جوانب مثبت و منفی از خون آشام کشیدن

[ad_1]

آیا شما ببینید کیم کارداشیان در خون آشام کشیدن? این نگاه وحشتناک و ترسناک به عنوان او فریاد با آشکار ناراحتی. در پایان او نشان داد که آن همه به ارزش آن است. خواهد شما را از طریق هر چیزی شبیه به این اگر شما می دانستید بیشتر در مورد روش ؟ چرا آنها آن را خون آشام آسانسور چهره به هر حال ؟ من حدس می زنم آن را احتمالا به دلیل تمام خون درگیر است. این نوع از جراحی کشیدن صورت است کمی گمراه کننده است به دلیل آن را با استفاده از صورت پرکننده مثل Restylane و Juverderm می کند.

نتیجه خون آشام کشیدن ضخیم تر کلاژن است که پر کردن چهره; محو چین و چروک و کاهش لاغری. بسیاری از جراحان زیبایی بر این باورند که انسان پلاسما تزریق تحریک رشد سلول ها به منظور توسعه یک ظاهر جوان تر و تقریبا در هیچ زمان!

جوانب مثبت

کارشناسان به شما خواهد گفت که خون آشام کشیدن یک روش بسیار امن. آن است که زندگی را تهدید. پس از تکمیل فرایند آماده سازی جراح خواهد خلاص شدن از شر سلول های قرمز خون و تزریق باقی مانده زرد سرم همراه با پلاکت ها. رگ های خونی جدید ایجاد خواهد شد که برای پوست خوب است.

بیش از یک دوره از زمان پس از تزریق حجم و درخشش اضافه خواهد شد به بیمار ویژگی های صورت. ممکن است آن را به عنوان آنجا که هشت هفته به مشخصه دیدن نتایج. شما باید پوست سالم و از بین بردن بسیاری از خود لکه های صورت. Sephyl است که خود بافت را به همین ترتیب روش حذف هر گونه واکنش آلرژیک است که شما ممکن است قبلا با سایر رویه لوازم آرایشی و بهداشتی.

منفی

وجود طیف گسترده ای از روش های است که شما می توانید استفاده کنید به منظور بهبود ویژگی های صورت خود را. در واقع وجود دارد بسیاری از محصولات زیبایی در بازار است که در حال حاضر ثابت شده است به کار می کنند. بنابراین اگر چیزی است که در حال حاضر مشغول به کار برای شما چرا سعی می کنید چیزی متفاوت است ؟

حتی اگر فولاد facelifts جای خود را چنین فرآیندهای نیست در اصل یک درمان یا راه حل به trepidations از یک چهره.

لوازم آرایشی و بهداشتی عمل جراحی در صورت لزوم می توانید خلاص شدن از شر بیش از حد پوست و ایجاد یک کل جوانتر از شما. با این وجود یک جراحی کشیدن می تواند یک عامل کمک کننده به چهره با صدای تلپ افتادن پوست گسترش می یابد به صورت چسبیده در مقابل استخوان های فرد ظاهر می شود skeletonized.

اگر چه کارشناسان بر این باورند که این پرکننده ها نباید مورد استفاده قرار گیرد در اطراف ناحیه چشم بسیاری از آنها هنوز هم انجام این کار فشار تفنگ! تزریق نیز می تواند باعث شود فرد به مانند او و یا او از یک سیاره متفاوت است. علاوه بر این, آن را بهبود پوست و یا بافت پوست است.

نتيجه گيری

The Vampire کشیدن باید یک تصمیم شخصی; با توجه به آنچه شما در حال تلاش برای به انجام رساندن. اگر شما می خواهید برای دوباره جوان کردن ویژگی های صورت خود را و نگاه دوباره جوان وجود دارد که قیمت به پرداخت. این روش زمانی انجام می شود می تواند دردناک باشد اما ممکن است شما نگاه شما می خواهید پس از آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.