. دوم برداشتن خال روش که به نام روش برش. این است ایده آل برای عمیق تر یا بیشتر مشکوک مول است. پزشک شما را به یک برش و حذف پوست و خال و سپس بخیه زخم. در نهایت لیزر خال را فراهم می کند یک راه حل سریع است که شما را حذف پوست و خال با بسیار کمی را برای شما. مشکل با بالا پوست برداشتن خال روش های است که قطعا هزینه, آیا بیمه را پوشش می دهد روش, زخم و خطر ابتلا به عفونت.

اگر شما ترجیح می دهند برای جلوگیری از توسل به فولاد برداشتن خال روش شما باید سعی کنید به دنبال گیاهی برداشتن خال. گیاهی و داروهای محلی برای حذف مول قرن قدمت هستند, اما هنوز هم موثر امروز. شما می توانید پیدا کردن بسیاری از گیاهان مناسب برای حذف مول دستور العمل های خود را در سوپرمارکت های محلی و غذاهای طبیعی فروشگاه برای کمتر از یک قوطی نوشابه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *