تکنیک های که شما می توانید سعی کنید برای ژل هنر ناخن لهستانی

[ad_1]

آن را آسان به سرعت پیش با هنر ناخن اگر شما با استفاده از مهارت های خود را و فکر می کنم خلاقانه. اما, اگر شما, سپس شما باید حرکت جلوتر به دانستن برخی ترفندها شما می توانید به راحتی.

رنگ دو پایه کت لایه

برای جلوگیری از نکات از پیکور شما اول باید رنگ بالاترین نیمی بخش تنها. هنگامی که ناخن ها را خشک و در حرکت دوم کت. در این نقطه از زمان و اطمینان حاصل شود که شما پوشش کل ناخن. این روش کمک خواهد کرد که لهستانی به پایبندی به سطح و کمک به شما در رسیدن به یک اثر ماندگار.

استفاده از سفید ناخن لهستانی

مگر و تا زمانی که ژل ناخن مات است در طبیعت, طبیعی رنگ ممکن است تغییر رنگ سایه. پس به ناخن نگاه جذاب شما می توانید برای اولین بار استفاده از سفید لهستانی و سپس با ادامه رنگی لهستانی.

رنگ با استفاده از کیسه های پلاستیکی

مهم نیست که چقدر شما می خواهید برای رفتن در مورد طراحی اگر این کار دشوار است و سپس نقاشی ناخن با تکه کیسه های پلاستیکی باید گام اول است. شما را پس از برش دادن مواد رنگ آن را با چند کتهای ضخیم و سپس اضافه کردن یک طراحی منحصر به فرد. به زودی پس از هنر خشک و پوست طراحی کردن و چسباندن آن بر روی ناخن با چسب.

استفاده از کاغذ سوراخ برچسب

اگر شما مایل به جولان دادن با نیمه ماه مانیکور سپس کاغذ سوراخ برچسب و مهر و موم آنها را با یک سنجاق. زینت بخش با کت و سپس حذف این برچسب دقت کنید. دنبال نکته برای ناخن ها یکی پس از دیگری. بسته به ترجیح شما همیشه می توانید تنظیم موقعیت تقویت برچسب.

اضافه کردن دو تن با یک نوار

پس از شما را انتخاب کرده اند متفاوت جلا, شما باید رنگ ناخن با رنگ روشن تر و سپس مهر و موم آن را با یک روکش. پس از بخش خشک کردن راهنمایی با دو نوار از نوار قرار داده شده در مد مورد نظر است. سپس درخواست تیره-رنگی لهستانی در سراسر ناخن و درست بالای نوار. یک بار در دقیقه سپری شده شما باید پوست کردن نوار به آرامی برای نگاه کامل است.

با استفاده از یک خط چشم برای بدلیجات

در مورد شما تصمیم می گیرید به جای کابل در سطح و سپس یک خط چشم به نوبه خود می تواند مفید باشد. این کار می تواند بسیار ساده تر است زیرا شما دیگر مجبور به گرفتن کوچک جواهرات با موچین و یا انگشتان دست خود را. پایان مداد است به مراتب بیشتر قادر به بلند کردن جواهر و محل آن را بر روی ناخن. این ابزار نمی خواهد از بین بردن هنر طراحی ناخن.

حلقه یک باند لاستیکی برای مانیکور فرانسوی

به عنوان شما مانیکور ناخن های خود را, شما باید با ایجاد یک حلقه با یک باند لاستیکی توسط کشش آن را با انگشت شست و انگشت اشاره. فقط اطمینان حاصل شود که شما را ترک کرده اند برخی از فضا به این نکته شما همیشه مورد نظر است. با گروه به عنوان راهنمای شما می توانید به راحتی رنگ راهنمایی.

مخلوط رنگدانه های منحصر به فرد سایه

گرفتن نگه دارید از یک قاشق بریزید و مقداری سایه چشم رنگدانه. بعد از آن شما باید اضافه کردن لهستانی روشن و ترکیب آن را با کمک از یک سواب پنبه. پس از مخلوط کردن این راه حل به طور کامل, شما می توانید سعی کنید جدید با رنگ های مختلف هنر ناخن برس.

خشک ناخن با خیساندن آنها در آب سرد

هنگامی که شما ایجاد کرده است طراحی و گرفتن یک کاسه ریخته و با آب پر کنید و چند تکه های یخ. خیس کردن ناخن ها در مایع و چند دقیقه صبر کنید تا رنگ در مجموعه. به عنوان هدف اصلی خدمت کرده است ناخن های شما خواهد خشک به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است.

اسپری نچسب آشپزی عامل برای نتایج

هنگامی که شما آماده هستید با هنر ناخن بهتر است آن را به اسپری نچسب آشپزی عامل. شما باید نگه دارید و اسپری چند اینچ به دور از دست خود و با فشار نازل به آرامی. فقط قبل از قرار دادن تا اجازه دهید عامل خشک برای برخی از زمان و مطمئن شوید که شما باید شسته مانده دست خود را خاموش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.